سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 44627
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » امام جمعه دلفان: دانش‌آموزان برخی روستاهای دلفان به‌دلیل نبود مدرسه در خانه درس می‌خوانند
Print This Post
حجت‌الاسلام سیدجعفر هاشمی‌نژاد اظهار داشت: بعد از انقلاب اسلامی خدمات ارزنده زیادی در شهرستان دلفان انجام گرفته است اما هنوز در برخی حوزه‌ها، محرومیت‌ها همچنان پا برجاست و نگاه ویژه مسئولان ...

حجت‌الاسلام سیدجعفر هاشمی‌نژاد اظهار داشت: بعد از انقلاب اسلامی خدمات ارزنده زیادی در شهرستان دلفان انجام گرفته است اما هنوز در برخی حوزه‌ها، محرومیت‌ها همچنان پا برجاست و نگاه ویژه مسئولان را می‌طلبد.

وی در رابطه با مشکلات آموزشی دانش‌آموزان روستایی شهرستان دلفان افزود: دانش‌آموزان برخی از روستاهای دلفان مانند زیورآباد و فاضل آباد از داشتن مدرسه محروم هستند؛ به‌طوری که کلاس درس آن‌ها به شکل چرخشی در منازل اولیاء برگزار می‌شود.

امام جمعه دلفان با اشاره به اینکه برخی از دانش آموزان به خاطر عدم دسترسی به مدرسه ترک تحصیل کرده‌اند بیان کرد: در بیشتر روستاهای شهرستان دلفان دبیرستان وجود ندارد و دانش‌آموزان مجبورند برای ادامه تحصیل به شهر بروند.

وی افزود: در چند جای این شهرستان مدرسه شبانه روزی ایجاد شده ‌اما با توجه به گستردگی شهرستان دلفان جوابگوی تعداد دانش‌آموزان نیست و مکان آموزشی کم است.

حجت‌الاسلام هاشمی‌نژاد اظهار داشت: در برخی از روستاهای این شهرستان دانش آموزان در مدارس پیش ساخته درس می‌خوانند که با توجه به سردی هوا دانش آموزان با مشکل مواجه می شوند.

‌امام جمعه دلفان یکی دیگر از مشکلات روستاهای دلفان را عدم گازکشی دانست و گفت: با توجه به اینکه 420 روستا در شهرستان دلفان وجود دارد ‌50 روستا گازکشی شده است و همین مشکل سبب شده که مردم روستا به شهر مهاجرت کنند بنابراین لازم است در این راستا مسئولان اقدامات ویژه ای انجام دهند.

منبع: تسنیم

  1. نویسنده دیدگاه: بنده
    دی ۲۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۲۵

    سلام خسته نباشید به علت مشغله کاری نمیتونستم سری به پایگاه شما بزنم اما چند ماهی است مطالب درج شده را رصد می کنم فعلا میتونم بگم این پایکاه خبری سلام دلفان وزین است وتقریبا بی حاشیه امیدوارم موفق موید باشید

  2. نویسنده دیدگاه: داریوش
    دی ۲۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۷:۲۲

    عیبی نداره برید برای غزه مدرسه بسازید اونا واجب ترند

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار