سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 45041
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » قاضی‌پور: نعمت‌زاده ۲۳ کشتی شکر وارد کرده است
Print This Post
نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه در جریان تصویب بندهایی از لایحه رفع موانع تولید ملی در مجلس اظهار داشت: این لایحه رفع موانع تولید نامگذاری شده، اما متاسفانه مصوبات آن به ...

نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه در جریان تصویب بندهایی از لایحه رفع موانع تولید ملی در مجلس اظهار داشت: این لایحه رفع موانع تولید نامگذاری شده، اما متاسفانه مصوبات آن به تسهیل واردات کمک می‌کند و به لایحه رفع موانع واردات تبدیل شده است.
به گزارش نسیم، وی در مورد ماده 28 الحاقی به این لایحه تاکید کرد: تصویب الحاقی ماده 28 به این لایحه خلاف نظر رهبری بوده و همه این دو صفحه الحاقی برای تسهیل واردات کالای خارجی کشور تنظیم شده است.
قاضی‌پور نماینده اورمیه در مجلس با بیان اینکه اکنون کارخانه‌های قند و شکر محصولات خود را انبار کردند و امکان پرداخت پول چغندر کشاورزان را ندارند، گفت: وزیر صنعت آقای نعمت‌زاده در این شرایط 23 کشتی شکر وارد کرده است که این خلاف سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و سیاست مجلس است.
وی تاکید کرد: شکر توسط آقازاده‌ها وارد می‌شود و از طرفی شعار حمایت از تولید ملی داده شده است، اما همه این اقدامات و این لایحه در حمایت از واردات است.
این نماینده مجلسبا بیان این که لایحه حمایت از تولید ملی مخالف تولید ملی است، افزود: یکی از دغدغه‌های مجلس بخش تولید و حفظ اشتغال است، اما اکنون بر خلاف آن چیزی که نیاز کشور است، عمل می‌شود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار