سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 45063
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » هشدار شدیدالحن رژیم صهیونیستی به لبنان
Print This Post
منابع دیپلمات از ارسال هشدارهای تهدیدآمیز رژیم صهیونیستی به مقامات رسمی لبنان خبر دادند که تل‌آویو نسبت به هدف قرار گرفتن منافع خود در چهار گوشه جهان هشدار داد. به گزارش ...

منابع دیپلمات از ارسال هشدارهای تهدیدآمیز رژیم صهیونیستی به مقامات رسمی لبنان خبر دادند که تل‌آویو نسبت به هدف قرار گرفتن منافع خود در چهار گوشه جهان هشدار داد.

به گزارش سلام دلفان، شماری از دیپلمات‌‌های غربی اعلام کردند که رژیم صهیونیستی از طریق شماری از سفرای مستقر خود در تل‌آویو پیام‌های هشدار آمیزی درباره هدف قرار گرفته شدن منافعش در داخل یا خارج آن رژیم ارسال کرده است.

روزنامه فرامنطقه‌ای «الحیاة» چاپ لندن با اشاره به حمله بالگردهای رژیم صهیونیستی به کاروان حامل رزمندگان مقاومت اسلامی در حومه شهرک «قنیطره» سوریه تاکید کرد که تل‌آویو نسبت به هدف قرار گرفتن منافعش در پاسخ به تجاوز در قنیطره به مقامات لبنانی هشدار داد.

بر اساس این گزارش، سفرای کشورهای غربی پیام هشدارآمیز اسرائیل را به اغلب مقامات کشوری لبنان ابلاغ کرده و تاکید کردند که تل‌‌آویو در صورت هدف قرار گرفتن منافعش در هر جای جهان، حزب‌الله را مسئول آن عملیات خواهد دانست.

یکشنبه 28 دی‌ماه، یک بالگرد رژیم صهیونیستی شماری از نیروهای مقاومت اسلامی در حومه شهر قنیطره، در جنوب سوریه را هدف قرار داد و با شلیک دو موشک شش رزمنده حزب‌الله از جمله «جهاد عماد مغنیه» فرزند شهید «عماد مغنیه»، و همچنین سردار «محمدعلی الله‌ دادی» از فرماندهان سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران را به شهادت رساند.

ساعتی بعد حزب‌الله با انتشار بیانیه‌ کوتاهی شهادت شش تن از نیروهای خود را تأیید کرد اما درباره نحوه واکنش خود سخنی نگفت.

شیخ نعیم قاسم معاون دبیر کل حزب‌الله لبنان، روز یکشنبه (دیروز) در مراسم هفتم جهاد عماد مغنیه که در حمله مذکور شهید شد، گفت که سید حسن نصرالله بزودی خودش موضع رسمی حزب‌الله در خصوص پاسخ به رژیم صهیونیستی را اعلام خواهد کرد.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار