سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 45025
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » حمله‌هوایی ارتش‌ به نشست النصره و آزادگان‌شام
Print This Post
نیروی هوایی ارتش سوریه نیمه شب گذشته نشست سرکردگان 2 گروه تروریستی «جبهه النصره» و «آزادگان شام» در منطقه القلمون را هدف گرفت. به گزارش سلام دلفان، نیروی هوایی ارتش سوریه ...

نیروی هوایی ارتش سوریه نیمه شب گذشته نشست سرکردگان 2 گروه تروریستی «جبهه النصره» و «آزادگان شام» در منطقه القلمون را هدف گرفت.

به گزارش سلام دلفان، نیروی هوایی ارتش سوریه نیمه شب گذشته عملیات بسیار حساس و مهمی را علیه یکی از تجمعات گروه‌های مسلح در منطقه القلمون انجام داد.

در خصوص این عملیات گزارش شده که جنگنده‌های ارتش سوریه یکی از نشست‌های گروه‌های تروریستی «جبهه النصره» و «جنبش آزادگان شام» را هدف گرفت که در آن شمار زیادی از فرماندهان میدانی و سرکرده‌های گروه‌های مسلح حضور داشتند.

این نشست در منطقه «مضایا» در شهرک «زبدانی» در ریف دمشق برگزار شده بود و اطلاعات به دست آمده از کشته و زخمی شدن شمار زیادی از این فرماندهان و سرکردگان خبر می‌دهد.

خبرهای اولیه از کشته شدن 27 سرکرده و فرمانده میدانی جبهه النصره و آزادگان شام حکایت دارد. در میان زخمی‌های این عملیات نام «عبد الرحمن ناصیف» سرکرده جبهه النصره نیز مشاهده می‌شود.

این نشست النصره و آزادگان شام در حالی در زبدانی برگزار شده بود که این دو گروه در شهرک «شنان»، از توابع منطقه «جبل الزاویه» در ریف ادلب روز گذشته به شدت با یکدیگر درگیر شده بودند و آزادگان شام مقر النصره در این شهرک را تصرف کرده بود.

گفته شده اختلاف بین دو گروه برسر تقسیم غنایم و عدم نام بردن احرار شام در تصرف دو پایگاه نظامی الحامدیه و وادی ضیف است.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار