سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 44935
تاریخ انتشار: ۳ بهمن ۱۳۹۳
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر لرستان منصوب شد
Print This Post
 در حکم وزیر کشور و دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر خطاب به غلام‌رضا آقامیرزایی آورده است: با استناد بند پنج مصوبات نود و یکمین جلسه ستاد مبارزه با مواد ...

 در حکم وزیر کشور و دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر خطاب به غلام‌رضا آقامیرزایی آورده است: با استناد بند پنج مصوبات نود و یکمین جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر و بنا به پیشنهاد استاندار محترم و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان، به موجب این حکم جنابعالی را به سمت دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان منصوب می‌نمایم.

برگزاری منظم و موثر جلسات شورا و پیگیری مصوبات آن، نظارت بر تشکیل شوراهای فرعی هماهنگی مبارزه با موادمخدر شهرستان‌های تابعه، ایجاد همکاری و هماهنگی بین تمام دستگاه‌های عضو شورا به‌منظور اجرای اقدامات موثر در حوزه مقابله با عرضه به خصوص پاک‌سازی چهره استان و نقاط آلوده شهرها از معتادین، انجام فعالیت‌های پیشگیرانه با هم‌فکری دانشگاهیان و فرهیختگان استان با رویکرد اجتماعی نمودن امر مبارزه با موادمخدر با استفاده از ظرفیت‌های سازمان‌های مردم‌نهاد و خیرین جامعه، اجرای راهکارهای درمان برای کاهش آسیب و حمایت‌های اجتماعی و درمان معتادان و ایجاد زمینه‌های لازم جهت اشتغال‌زایی آنان، پیگیری جدی مجازات مجرمان موادمخدر و ضربه زدن به بنیادهای اقتصادی قاچاقچیان، رعایت انضباط اداری و مالی و ارائه گزارش‌های فصلی از جمله مواردی است که انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی دقیق، کارآمد هدفمند و مبتنی بر اصول نسبت به تحقق آن اهتمام و تلاش کنید.

توفیق شما را در راستای انجام ماموریت خطیر و اجرای برنامه‌ها با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در محل توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) از درگاه پروردگار قادر و متعال خواستارم.

غلام‌رضا آقامیرزایی پیش از این به عنوان معاون مدیرکل اداری مالی استانداری لرستان مشغول به کار بود که سرپرستی این اداره‌کل را نیز در کارنامه سوابق کاری خود دارد.

مدیر مالی مجتمع آموزشی و رفاهی وزارت کشور در شمال کشور، رئیس اداره تدارکات استانداری لرستان و عضویت در بیش از 10 کارگروه تخصصی استانداری لرستان از دیگر سوابق دبیر جدید شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان‌‌ لرستان است.

منبع: فارس

  1. نویسنده دیدگاه: حسین
    بهمن ۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۵۷

    ایشان از دوستان صمیمی مسئولین احمدی نژادیست و آشنائیش با بازوند هم به آن دوران بر میگردد. انتصاب فراجناحی ای بود . مبارک است البته تا الآن کار خاص و مهمی از این ستاد ندیدیم.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار