سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 45043
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۳
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » احمدی‎نژاد هم رحیمی را فروخت! / اتهامات رحیمی به دولت دهم ارتباطی ندارد
Print This Post
به دنبال انتشار خبر حکم قطعی محمدرضا رحیمی، دفتر محمود احمدی‎نژاد با انتشار بیانیه‎ای اعلام کرد که اتهامات رحیمی ارتباطی به دولت‎های نهم و دهم نداشته و مربوط به مسئولیت‎های ...

به دنبال انتشار خبر حکم قطعی محمدرضا رحیمی، دفتر محمود احمدی‎نژاد با انتشار بیانیه‎ای اعلام کرد که اتهامات رحیمی ارتباطی به دولت‎های نهم و دهم نداشته و مربوط به مسئولیت‎های وی پیش از دوره مسئولیت در دولت دهم بوده است.

به گزارش سلام دلفان به نقل از رجا، دفتر دکتر احمدی‎نژاد در این بیانیه که سایت دولت مهر آنرا منتشر کرده است، هدف از خبرسازی‎ها پیرامون بازداشت رحیمی را حاشیه‎سازی برای دولت قبل عنوان کرده اما از سوی دیگر از اتهامات رحیمی ابراز برائت کرده و آنها را مربوط به دوران پیش از مسئولیت وی دانسته است.

این در حالی است که در این بیانیه به اصرار دلسوزان دولت سابق و اصرار برای عدم بکارگیری رحیمی و امثال او نه به دلیل فساد و یا عناوینی از این دست که به علت عدم همخوانی گفتمانی با دولت نهم، اشاره‎ای نشده است.

شاید اگر رحیمی معاون رئیس جمهور نبود، اتهامات او اینگونه در رسانه‎ها به چشم نمی‎آمد، اما به هر حال اکنون که محمدرضا رحیمی در قامت معاون اول رئیس جمهور محکوم شده، دفتر دکتر احمدی‎نژاد در بیانیه از اتهامات او ابراز برائت کرده است که در ادامه متن کامل آنرا می‎خوانید:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

موضوع رسیدگی به اتهامات آقای محمدرضا رحیمی بار دیگر دستمایه حملات گسترده و بی محابا علیه دولت‌های مظلوم نهم و دهم، و بهره برداری های سوء سیاسی گردید گرچه ملت بزرگ ایران هوشیارانه تمام حوادث را زیر نظر دارد و به خوبی و درستی قضاوت خواهد کرد لیکن جهت روشن تر شدن حوادث، نکاتی را به استحضار ملت شریف می رساند:

1- در نحوه رسیدگی به این موضوع تأملات فراوانی وجود دارد که ورود به آن را در شرایط کنونی به صلاح کشور نمی دانیم.

2- تمام ماجرای آقای رحیمی حتی با فرض صحت اتهامات و قبول رسیدگی قانونی و صحیح، مربوط به سال ۸۶ و قبل از آن و دوره ریاست ایشان بر دیوان محاسبات کشور وابسته به مجلس شورای اسلامی و پیش از شروع همکاری و حضور ایشان در دولت نهم بوده است و در آن زمان چنین مسایلی مطرح نبوده است. اصولا این موضوع، هیچ ارتباطی با دولت و حتی دوره خدمت ایشان در دولت های نهم و دهم ندارد و دلیل اصرار بر ارتباط دادن آن به دولت قبل بر همگان آشکار است.

3- اطلاع رسانی سهوی یا عمدی نادرست و مبهم، همانند ماجراهای بانکی و نفتی، فرصتی را در اختیار مغرضان و بددلان قرار داده است تا سنگین ترین هجمه ها را علیه خدمتگزاران پاک در دولت های نهم و دهم سازماندهی و اجرا نمایند. روشن است که سیاست بازان حرفه ای و برخی رسانه ها اصرار دارند که با ابهام آفرینی، زمینه را برای تخریب دولت قبل و خدمات کم نظیر آن و انتقام کشی از ملت عزیز فراهم نمایند  وهمچنین از رهگذر آن بر بسیاری از ضعف های جاری در اداره کشور سرپوش بگذارند. رسانه های معاند بیگانه نیز با بهره برداری از شرایط، مشغول عقده گشایی هستند.

4 – مدیران ارشد دولت‌های نهم و دهم علیرغم وجود پاسخ های قاطع به اتهامات بی اساس علیه خود، برای رعایت مصالح کشور و به عنوان وظیفه‌ای ملی و دینی و جهت جلوگیری از بهانه جویی ها، مشقات و سختی های سکوت را بر خود هموار کرده‌اند، لیکن همچنان که مردم با فراست ایران زمین از گذشته های دور گفته اند: ماه همیشه زیر ابر پنهان نمی ماند.

   دفتر رییس دولت‌های نهم و دهم

 

  1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
    بهمن ۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۳۶

    مربوط به دولت سیزدهم است نه دولتهای قبل احمدی نزاد درست میگه

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار