سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 44808
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » دزدان خلیج فارس در بند یوزهای‌ایرانی/صعود با صدرنشینی + جدول
Print This Post
تیم ملی فوتبال کشورمان با برتری مقابل امارات به عنوان صدرنشین گروه C به مرحله یک چهارم نهایی جام ملتهای آسیا راه یافت. گروه ورزشی مشرق - تیم ملی فوتبال ایران ...

تیم ملی فوتبال کشورمان با برتری مقابل امارات به عنوان صدرنشین گروه C به مرحله یک چهارم نهایی جام ملتهای آسیا راه یافت.
دزدان خلیج فارس در بند یوزهای‌ایرانی/صعود شیرین با صدرنشینی + عکس و جدول

گروه ورزشی مشرق – تیم ملی فوتبال ایران از ساعت 12:30 به وقت تهران در سومین بازی خود از گروه C در Brisbane Stadium مقابل امارات صف آرایی کرد و موفق شد با نتیجه 1-0 حریف سرسخت خود را شکست دهد. (جزئیات و اطلاعات کامل دیدار ایران – امارات)
رضا قوچان نژاد در دقیقه 91 موفق شد تک گل بازی را به ثمر برساند. (خلاصه دیدار ایران و امارات)

تیم ملی فوتبال ایران در این دیدار با ترکیب علیرضا حقیقی، سیدجلال حسینی، مرتضی پورعلی‌گنجی، خسرو حیدری، مهرداد پولادی، جواد نکونام، آندرانیک تیموریان، وحید امیری، سروش رفیعی، علیرضا جهانبخش و سردار آزمون پا به میدان گذاشت.

دزدان خلیج فارس در بند یوزهای‌ایرانی/صعود شیرین با صدرنشینی + عکس و جدول

گزارش کامل بازی را در زیر بخوانید:

* دقیقه 2: بازی با حملات ایران آغاز شد و سردار آزمون روی پاس ارسالی خسرو حیدری روانه دروازه حریف شد که توپ در موقعیت آفساید به وی رسید.

* دقیقه 4 : ارسال مهرداد پولادی از جناح چپ توسط مدافعان امارات بازگردانده شد و سردار آزمون نتوانست صاحب توپ شود.

* دقیقه 5 : بازیکنان امارات در اولین حمله خود توسط خمیس اسماعیل شوت محکمی را به سمت دروازه ایران زدند که از کنار دروازه به بیرون رفت.

* دقیقه 7 : بازیکنان ایران به دنبال حفظ توپ و نزدیک شدن به دروازه امارات بودند اما دفاع حریف اجازه این کار را به آنها ندادند.

دزدان خلیج فارس در بند یوزهای‌ایرانی/صعود شیرین با صدرنشینی + عکس و جدول

* دقیقه 10 : اماراتی ها رفته رفته خود را به دروازه ایران نزدیک کردند و صاحب یک ضربه کرنر شدند اما نتوانستند از این ضربه سودی ببرند.

* دقیقه 13 : اماراتی ها در پنج دقیقه سوم بازی توپ و میدان را در اختیار داشتند و حملاتی را روی دروازه پی ریزی کردند.

* دقیقه 15 : پاس عمقی وحید امیری به سردار آزمون رسید اما او و دروازه بان امارات همزمان به توپ رسیدند و به دنبال برخوردی که صورت گرفت داور خطای آزمون را گرفت.

تساوی ایران و امارات در نیمه نخست

* دقیقه 16 : وحید امیری با نفوذ از جناح چپ توپ را برای سردار آزمون فرستاد که ضربه این بازیکن با برخورد به مدافعان حریف به بیرون رفت. ضربه کرنر را هم تیموریان ارسال کرد که پروعلی گنجی نتوانست از آن استفاده کند.

* دقیقه 18 : تیم ملی ایران در ادامه حملاتش صاحب یک موقعیت دیگر شد که بازهم ارسال امیری روی دروازه را سردار آزمون به سمت دروازه زد که توپ را دروازه بان حریف گرفت.

* دقیقه 22 : پس از چند حمله ایران ، اماراتی ها تلاش کردند خود را به دروازه حریف نزدیک کنند.

* دقیقه 25: با اینکه تیم ایران برتر از حریف عمل کرد اما هنوز دو تیم صاحب موقعیت خطرناکی نشدند.

* دقیقه 27 : ولید عباس به خاطر خطایی که روی علیرضا جهانبخش انجام داد از داور ژاپنی کارت زرد دریافت کرد.

* دقیقه 29 : اماراتی ها صاحب یک ضربه کرنر شدند که این ضربه با دخالت مدافعان ایران مجددا به کرنر رفت. ضربه دوم را مدافعان کشورمان دفع کردند اما در برگشت مهاجم حریف با دریبل چند بازیکن دروازه ایران را تهدید کرد.

* دقیقه 35 : امارات صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که مدافعان ایران این توپ را دفع کردند اما در ادامه جواد نکونام پشت محوطه جریمه مرتکب خطا شد و اخطار گرفت.

* دقیقه 36 : اماراتی ها صاحب یک موقعیت خوب پشت محوطه جریمه شدند که این ضربه ایستگاهی را احمد خلیل زد و با برخورد به مدافعان ایران از منطقه خطر دور شد.

دزدان خلیج فارس در بند یوزهای‌ایرانی/صعود شیرین با صدرنشینی + عکس و جدول

*  دقیقه 40 : بازیکنان حریف همچنان بر توپ و میدان سوار بودند و از نظر آماری و تعداد پاس ها سرتر از ایران بودند.

* دقیقه 43 : امارات تیم برتر میدان بود و صاحب یک موقعیت خوب شد که توپ آنها از کنار دروازه به بیرون رفت.

* دقیقه 45 : ایران صاحب دو کرنر پیاپی شد که یکی از آنها با ضربه سر سردار آزمون و برخورد به مدافعان به کرنر رفت. در ادامه بازهم ایران صاحب فرصت شد اما نتوانست از این موقعیت ها استفاده کند.

* در وقت های اضافه نیمه اول سردار آزمون به خاطر خطایی که روی بازیکن حریف انجام داد کارت زرد دریافت کرد.

نیمه دوم

دقیقه 46:بازیکنان تیم ایران در موقعیتی که از روی ضربه کرنر به دست آمده بود می‌توانستند دروازه امارات را باز کنند اما ضربه سر جلال حسینی مانع از رسیدن توپ به امیری شد و این موقعیت از دست رفت.دقیقه 57: یک بار دیگر تیم ایران صاحب موقعیت کرنر شد اما بازیکنان تیم ملی از این موقعیت هم استفاده‌ای نکردند. در این دقایق هم کی‌روش وریا غفوری را به جای علیرضا جهانبخش به میدان فرستاد تا اولین تعویضش را انجام داده باشد.

دزدان خلیج فارس در بند یوزهای‌ایرانی/صعود شیرین با صدرنشینی + عکس و جدول

دقیقه 63: دومین تعویض کی‌روش هم در سمت راست بود و این مربی پرتغالی با خارج کردن خسرو حیدری به اشکان دژاگه میدان داد. این بازیکن در اولین حرکت هم سانتری روی دروازه قطر ارسال کرد که توسط بازیکنان امارات به کرنر رفت.

دقیقه 72: کارلوس کی‌روش دست به آخرین تغییر هم زد و رضا قوچان‌نژاد جایگزین سردار آزمون شد. به محض ورود این بازیکن به زمین، تیم ایران از سمت چپ صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که ارسال اشکان دژاگه توسط بازیکنان امارات دور شد.

دقیقه 78: پاس در عمقی که به علی مبخوت رسید این بازیکن را در موقعیت بسیار مناسبی قرار داد که شوت او از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 81: شوت محکمی که آندرانیک تیموریان به سمت دروازه امارات زد به مدافعان این تیم برخورد کرد. در ادامه تیم ایران صاحب یک ضربه کرنر شد که با ارسال اشکان دژاگه و ضربه سر مرتضی پورعلی‌گنجی دروازه امارات تا آستانه باز شدن پیش رفت اما دروازه‌بان این تیم توپ را از زیر تیر بیرون کشید و دوباره به کرنر فرستاد.

* دقیقه 1+90: فشار بازیکنان ایران روی دروازه امارات و رسیدن به یک ضربه کرنر ایران را صاحب گل پیروزی کرد. رضا قوچان‌نژاد با فرار از آفساید و با یک ضربه سر دروازه امارات را فرو ریخت.

دزدان خلیج فارس در بند یوزهای‌ایرانی/صعود شیرین با صدرنشینی + عکس و جدول

با این پیروزی تیم ملی فوتبال کشورمان 9 امتیازی شد و به عنوان صدرنشین گروه C به مرحله بعدی رفت. بعد از ایران هم امارات 6 امتیازی به عنوان تیم دوم به مرحله یک چهارم نهایی رسید. شاگردان کی‌روش در مرحله بعدی باید با تیم دوم  گروه D (یکی از سه تیم ژاپن، عراق و اردن) بازی کنند. تکلیف حریف ایران فردا روشن می‌شود.

در دیگر دیدار این گروه هم بحرین با برتری 2-1 به عنوان سومی گروه دست یافت و قطر قهرمان جام خلیج فارس بدون امتیاز با مسابقات وداع کرد.


درصد گردش توپ در نقاط زمین

دزدان خلیج فارس در بند یوزهای ایرانی


جدول رده بندی گروه C
ردیف تیم بازی ها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
1 ایران 3 3 0 0 4 0 4 9
2 امارات 3 2 0 1 6 3 3 6
3 بحرین 3 1 0 2 3 5 -2 3
4 قطر 3 0 0 3 2 7 -5 0

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار