سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 44645
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » همسر شهید نوروزی: امیدوارم آقا برای من دعا کند
Print This Post

خانوده شهید مهدی نوروزی به‌ویژه همسر آن شهید بزرگوار امروز در تشییع پیکر مطهر آن شهید باصلابت‌تر و استوارتر از همیشه بودند.

به گزارش فارس ، امروز شور و حرارت تشییع پیکر مطهر شهید مهدی نوروزی از شهدای مدافع حرم اهل‌بیت(ع) روز زمستانی کرمانشاه را به بهاری دل‌انگیز با گلبانگ «لبیک یا حسین(ع)» بدل کرده بود.
شهیدا، نفس‌های گرمت را وامدار کدامین معصوم بودی که این چنین هواخواهانت در آیین باشکوه ختم نفس‌هایت سنگ‌تمام گذاشتند و تا منزلگاه ابدی با چشم‌های گریان بدرقه‌ات کردند.
* و شگفتا از این همه صلابت…
خانوده شهید نوروزی امروز باصلابت و استوارتر از همیشه بودند، از همسرش که سال‌های دوری‌اش را تاب آورده بود، تا مادری که جگرگوشه‌اش را از دست داده بود…
همسر شهید مهدی نوروزی در حاشیه مراسم خاکسپاری این شهید والامقام و در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: افتخار من این است که همسرم فدای امام زمان(عج) و دفاع از اسلام شد.
مریم عظیمی خاطرنشان کرد: همسرم فدایی رهبر معظم انقلاب بود و امیدوارم حضرت آقا برای من دعا کند تا محمدهادی فرزند شهید را بزرگ کرده و او را نیز فدای امام زمان(عج) کنم.
وی افزود: همسرم عاشق کربلا بود و همیشه می‌گفت ای کاش در کربلا همراه امام حسین(ع) بودم.
* خط مقدم دفاع از اسلام سامرا است
همسر شهید مهدی نوروزی بیان داشت: شهید نوروزی همواره تأکید داشتند که خط دفاع از اسلام سامرا است.
عظیمی تأکیدات شهید نوروزی برای پیروی از ولایت را یادآور شد و گفت: همسرم همیشه می‌گفت رهبر معظم انقلاب فرموده‌اند که همچون مالک اشتر باشید.
وی با بیان اینکه همسرم رفت تا مالک اشتر رهبرش باشد، افزود: همسرم رفت تا در خط مقدم دفاع از اسلام شهید شود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار