سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 44691
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۸ نظر
خانه » اخبار برتر » گزارش تصویری/ چهاردهمین همایش “گنج جنگ”
Print This Post

چهاردهمین مراسم خاطره گویی دفاع مقدس فرماندهان و رزمندگان شهرستان دلفان با روایتگری برادر رزمنده «یحیی بهرامی » و حضور جمعی از رزمندگان دفاع مقدس و اقشار مردم در مسجد النبی(ص) برگزار شد.

به گزارش سلام دلفان، موسسه فرهنگی نسیم حیات دلفان در راستای نکوداشت و انتشار خاطرات فرماندهان و رزمندگان شهرستان دلفان، شب گذشته چهاردهمین همایش “گنج جنگ” را برگزار کرد.

این مراسم با روایتگری جناب آقای یحیی بهرامی از رزمندگان دلیر دلفانی برای مردم ولایی و مشتاقان در مسجد النبی (ص) شهرستان برگزار شد.

DSC00396 DSC00399 DSC00401 DSC00403 DSC00404 DSC00406 DSC00408 DSC00410 DSC00412 DSC00414 DSC00415

 

 1. نویسنده دیدگاه: رزمندگان مغضوب علیهم دلفان
  دی ۲۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۳۸

  سلام جان کار خوبت قابل تقدیر است ولی من افراد این جلسه را شمردم با 4 پسر بجه جمعا 25 نفرند مفهوم این قلت جمعیت ایثار گران را چه می دانید؟ آیا این امر حاکی از تنگ نظری برخی ها نیست که می خواهند خیل عظیمی از مخلصین به نظام را با نظام در تقابل جلوه دهند؟ بدا به حالشان ما سرباز لمام بوده وهستیم خواهیم بود این تنگ نظران در زمان جنگ خود هیچ نقشی نداشتند الآن بادمجان دور قاب چین شده اند . به هر حال نفس کارتان قابل تقدیر ولی مواظب باشید شما را بازیچه اهداف تفرقه آمیز خود قرار ندهند.

  • نویسنده دیدگاه: تنها
   دی ۲۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۳۸

   با عرض سلام
   خواستم جسارتاً جواب رزمندگان مغضوب بدم البته اگه مسؤل سایت درج کنه :
   در جواب دوست عزیز (رزمندگان مغضوب) باید بگم کاش یه کمی با تأمل تر نظرتان را ابراز می کردید منظورتان از تنگ نظری چیه؟ به نظر شما برگزاری ای گونه جلسات یعنی تقابل با نظام؟ بادمجان دور قاب چین منظور شما کیا هستن؟ آدم مبهوت میشه وقتی این نظرات رو از شما می خونه و دست آخر هم تقدیر میکنید که بادمجان دور قاب چین ها میان خاطره میگن!!!! با خودتون چند چند هستید؟؟

   • نویسنده دیدگاه: زمندگان مغصوب علیهم
    دی ۲۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۵۶

    تنها جان
    ما دلفانی ها بیشتراز هزاران رزمنده مخلص داشتیم ولی چون برخی از آنان باند محمدی نیستند عده ای تنگ نظر حضور این رزمندگان را خطر جدی برای کیان خود می بینند فقط از بدو اجرای خاطره گویی نهایتا از 10 تا دوازده نفر برای خاطره گویی آن هم … دعوت نموده اند
    منظور ازبادمجان دور قاب چین افرادی که در زمان جنگ وجبهه می توانستند در جبهه حضور داشته باشند ولی بخاطر ترس ویا گرایش به رژیم طاغوت جبهه نرفتند ولی بعداز چنگ فرمانده گردان عاشورا و…شدند الان هم اگر تقی به توقی بخورد میدان را ترک می کنند فعلا از مرایا بهره مند می شوند
    منظور از (درتقابل قرار دادن مخلصین را بانظام) این است الآن اگر شما پیش گرانندگان این محافل اسم 200 رزمنده را که بیشترین جبهه وعملیات را درک کرده اند ببری فقط 1یا2 نفر را تایید می کنند می کویند این چپ است این باند کی آن منحرف وآن ملحد وآن الحق وآن فساد اخلاقی داره و… بروید امتحان کنید
    اگر ابهامی هست در خدمتم

    • نویسنده دیدگاه: تنها
     دی ۳۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۱:۵۸

     با سلام به جناب مغضوب باید بگم با تمام احترامی که برای نظر شما قائل هستم ولی اجازه بدهید قانع نشم، به چند دلیل:
     1. با عرض معذرت این که میگید چون عده ای باند محمدی نیستند دعوت نمیشن معلومه خودتون باند محمدی هستی که دعوت نشدی و این با شعار شما مبنی بر فرا جناحی بودن در تضاد و تناقض است.
     2. مغضوب جان با عرض معذرت الأن دور دور سوری است نه محمدی یا کاظمی یا شخص دیگه، رئیس جمهور هم اصلاح طلب هستند، تعجب میکنم که اینها رو در نظر نمی گیری و از محمدی میگی.
     3. در مورد حضور داشتن یا نداشتن در جبهه وجنگ باید بگم خودم سینه سوخته و فرزند شهید هستم که اتفاقاً پدرم همرزم برخی از بزرگان خاطر گو!! بودند اما اسمی از پدر بنده ذکر نمیکنن و اعتراضی هم ندارم و مثل شما طلب کار نیستم.
     4 در مورد طرفداری از طاغوت، نه تنها من بلکه دیگرانی که این نظرات رو می خونن و مطمئناً خود شما هم میدونید که سخن تان بیشتر به طنز شبیه است.
     5. از قدیم گفتن قصاص قبل از جنایت کار نامعقولیه شما از رزمندگان اسم بردید که اینها نشناختن ؟ خودتون چند نفر از اون 200 نفر رو می شناسید؟
     6. من موافق ممیزی هستم و گزینش رو قبول دارم کسی باید بیاد که در مسیر انقلاب و امام باشه و هر کسی غیر از این رو هم نمی پذیرم خصوصاً اگر «مغضوب» باشه!
     7. نفس کار مهمه که داره بد یا خوب اجرا میشه به قول معروف کاچی بعض هیچیه .

 2. نویسنده دیدگاه: یارو
  دی ۲۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۰:۴۹

  دوست عزیز دوباره بشمار
  انگار اعداد هم یادتون رفته!
  کم کمش 50 نفر

  • نویسنده دیدگاه: تنها
   دی ۲۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۴۴

   با سلام به شما مشکل 25 نفر شرکت کننده یا 50نفر شرکت کننده نیست مشکل عدم اطلاع رسانی در برگزاری چنین جلساتی است! هستند کسانی مثل بنده که حاضرم در این جلسات شرکت کنم امّا نمیدونم از کجا باید کسب اطلاع کنم! حق اینه که حالا که اطلاع رسانی اینقدر ضعیفه حداقل سلام دلفان مختصری از صحبت های مطرح شده را در سایت منعکس کنه .با تشکر

   • نویسنده دیدگاه: salambrmahdi2580
    دی ۲۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۴۵

    با سلام، لطفا جهت دریافت پیامک های سلسله نشست های “گنج جنگ” کلمه ی «گنج جنگ» را به شماره 3000870200 ارسال نمایید. با تشکر

 3. نویسنده دیدگاه: دلفان
  دی ۲۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۵۲

  کسی که خودش رو مغضوب میدونه همون بهتر که مغضوب بمونه ، یار کدوم امام هستی ؟ امامی که در مقابل رزمندگان میگفت من در مقابل شما احساس حقارت میکنم ؟ متاسفم برات مغضوب

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار