سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 44943
تاریخ انتشار: ۳ بهمن ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » امام جمعه بروجرد: مدیران متخلف جایی در ادارات بروجرد ندارند
Print This Post
امام جمعه شهرستان بروجرد گفت: اگر اثبات شود، عملکرد مدیری در گذشته قابل قبول نبوده و یا اهمال و قصوری از او سر زده است، تا حد امکان از ورود ...


امام جمعه شهرستان بروجرد گفت: اگر اثبات شود، عملکرد مدیری در گذشته قابل قبول نبوده و یا اهمال و قصوری از او سر زده است، تا حد امکان از ورود او به مجموعه اداری این شهرستان جلوگیری می‌شود.

خبرگزاری فارس: مدیران متخلف جایی در ادارات بروجرد ندارند

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن ترابی امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در بروجرد اظهار کرد: اگر اثبات شود، عملکرد مدیری در گذشته قابل قبول نبوده و یا اهمال و قصوری از او سر زده است، تا حد امکان از ورود او به مجموعه اداری این شهرستان جلوگیری می‌شود.

وی مجموعه مدیران این شهرستان را خدمتگزار توصیف کرد و ادامه داد: در برخی از ادارات مدیرانی ناکارآمد منصوب شده‌اند که عملکردی ضعیف از خود نشان داده‌اند، این نقاط ضعف به آنها گوشزد شده و ضروری است در این راستا با همت و جدیت، تمام توان خود را در برخورد با فساد اداری تا حصول نتیجه مطلوب به کار گیریم.

امام جمعه بروجرد شبکه‎های ماهواره‌ای را ابزار دشمنان برای مقابله فرهنگی دانست و افزود: امروز دشمن تمام توان و تلاش خود را در حوزه تهاجم فرهنگی به ماهواره‏‌ها معطوف کرده است، تا بتواند در این حوزه با تاثیرگذاری بر روی نقاط مثبت ملت ما، این نقاط را به نقطه ضعف آنها تبدیل کند.

ترابی رشد شهرستان بروجرد در حوزه فرهنگی را قابل قبول دانست و خاطرنشان کرد: فعالیت‏‌های شکل گرفته در این حوزه قابل قبول است، هر چند تهاجم فرهنگی موجود مانع بزرگی بر سر این راه است.

وی مقابله فرهنگی را تنها راه مبارزه با این شبکه‏‌ها عنوان و تاکید کرد: راهکار مهم و اساسی در مقابل حجم گسترده تهاجم دشمن از طریق شبکه‏‌های ماهواره‌‏ای، کار فرهنگی متقابل است که بسیاری از افراد با ورود در این حیطه توانسته‏‌اند دستاوردهای قابل دفاعی ارائه دهند.

وی ممانعت مردم از تماشای این شبکه‏‌ها را راهکاری منسوخ و سنتی دانست و اظهار کرد: روشنگری برای مردم درباره زیان‏‌های گوناگون این شبکه‌ها، راه‌گشاتر از محدود کردن آنها از طریق ارسال پارازیت‏‌ها خواهد بود.

امام جمعه بروجرد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حضور با شکوه جوانان بروجردی در مراسم نماز جمعه تصریح کرد: با تلاش باید به جایی برسیم که عوامل جذب و موانع حضور آنان را شناسایی کرده و به تقویت عوامل جذب و رفع موانع عدم حضور قشر جوان بپردازیم.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار