سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 44779
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » جمیله کدیور: تیتر «مردم امروز» گل به خودی بود
Print This Post
 واکنش ها به تیتر جنجالی روزنامه مردم امروز همچنان ادامه دارد به گزارش سلام دلفان، این بار جمیله کدیور همسر عطاالله مهاجرانی که در انگلیس زندگی می کند با انتشار متنی ...

 واکنش ها به تیتر جنجالی روزنامه مردم امروز همچنان ادامه دارد
به گزارش سلام دلفان، این بار جمیله کدیور همسر عطاالله مهاجرانی که در انگلیس زندگی می کند با انتشار متنی انتقاد آمیز از عملکرد این روزنامه در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه های اجتماعی نوشت:

«به عنوان کسی که سالها روزنامه نگاربوده، از توقیف ‫مردم امروز‬، مثل هر روزنامه دیگری بسیار متاسفم. با این حال به نظرم این روزنامه می توانست و می بایست بیش از این نوزده شماره عمر کند. ولی متاسفانه به دلیل یا دلایلی که بر من روشن نیست، نمی دانم چرا دوستان ‫روزنامه‬ نگاری که سالها سابقه فعالیت در نشریات مختلف داشتند و بارها مزه تعطیلی را به دلایل واهی چشیده بودند، چطور متوجه حساسیت های وضعیت فعلی (اعم از سیاسی، و فرهنگی) نبودند و به این راحتی بهانه به دست دادند.»

کدیور ادامه داده است: «من نمی دانم چنان تیتری برای یک روزنامه سیاسی چه تفسیری در بین همکاران روزنامه نگار می توانست داشته باشد؟ آیا این به منزله گل به دروازه خودی نبود؟ آیا آنها نمی توانستند محکومیت خشونت و افراط از یک سو و همدلی خود را با کشته شده ها از سوی دیگر، را به نحو مدبرانه تری ترسیم کنند؟ من معتقدم این بار اشتباه از جانب همکاران مان بود، ولو مورد انتقاد دوستان قرار بگیرم. خوب است گاهی اشتباهات خود را هم بپذیریم.»

منبع: رجانیوز

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار