سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 44734
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اعتراض به عدم احضار سفیر فرانسه و انگلیس
Print This Post

بسیج دانشگاه امام صادق (ع) در بیانیه ای به همصدایی برخی مطبوعات در داخل با هتاکان به پیامبر اسلام و عدم احضار سفیر فرانسه و انگلیس اعتراض کرد.

به گزارش مهر، بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) ضمن محکوم کردن اهانت به پیامبر گرامی اسلام، اعلام کرد: همه این دسیسه‌ها به طور واضحی از طرف جبهه استکبار سازماندهی می‌شود، مقصر اصلی در توهین به پیامبر اسلام و ترور در فرانسه را شیطان بزرگ می‌دانیم و به یاد داریم که باید هرچه فریاد داریم بر سر آمریکا بزنیم.
متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:
“کافرانی که روزی پیامبر را به جرم هدایت سنگ باران می‌کردند این بار با قلم‌های کثیف، افکار متعفن خود را نشان دادند به این امید که نور هدایت الهی را خاموش کنند و صد البته که این آرزوی پلید را به گور خواهند برد.
مزدوران صهیونیسم جهانی که یک تشکیک کوچک در افسانه هلوکاست لرزه بر پیکره آنان می‌انداخت و بی‌توجه به نقاب مضحک دموکراسی و حربه نخ نمای آزادی بیان شدیدترین برخوردها را با دانشمندان تاریخی می‌کردند، این روزها با وقاحت از توهین عده‌ای منحرف به پیامبر رحمت حمایت می‌کنند.
از زمانی که حلقه پایانی زنجیر نبوت با بعثت رحمه‌‌العالمین کامل شد تا امروز همواره کسانی خواسته‌اند تا در مقابل خداوند بایستند و مگر در مقابل پیامبران پیشین ایستادگی نکردند؟
سربازان شیطان گاهی به عقل ناقص خود تکیه کرده‌اند و به خیال خود در زمین علم و معرفت با پیامبران الهی مقابله کرده‌اند که به لطف خدا حملات آنان در هر حوزه به ادیان و علی‌الخصوص اسلام عزیز موجب تعمیق و گشوده شدن معارف پنهان شده‌است.
مسلمانان به تبعیت از خدای خود همواره جبهه کفر را به مقابله علمی با خود فراخوانده و خواهند خواند و این مهم را به نفع خود می‌دانند چنان که قرآن کریم تحدی می‌کند و حاشا که این کافران متمدن و جاهلان کت و شلوار پوش در زمین منطق حرفی برای گفتن داشته‌باشند.
سربازان شیطان که خود را در جبهه مقابله منطقی با اسلام و پیامبر رحمت آن ذلیل می‌بینند این‌بار با توسل به ابزار کودکانه تمسخر و نوشتن رمان‌های آیات شیطانی و کشیدن کاریکاتور می‌خواهند جلوی رواج اسلام را در جهان بگیرند. بدون شک اسلام هراسی از طریق خلق گروه‌های به ظاهر اسلامی، تهاجم‌های سینمایی، استحاله فرهنگی، حملات نظامی و این دست اقدامات همه در راستای مقابله با گسترش اسلام است و چه ابزارهای مضحکی است در برابر اندیشه‌ای که عقل‌ها و قلب‌ها را هدف گرفته است.
هر چند تمسخر و توهین به ساحت مقدس والاترین بشر در تمام دوران‌ها از شان ایشان نمی‌کاهد اما بدون شک نشان دادن غیرت دینی مسلمین در برابر این توهین‌ها می‌تواند شرایطی را ایجاد کند که زین پس هیچ منحرفی جرات این غلط‌ها را به خود ندهد.
اینکه نشریه فرانسوی مذکور برای نجات از ورشکستگی مالی (که خود اعلام کرده بود) اقدام به تجدید چاپ این توهین‌ها کند اتفاق عجیبی نیست چه آنکه از ورشکستگی نیز نجات یافت و پول‌های کثیف صهیونیست‌ها امروز برایشان آماده است!
 اینکه نتانیاهوی قصاب دست در دست آن فریب خورده‌های مسلمان فلسطینی و ترکیه‌ای به جای محکومیت توهین به پیامبر همه حادثه را در محکومیت ترور (که واقعا محکوم است) خلاصه کنند، هم از پیش قابل پیش‌بینی بود.
اما تاسف آور آن است که عده‌ای در داخل کشور و در مطبوعات کثیف‌شان با توهین کنندگان هم صدا شوند و تاسف آورتر آنکه برخی از ترس اینکه فضای دوستی و اعتماد به هم نخورد حتی از احضار وزیر خارجه فرانسه و انگلیس (که رسما از کاریکاتوریست‌ها حمایت کرده‌اند) و یا یک تشر ظاهری به آن‌ها چشم پوشی می‌کنند، مباد معادلات سیاسی‌شان ناموزون شود. و وای بر روزی که رابطه با مستکبران مهم‌تر از دفاع از دینمان شود.
ما مسلمانان توهین به هیچ پیامبری را مجاز ندانسته و آن را نشانی از ضعف منطقی و خوی حیوانی توهین کننده می‌دانیم و به شدت آن را محکوم می‌کنیم.
ما دانشجویان بسیجی و ما فرزندان انقلاب، اقدام حمایتی سران برخی کشورهای غربی را در حمایت از این اقدام شنیع از جنس همان توهین می‌دانیم و از آنان نیز ابراز انزجار می‌کنیم.
ما فتوای تاریخی حضرت روح‌الله (ره) مبنی بر اعدام سلمان رشدی فراموش نکرده‌ایم. ما فراموش نکرده‌ایم سخن آن پیر جماران  را که همان زمان فرمود: عده‌ای پیدا خواهند شد که بگویند همین فتوا خلاف اصول دیپلماسی است! ما راهیان حضرت روح الله دخیل کردن معادلات مسخره دیپلماسی در برخورد با این وقاحت‌ها را محکوم می‌کنیم. بدین منظور ما خواستار برخورد قاطع دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی به عنوان الگو و ام‌القرای جهان اسلام با عاملین و حامیان این فتنه جدید هستیم.
در پایان از طرف همه خانواده دانشگاه امام صادق‌(علیه‌السلام) اعلام می‌داریم همه این دسیسه‌ها به طور واضحی از طرف جبهه استکبار سازماندهی می‌شود و مقصر اصلی چه در توهین به پیامبر اسلام و چه در ماجرای ترور را شیطان بزرگ می‌دانیم و به یاد داریم که باید هرچه فریاد داریم بر سر آمریکا بزنیم.”

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار