سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 4463
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۱
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » جوابیه دانشگاه پیام نور استان لرستان در خصوص یک مطلب
Print This Post
سلام دلفان- حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه پیام نور لرستان جوابیه ای را در خصوص مطلب "چه کسی پاسخگوی دانشجویان پیام نور دلفان خواهد بود" ارسال نموده است که ...

سلام دلفان- حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه پیام نور لرستان جوابیه ای را در خصوص مطلب “چه کسی پاسخگوی دانشجویان پیام نور دلفان خواهد بود” ارسال نموده است که عیناً در در ذیل آمده است:

مدیر محترم پایگاه خبری تحلیلی سلام دلفان
با سلام

احتراماًدر خصوص خبر درج ۹۱/۳/۱۹ با عنوان ( چه کسی پاسخگوی دانشجویان پیام نور دلفان خواهد بود ) بدینوسیله جوابیه خبر فوق جهت درج در ان پایگاه خبری به حضور ارسال می گردد .

در قسمتی از خبر فوق آمده است ( ابتدای ترم انتخاب واحد نموده اید، در کلاس ها نیز حضور فعالانه داشته اید و خود را آماده امتحانات پایان ترم می کنید. امّا وقتی که برای دریافت کارت ورود به جلسه، مراجعه می کنید… ناگهان متوجه می شوید که اصلاً انتخاب واحدی برایتان صورت نگرفته است!) که در پاسخ به ادعای فوق به استحضار می رساند چگونه ممکن است دانشجویی در ابتدای ترم انتخاب واحد نموده باشد ولی در پایان ترم برایش کارت ورود به جلسه صادر نگردد . که این امر با توجه به وجود سامانه یکپارچه گلستان که به صورت متمرکز و توسط شخص دانشجو صورت می پذیرد غیر ممکن به نظر می رسد .
الی ایحال در صورتی که احدی از دانشجویان واحد دلفان و یا سایر مراکز / واحد های دانشگاه پیام نور لرستان که دارای پرینت انتخاب واحد از سامانه گلستان بوده و کارت ورود به جلسه برایشان صادر نگردیده است می توانند جهت رفع مشکل خود به دانشگاه پیام نور استان لرستان مراجعه نمایند .

با تشکر
حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه پیام نور لرستان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار