سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 44922
تاریخ انتشار: ۳ بهمن ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۴ نظر
خانه » اخبار برتر » بیش از 40 دستگاه ماهواره به صورت داوطلبانه به سپاه ناحیه دلفان تحویل داده شد+تصاویر
Print This Post

در پی برگزاری سلسله نشست های بصیرتی و روشنگری در خصوص آسیب های ماهواره در سطح پایگاه های مقاومت بسیج بیش از 40 دستگاه ماهواره به صورت داوطلبانه تحویل سپاه این شهرستان گردید.

سرهنگ پاسدار حسین محمدی فر  اظهار کرد: از زمانی که دشمن از روی استیصال ورود به جنگ نرم کرده، ابزار نبرد نیز متفاوت شده است.

وی با بیان اینکه در جنگ نرم دشمن از ابزار فرهنگی استفاده میکند، ادامه داد: ماهواره یا دجال واره یکی از این وسایلی است که دشمن در جنگ فرهنگی بر عیله ملت اسلامی به کار گرفته است.

فرمانده سپاه ناحیه دلفان  با اشاره به اینکه دشمن تمام تلاش خود را در این راستا انجام داده است، تصریح کرد: استکبار با استفاده از این کار توانسته خاکریز جنگ را به پشت بام منازل بکشاند.

محمدی فر خاطر نشان کرد: در راستای مبارزه با این اقدام دشمن ، سازمان بسیج مستضعفین طرح چند مرحله ای را با عنوان مبارزه با دجال واره (ماهوراه) ابلاغ کرده است.

وی با بیان اینکه مهمترین مرحله این طرح این است که به روش روشنگری مردم را متوجه معضلات و خطرات ماهواره نمائیم، بیان داشت: خود مردم باید به این باور برسند که این ماهواره مضر و ابزار تهاجم فرهنگی دشمن می باشد.

به گفته وی آگاهسازی مردم از تبعات منفی گرایش به سمت شبکه های ماهواره ای، تاثیر آن در از هم گسیختگی بنیان خانواده و زیر پا گذاشتن ارزش های دینی و اسلامی موجب گرایش شهروندان به تحویل داوطلبانه آن می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه دلفان با اشاره به اینکه متاسفانه هنوز مسئولین و مردم ما به باور حضور در جنگ فرهنگی نرسیده اند، اعلام کرد: اگر به این باور برسیم مانند زمان جنگ که در هر اداره یک ستاد جنگ وجود داشت امروز نیز یک ستاد جنگ فرهنگی دایر خواهیم کرد.ُ

محمدی فر از ماهواره به عنوان بلای خانمانسوز در جامعه یاد کرد و گفت: بسیاری از آسیب‌های اجتماعی که امروزه با آن مواجه هستیم، ریشه در ماهواره دارد که باید با روشنگری و ارشاد در زمینه مقابله با آن با استفاده از تمام ظرفیت های موجود گام های مفید و موثری را برداریم.

منبع: دلفان امروز

 1. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  بهمن ۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۵:۵۰

  از کجا بدانیم که خبر دروغ محض نیست، به قول معروف به … گفتند :شاهدت کیه : گفت :…. سلام دلفان ! جانم خیلی مردم را گاگول حساب کرده اید.

 2. نویسنده دیدگاه: علی
  بهمن ۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۰۹

  همه دیشها کهنه وزنگ زده شده اندرسیورها هم هینطور

 3. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۸:۵۱

  این برا شما مایه ننگه که وسایل اطلاع یابی و رسانه ای مردم رو ازشون می گیرید، این غیر از قیم مابی و مردم رو صغیر حساب کردن چیز دیگه ای نیست، دوره اینجور رفتارا با مردم سر اومده جانم، دنیا دیگه دهکده جهانیه ، در محضر خدا از روی مردم حیا کن و کامنت رو بذار .

 4. نویسنده دیدگاه: کاظم
  بهمن ۲۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۱۷

  عزیزی که دنیا را دهکده میدانی پس باید اطلاع داشته باشی این طرح در کل کشور بصورت خودجوش داره اجرا میشه به اسم دجال واره من که در سنندج هستم و با همه شهرهای استان روزانه ارتباط کاری دارم و حضور دارم اطلاع دارم در این استان استقبال خوبی شده است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار