سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 44630
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » برنامه ویژه قطری‌ها برای بازی با ایران
Print This Post

سرمربی تیم ملی قطر گفت: برنامه خاصی مقابل ایران در دور دوم مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا داریم.

 جمال بلماضی در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های قطر و ایران اظهار داشت: ما بازی اول را واگذار کردیم و به هیچ عنوان از این موضوع خوشحال نیستم اما باید مقابل ایران خیلی خیلی بهتر بازی کنیم تا بتوانیم ناکامی بازی نخست را جبران کنیم.

وی افزود: بازیکنان‌مان تمام تلاش خود را انجام می‌دهند تا بهترین بازی را از خود ارائه دهند. برای بازی با ایران باید برنامه ویژه‌ای داشتیم باشیم، ابتدا اینکه شکست بازی قبلی را فراموش کنیم و سپس مقابل ایران به نحوی بازی کنیم که به هدفمان برسیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال قطر در مورد اینکه افت روحی بازیکنانش مقابل امارات را چگونه جبران می‌کند، یادآور شد: روز سه‌شنبه برای بازیکنانم برنامه‌های ریکاوری در نظر گرفتم تا آنها را در کنار تقویت توانایی‌های فنی و جسمانی، از نظر روحی و ذهنی هم کاملا آماده کنیم. بازی با امارات روز ما نبود. ما زمان زیادی نداشتیم اما در این مدت کوتاه سعی کردیم بازی گذشته را فراموش کنیم و با روحیه بالا به مصاف ایران برویم.

بلماضی در مورد تیم ملی ایران خاطرنشان کرد: تیم ایران در جام جهانی یکی از بهترین تیم‌های آسیایی بود و مطمئنا مقابل آنها کار سختی را پیش رو داریم. میانگین سنی تیم ما 23 سال است و بازیکنانمان آینده‌سازان فوتبال قطر هستند. آنها باید در کنار کسب نتایج خوب، تجربیات زیادی را آموخته تا در آینده برای فوتبال قطر مفید و موثر باشند.

سرمربی تیم ملی فوتبال قطر اضافه کرد: برنامه‌، راه حل و سازماندهی خاصی برای دیدار با ایران داریم تا بتوانیم به هدفمان که همان پیروزی مقابل ایران است، دست یابیم. البته مجبوریم یک راه حل پیدا کرده تا تیم ملی ایران را متوقف کرده و برابر آنها نتیجه دلخواه را بدست آوریم.

وی در مورد این برنامه اینگونه و اینکه ایران بعد از جام جهانی در هیچ مسابقه رسمی گل نخورده است، توضیح داد: نمی‌توانم در این مورد صحبت کنم زیرا خنده‌دار است که برنامه خودمان را بگویم. هدفمان کاملا مشخص بوده که آنهم گل زدن و بردن است. از نقاط ضعف و قوت ایران مطلع هستم و باید بتوانیم از آنها برای رسیدن به پیروزی استفاده کنیم.

بلماضی در مورد اینکه فدراسیون قطر خیلی زود سرمربی عوض می‌کند و ممکن است در صورت شکست تیمش مقابل ایران از کارش برکنار شود، گفت: من نگران اخراج شدنم نیستم و به این مسائل فکر نمی‌کنم. این مسائل را از فدراسیون قطر سوال کنید.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار