سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 44598
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » مهدی رحمتی بالاخره سکوتش را شکست
Print This Post
سیدمهدی رحمتی در واکنش به صحبت‌های میرشاد ماجدی گفت: آقامیرشاد دو بار چنین مصاحبه‌هایی انجام داد و به احترام کسوت حرفی نزدم و این مصاحبه طعنه‌آمیز ایشان برای سومین بار ...

سیدمهدی رحمتی در واکنش به صحبت‌های میرشاد ماجدی گفت: آقامیرشاد دو بار چنین مصاحبه‌هایی انجام داد و به احترام کسوت حرفی نزدم و این مصاحبه طعنه‌آمیز ایشان برای سومین بار است، پس اگر سکوت کنم این تصور به وجود می‌آید که حتماً حق با ایشان است.

سیدمهدی رحمتی پس از جدایی از استقلال دو مصاحبه انجام داد که بازتاب وسیعی پیدا کرد و پس از آن سکوت اختیار کرد تا اینکه دیشب با اطلاع از مصاحبه سرپرست استقلال بالاخره سکوتش را شکست.

میرشاد ماجدی اظهار داشته: وقتی رحمتی به من سلام می‌کند نباید پاسخ سلامش را بدهم؟ اینکه او سعی می‌کند با سرمربی استقلال روبه‌رو نشود به شرایط امروز فوتبال بازمی‌گردد چون معتقدم حرمت استاد و شاگرد در هر زمان باید حفظ شود.

سیدمهدی رحمتی در واکنش به صحبت‌های میرشاد ماجدی گفت: آقامیرشاد دو بار چنین مصاحبه‌هایی انجام داد و به احترام کسوت حرفی نزدم و این مصاحبه طعنه‌آمیز ایشان برای سومین بار است، پس اگر سکوت کنم این تصور به وجود می‌آید که حتماً حق با ایشان است. باید صادقانه و شفاف عرض کنم آقای ماجدی! من اهل ظاهرسازی نیستم که با دیدن سرمربی استقلال بدوم و چاپلوسی کنم بعد بروم پشت سرش حرف رکیک بزنم، باتوجه به اتفاقاتی که در پایان لیگ سیزدهم افتاد و منجر شد من مجبور به ترک استقلال شوم صلاح نمی‌بینم با آدمی که مرا از تیمم طرد کرد و دلخوری دارم رودررو شوم چون دو راه مقابلم قرار می‌گیرد یا باید چاپلوسی کنم که در ذاتم نیست یا سلام ‌و علیک نکنم که در شخصیتم نیست پس یکدیگر را نبینیم بهتر است و این قضیه ارتباطی به جنابعالی ندارد.

رحمتی ادامه داد:‌ آقای ماجدی من مثل شما نیستم! مثال و نشانی می‌خواهید؟ خب عرض می‌کنم. اگر شما یادتان نیست بنده یادآوری می‌کنم که یادتان بیاید، پس از پایان فصل قبل به همراه عباس‌آقا(!) به دفتر آقای حبیب کاشانی رفتید و در حضور آقای ابوالفضل بختیاری چه حرف‌هایی درباره سرمربی استقلال به زبان آوردید. آقای ماجدی! من نان به نرخ روز خور نیستم که بابت بودن یا ماندن هر کاری بکنم کمااینکه ملاحظه فرمودید وقتی دیدم با شخصیتم بازی می‌شود علی‌رغم اشتیاق فراوان به ادامه حضور در استقلال رفتم تا مثل برخی مجبور به التماس و چاپلوسی نباشم.

آقای ماجدی درست نیست برای خودشیرینی اینچنین بخواهی مرا مورد اتهام قرار دهی و یادت باشد تا همین دو هفته قبل سر چه موضوعی مدام با من تماس می‌گرفتی و چه صحبت‌هایی انجام می‌دادیم، آدم نباید این‌قدر فراموشکار باشد، آماده شنیدن نقطه‌نظرات جدید شما برای عرض پاسخ مفصل‌تر هستم! من همیشه سرم بالاست چون خدا بالای سرم است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار