سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 44767
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ناکامی های همایش اصلاح طلبان از دید زیباکلام
Print This Post
صادق زیباکلام با انتشار یادداشتی در روزنامه شرق به برخی از ناکامی های همایش وحدت اصلاح طلبان در هتفته گذشته اشاره کرد و نوشت: «همایش اصلاح‌طلبان سرانجام پس از مدت‌ها انتظار، ...

صادق زیباکلام با انتشار یادداشتی در روزنامه شرق به برخی از ناکامی های همایش وحدت اصلاح طلبان در هتفته گذشته اشاره کرد و نوشت:

«همایش اصلاح‌طلبان سرانجام پس از مدت‌ها انتظار، برگزار شد. بسیاری بی‌صبرانه در انتظار حضور آقایان هاشمی‌رفسنجانی و خاتمی بودند. تصورشان بر این بود که یکی از آنان، نطق افتتاحیه را ایراد خواهد کرد. بالطبع اگر آمدن آنان با حضور آقای ناطق‌نوری همراه می‌شد از منظر سیاسی بر ارتقای جایگاه همایش می‌افزود.

نخستین ناکامی، عدم حضور این شخصیت‌ها بود. اگرچه آقایان هاشمی و خاتمی با ارسال پیام، در حقیقت امضا و تایید خود را پای همایش گذاردند. ناکامی دیگر در غیبت بسیاری از چهره‌های شاخص اصلاح‌طلب بود؛ چهره‌هایی که به هر حال اصلاحات، اصلاح‌طلبی و دوم خرداد با آنان شناخته می‌شود. کاستی سوم را شاید بتوان روح قطعنامه همایش توصیف کرد. انتظار بسیاری از جوان‌ترها و پرحرارت‌تر‌ها آن بود که قطعنامه خیلی جدی‌تر از اینها می‌بود.»

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار