سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 44807
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » تنها رئیس‌جمهوری که شارلی ابدو را محکوم کرد
Print This Post
رئیس جمهور افغانستان، محمد اشرف غنی انتشار دوبارۀ کاریکاتور پیامبر اسلام را در مجلۀ موهن شارلی ابدو محکوم کرد. وی این عمل را غیر مسئولانه دانست. به گزارش سلام دلفان، رئیس ...

رئیس جمهور افغانستان، محمد اشرف غنی انتشار دوبارۀ کاریکاتور پیامبر اسلام را در مجلۀ موهن شارلی ابدو محکوم کرد. وی این عمل را غیر مسئولانه دانست.
به گزارش سلام دلفان، رئیس جمهور افغانستان، محمد اشرف غنی انتشار دوبارۀ کاریکاتور پیامبر اسلام را در مجلۀ موهن شارلی ابدو محکوم کرد. وی این عمل را غیر مسئولانه دانست.

این در حالی است که روسای جمهور فرانسه، انگلستان، آلمان و آمریکا مستقیما از نشریه هتاک دفاع کردند ، ایران فقط در سطح سخنگوی وزارت خارجه انتشار کاریکاتور جدیدی از پیامبر اسلام را در هفته‌نامه فرانسوی «شارلی ابدو» محکوم نمود و آن را «موهن» نامید.

همچنین محمد جواد ظریف در سفر غیرمنتظره ای به پاریس  کانون توهین به رسول الله (ص) آن هم در شرایطی که احساسات جهان اسلام به واسطه این اهانت‌های مورد حمایت‌ دولت فرانسه شدیداً جریحه‌دار شده است با همتای فرانسوی خود دیدار نمود.

انفعال دستگاه دیپلماسی کشورمان و عدم موضع گیری مسئولین دولتی در برابر توهین به به پیامبر اعظم(ص) موجی از انتقادها را برای وزارت امور خارجه ایران به همراه داشته است و در همین خصوص تشکل های مختلف دانشجویی طی بیانیه ای هایی اعتراض خود را به این اقدام موهن بیان نموده اند.

لازم به ذکر است که آخرین شمارۀ شارلی ابدو که بعد از کشتار کارکنانش منتشر شد همچنان در فرانسه و آلمان در حال انتشار و توزیع می باشد.

منبع: 598

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار