سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 44884
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۳
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » شهرستان دلفان بالاترین آمار کارگران ساختمانی را در لرستان دارد
Print This Post
فرماندار دلفان:

 فرماندار شهرستان دلفان گفت: این شهرستان بالاترین آمار کارگران ساده و ساختمانی را در استان لرستان دارد.

علی باقری افزود : به رغم اینکه شهرستان دلفان رتبه نخست کارگران ساختمانی را در لرستان دارد اما آمار کارگران زیر پوشش بیمه تامین اجتماعی با جمعیت کارگران ساختمانی این شهرستان همخوانی ندارد.

وی افزود : از 13 هزار کارگر ساختمانی که کارت مهارت صنعت ساختمان دریافت نموده اند تنها دو هزار و 800نفر زیر پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار دارند.

وی با بیان اینکه درشهرستان دلفان واحدهای بزرگ صنعتی وجود ندارد ،افزود : به سبب نبود واحدهای صنعتی در شهرستان دلفان بسیاری از افراد به شغل کارگری ساده روی می آورند تا هزینه زندگی و تحصیل اعضای خانواده خود را تامین کنند .

باقری یاد آورشد: بیمه کارگران ساختمانی نقش مهمی در حمایت از این قشر دارد که براساس آن مشکل سنوات بازنشستگی ، حوادث کارگاهی ، غرامت و سایر نیازهای آنان براساس این قانون حل می شود.

  1. نویسنده دیدگاه: م دلفانی
    بهمن ۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۷:۱۴

    با طرح این مسئله بر دل هر دلفانی اتشی بلیز 1 زبانه کشید رخ زرد انان باز به نمایش گذاشته شد راستی کی باید جوابگوی پاسخگو باشد تاوان این شرایط را بپردازد بنظرم اول مردم ما چرا که در انتخاب ها کمی تا قسمتی بی تدبیرند در درجه دوم رسانه های محلی استانی و سیمای مرکز استان که کوچکترین وقعی به این اوضاع نابسامان نمی نهد و دریغ از تشریح شرایط این دیار در گوشه دور افتاده استان اثبات امر کاملا هویداست تنها خبر نگار این شهرستان با دوربین شخصی اولا توان انعکاس بروز مسائل را به خاطر مشکلات شخصی کمبود های ارتباطی ندارد صرفا بدنبال انعکاس خبر حضور مسئولین شهرستان و انهم گزینشی است به به چهچه کنان ما را به این روز انداختند ثانیا بی برنامگی بعضی مدیران کلیدی و عدم تسلط انان بر روابط بین مدیران استانی و کشوری بنا براین حدیث مفصل خوان از این مجمل و موارد دیگه ای که قابل طرح نیستند 1-بلیز یعنی بلند و سوزان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار