سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 44538
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » مراسم تودیع و معارفه فرماندهی گروه ۲۴ بعثت سپاه بروجرد برگزار شد
Print This Post
در این مراسم از تلاش‌های سرهنگ سیف الله ایمانی، فرمانده سابق گروه 24 بعثت بروجرد تقدیر و قدردانی شد. سرهنگ مسعود عبدالله پور که پیش از این فرماندهی پادگاه شهید باکری ...

در این مراسم از تلاش‌های سرهنگ سیف الله ایمانی، فرمانده سابق گروه 24 بعثت بروجرد تقدیر و قدردانی شد.

سرهنگ مسعود عبدالله پور که پیش از این فرماندهی پادگاه شهید باکری نیروی زمینی دزفول را بر عهده داشت، به عنوان فرمانده جدید گروه 24 بعثت منصوب شد.

در مراسم تودیع و معارفه فرماندهان 24 بعثت، ائمه جمعه بروجرد و اشترینان، فرماندهان انتظامی و نظامی شهرستان، فرماندار بروجرد، اعضای شورای تأمین شهرستان و برخی مسئولان شهرستانی حضور داشتند.

سردار ابوالقاسم فروتن در حاشیه سفر به این شهرستان به منظور برگزاری آئین تودیع و معارفه فرمانده گروه 24 بعثت سپاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این گروه با بالا بردن سطح دانش و نیروهای پایور، توان رزمی و ساخت و ساز زیرساخت‎ها توانسته است به موفقیت های زیادی دست یابد.

وی افزود: گواه توانمندی گروه 24 بعثت سپاه موفقیت آن در عملیات‎های انجام شده است.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران با تقدیر از فعالیت ها و زحمات فرمانده اسبق این گروه، بیان کرد: این گروه در انجام ماًموریت های خود موفق عمل کرده است.

فروتن به دوران دفاع مقدس و نبرد جانانه هشت ساله در برابر دشمن متجاوز به ایران اسلامی اشاره و عنوان کرد: رزمندگان اسلام در آن سال ها با دستان خالی حماسه هایی آفریدند که نظیر آنها در دنیا وجود ندارد.

وی عنوان کرد: رزمندگان در حالی در برابر رژیم بعثی عراق مقامت کرده و اجازه تعدی به خاک ایران اسلامی را به آنها ندادند که با دستان خالی و بدون در اختیار داشتن ادوات و تجهیزات نظامی در برابر دشمن مسلح شده به انواع تجهیزات نظامی قرار گرفته بودند.

‌معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران تجهیز به سلاح ایمان و روحیه شادت طلبی و ایثار را از مهمترین شاخصه ها و مولفه های سربازان امام خمینی(ره) در دوران جنگ تحمیلی برشمرد و ادامه داد: آن ها با تحمیل شکست های پی در پی به دشمن ثابت کردند تسلط بر ایران اسلامی و اشغال آن تنها خواب و خیال است.

فروتن اظهار داشت: امروز نیز که ایران اسلامی در اوج افتخار و عزت قرار دارد، دستاوردهای آنها مرهون و مدیون خون پاک و مطهر شهدا و جانبازی رزمندگان است.

وی خاطرنشان کرد: آنها با اعتقاد به امدادهای الهی و تبعیت از فرامین رهبر و پیشوای خود در برابر دشمن متجاوز و یاغی صف آرایی کرده و پس از هشت سال ایستادگی و استقامت اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک پاک میهن به تصرف دشمن درآید.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: اینگونه است که امروزه کشور ایران در میان قدرت های برتر منطقه و جهان قرار گرفته و توانسته است در حوزه های مختلف روی پای خود ایستاده و محتاج دیگری نباشد

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار