سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 44834
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » طرح «هر دانش آموز یک درخت بلوط» در لرستان اجرا می‌شود
Print This Post
 معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش لرستان گفت: طرح هر دانش آموز، یک درخت بلوط با همکاری سازمان محیط زیست و آموزش و پرورش در مراتع لرستان اجرا ...

 معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش لرستان گفت: طرح هر دانش آموز، یک درخت بلوط با همکاری سازمان محیط زیست و آموزش و پرورش در مراتع لرستان اجرا می‌شود.

فرید بهرامی ظهر امروز در همایش روز هوای پاک اظهار داشت: محیط زیست و احیای جنگل های زاگرس یکی از مباحثی است که آموزش و پرورش با جدیت روی آن متمرکز شده و به همین منظور طرح هر دانش آموز، یک درخت بلوط با همکاری سازمان محیط زیست و آموزش و پرورش در مراتع لرستان اجرا می شود.

وی افزود: حفاظت از میراث طبیعی برای تعادل بخشیدن به حیات انسانها و دستیابی به توسعه پایدار و سازمان‏ یافته است که روند تکامل تمدن بشری را دارد و از اهمیت بالایی برخوردار است که یک بسیج عمومی و مردمی را می‏‌طلبد.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش لرستان بیان کرد: در این راستا آموزش و پرورش با انعقاد تفاهم نامه با سازمان های ذیربط به توسعه و ترویج فرهنگ احترام به محیط زیست و حفظ و نگه داشت آن مبادرت می کند.

وی عنوان کرد: مردم باید محیط های طبیعی و فرهنگی را به عنوان نهاد هم بستگی معنوی در اجتماعات محلی خود تلقی کنند و بپذیرند که با انهدام و تخریب محیط طبیعی زندگی بشر به خطر می‏ افتد.

بهرامی تصریح کرد: امروزه در تمامی کشورها اهمیت حفاظت از محیط زیست که میراث طبیعی و فرهنگی در آن جای گرفته بر همگان روشن است.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش لرستان گفت: آموزش و پرورش با قطب بندی مناطق و شهرستان ها کارگاه های آموزشی مختلفی را برگزار کرده و تلاش می کند تا اهمیت این موضوع را برای دانش آموزان و خانواده ها تبیین کند.

وی افزود: آموزش و پرورش اعلام آمادگی می کند تا با همکاری محیط زیست طرح همیار محیط زیست توسط معلمان مناطق عشایری اجراء شود.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار