سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 44643
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ۵ هزار نفر از لرستان‌ها در امر مدرسه سازی استان مشارکت می‌کنند
Print This Post

 رئیس مجمع خیران مدرسه‌ساز استان لرستان گفت: در حال حاضر ۵ هزار نفر از مردم به صورت نقدی در امر مدرسه سازی به مجمع خیران مدرسه ساز کمک می‌کنند.

علی‌محمد رضوی، اظهار داشت: ما خیر مدرسه‌ساز را تنها از زاویه کمک‌های نقدی و مالی نمی‌بینیم.

وی با بیان این که در حال حاضر پنج هزار نفر از مردم به صورت نقدی در امر مدرسه سازی  به ما کمک می‌کنند، افزود: علاوه بر این آمار 823 نفر عضو مجمع خیران مدرسه‌ساز استان لرستان هستند.

رئیس مجمع خیران مدرسه‌ساز استان لرستان بیان کرد: از این تعداد خیر 123 نفر بانوان، 654 نفر آقایان و 44 خیر حقوقی شامل شرکت‌ها و بانک‌ها عضو مجمع خیران مدرسه ساز استان لرستان هستند.

وی با اشاره به اینکه مجمع خیرین مدرسه‌ساز به‌عنوان یک تشکل مردم‌نهاد است، عنوان کرد: این مجمع با هدف ساماندهی ظرفیت‌های مردمی و هدایت توان نهفته در آن‎ها به وجود آمده تا در رشد شاخص‌های مکان‌های آموزشی ایفای نقش کند.

رضوی با بیان اینکه تاکنون  204 مدرسه مشارکتی و خیرساز تا قبل از سال 92 تحویل داده شده است گفت: هر حرکتی که در زمینه علم و علم‌آموزی صورت گیرد باعث رشد و ترقی جامعه است و خیرین مدرسه‌ساز نیز نقش مهمی در ارتقای رشد علمی جامعه دارند.

رضوی با اشاره به اینکه  رسانه‌ها در جذب مشارکت‌های مردمی برای امر مدرسه‌سازی نقش مهمی دارند تصریح کرد: صدا و سیما و رسانه‌ها در جذب خیران مدرسه‌ساز نقش زیادی دارند.

انتهای پیام/ج

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار