سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 44744
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » آموزش و پرورش لرستان رتبه نخست اعزام دانش آموزان به اردوی راهیان نوررا کسب کرد
Print This Post

 مدیر کل آموزش و پرورش لرستان گفت: این نهاد موفق به رتبه نخست استانهای کشور در خصوص اعزام دانش آموزان به اردوی راهیان نور و بازدید از مناطق جنگی شده است.

به گزارش سلام دلفان به نقل از ایرنا، گودرز کریمی فر روز شنبه در جلسه ساماندهی کارگروه امور جوانان استان افزود: در این راستا 24 هزار دانش آموز آموزشگاههای مختلف استان طی سال جاری به این اردوها اعزام شده اند.

وی با اشاره به فعالیت گسترده آموزش و پرورش در راستای غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان اظهار داشت: در حال حاضر پنج اردوگاه غنی سازی اوقات فراغت و 24 کلینیک مشاوره ای این نهاد در راستای مشاوره و کنترل خشم فعال است.

وی ادامه داد: آموزش و پرورش لرستان در مجموع 52 برنامه فرهنگی، تربیتی و اجتماعی را برای جامعه هدف خود تدوین و به کارگروه امور جوانان اعلام کرده که متاسفانه هیچ یک از این برنامه ها دیده نشده و در دستور کار کارگروه قرار نگرفته است.

وی با اشاره به اجرای برنامه های پیشگیری از اعتیاد در 28 آموزشگاه با جامعه هدف 21 هزار دانش آموز گفت: همچنین اجرای طرح آموزشی مبارزه به رفتار پرخطر نیز در 75آموزشگاه استان در دستور کار قرار دارد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان نیز گفت: در سالجاری10 هزار نفر جوان تحت پوشش از برنامه های تفریحی و اوقات فراغت این نهادبهره مند شده اند که این تعداد در سال آینده به 12 هزار و 235 نفر افزایش می یابد.

ولی الله منتظری افزود: همچنین آموزش مهارت های اجتماعی به 14 هزار و 567 دانش آموز نحت حمایت نیز از دیگر برنامه های کمیته امداد در سال 94 است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار