سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 44745
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » امام جمعه نورآباد از قرارگاه خاتم الانبیاء قدردانی کرد
Print This Post

 امام جمعه نورآباد دلفان از قرار گاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) به سبب اجرایی طرح های محرومیت زدایی در لرستان قدر دانی کرد.

حجت الاسلام سید جعفر هاشمی نژاد در جلسه شورای اداری شهرستان دلفان افزود :آمادگی قرارگاه خاتم برای ساخت نیروگاه درشهرستان محروم دلفان امیدوار کننده است و انتظار می رود با توجه به آمار بالای بیکاری در این شهرستان عملیات اجرایی آن بزودی آغاز شود.امام جمعه نورآباد تغییر تعرفه گاز مصرفی در شهرستان دلفان از اقلیم دو به یک را یک مطالبه عمومی عنوان کرد و با اشاره به وعده های داده شد ه توسط مسئولان خواستار اجرایی این طرح تغییر شد .

وی گفت : شهرستان دلفان یک منطقه کوهستانی و سردسیر است که میزان مصرف گاز در آن بسیار بالاست و این موضوع موجب شده که بسیاری از خانواده ها از پرداخت قبوض مصرفی گاز ناتوان باشند .

وی در ادامه با انتقاد از بکارگیری نیروهای غیربومی در ادارات شهرستان دلفان گفت : متاسفانه هرساله تعداد زیادی افراد غیر بومی با پست های دولتی در دلفان استخدام می شوند اما پس از مدتی نورآباد را ترک میکنند که با توجه آمار بالای بیکاری در دلفان این ظلم در حق مردم است.

فرماندار دلفان نیز در این جلسه احداث نیروگاه در دلفان را یک فرصت مناسب برای شهرستان دلفان عنوان کرد و با قدردانی از سردار عبدالهی فرمانده قرارگاه خاتم افزود : با بهره برداری از این طرح زمینه شغل بسیاری از فارغ التحصیلان بیکار در دلفان فراهم می شود و امیدواریم سردار عبدالهی با توجه به شادمانی مردم منطقه هرچه سریعتر دستور ساخت آن صادر گردد.

با قری با بیان اینکه شهرستان دلفان از طریق وزارت کشور در میان 10 شهرستان توسعه نیافته قرار گرفته که از سال آینده ردیف اعتباری برای محرومیت زدایی میگیرد به مشکل مجتمع 12 طبقه شهر نورآباد اشاره کرد و از شهرداری و شورای اسلامی شهر نورآباد خواست نگذارند سرمایه شهرداری از بین برود.

نماینده عالی دولت در دلفان با اشاره به سفر استاندار به دلفان از همکاری و مساعدت وی برای حل مشکلات آب شرب و یک باب مدرسه و و برگشت نام منطقه گاهشمار قدردانی کرد

سرهنگ محمدی فرمانده سپاه دلفان نیز در این جلسه از اعزام بیش از بیش از دو هزار دانش آموز دلفانی به مناطق عملیاتی در قالب راهیان نور اعزام شده اند .

حجت الاسلام سید نصرت الله موسوی رئیس تبلیغات اسلامی دلفان نیز از تشکیل 17 کار گروه برای هرچه با شکوهتر برگزارشدن آئین های گرامیداشت دهه فجر در دلفان خبر داد.

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار