سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 4510
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۱
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » متن وصيت نامه سردار حاج احمد قديريان
Print This Post
امكانات دنيا و چيزهايي كه در اختيار است به نفع اسلام و ميهن و اشاعه فرهنگ اسلامي استفاده كنيد. در امانت هاي خدا در نزد شما هاست امانت داري نماييد ...

امكانات دنيا و چيزهايي كه در اختيار است به نفع اسلام و ميهن و اشاعه فرهنگ اسلامي استفاده كنيد. در امانت هاي خدا در نزد شما هاست امانت داري نماييد كه بالاترين امانت ها جمهوري اسلامي ايران و رهبري معظم آن است.

به گزارش نما، وصیت نامه سردار اسلام حاج احمد قدیریان که در مراسم تشییع پیکر او توسط فرزند محترم آن مرحوم خوانده شد و دارای نکات بسیار آموزنده ای میباشد.
فراز هایی از این وصیت نامه که لبریز مهر و محبت به ولایت است به شرح ذیل میباشد:
بسم الله الرحمن الرحیم
خدایا من این احرام را جهت کفن قرار دادم که به هنگام کفن و دفن استفاده شود.با آب زمزم خانه ات شسته ام و برد یمانی تهیه و با آب زمزم شسته ام و بدین وسیله میگویم که همیشه دستم وصل به وسیله های رحمت تو بوده است.میدانم که از رحمت بی انتهای تو محروم نیستم.خدایا در دنیای بی مقدار هرچه توانستم برای تو عمل کردم ولی نمیدانم تا چقدر قبول باشد و تا چه حد تو پذیرا باشی.امروز که دیگر دستم از دنیا کوتاه و هیچ گونه مجالی برای کاری نیست به همه ی همراهان و حضار و همه عزیزان همراه من آمده اند بگویم این مراسم ها و برنامه ها برای همه ی ما هست ولی چه خوب است قبل از این مراسم ها به فکر خود باشیم و تسویه حساب های دنیایی را انجام دهیم و از اعمال بد و نادرست و ناصحیح خود پشیمان شویم و مراقب اعمال خودمان باشیم که شیطان آدمی را یک لحظه رها نمیکند.
خدایا پناه به تو میبرم.
1-به خانواده خود میگویم صبور باشید، اجر صابران با خداست، ان الله مع الصابرین، خداوند به صابران و کسانی که صبر کنند اجر میدهد و آنها را دوست دارد.
2-به دوستان میگویم مرا فراموش نکنید.از دعای خیر خود مرا برخوردار و حلالم کنید.به نظام جمهوری اسلامی و رهبری معظم آن حضرت آیت الله خامنه ای (دامت برکاته) وفادار باشید، وفادارای با حرف و عمل کامل.
3-از فامیل محترم تقاضامندم در برگزاری مراسم های گوناگون طلب مغفرت فرمایید و در امانت های خدا در نزد شما هاست امانت داری نمایید که بالاترین امانت ها جمهوری اسلامی ایران و رهبری معظم آن است.
از اطفال دیگران برای حفظ شئونات اسلامی مثل طفل خود مراقبت نمایید از این اطفال چه دختر و چه پسر که امانت نظام جمهوری اسلامی است حفاظت و حراست کنید.از امکانات دنیا و چیزهایی که در اختیار است به نفع اسلام و میهن و اشاعه فرهنگ اسلامی استفاده کنید.
پول و اموال دنیا مال دنیا است.دنیا وسیله است در وسیله ها غرق نشویم، دنیا گذرا است.
دست فقرا را بگیرید.از محرومین دستگیری کنید که آنها مورد عنایت و توجه خدا هستند.
قابل توجه است دست شیطان بقدری قوی است که لحظه ای دیگر همه مطالب را از ذهن ها بگیرد و مطالب ذهن انسان را به فراموشی بسپارد.خدایا تو کمک کن و ما را دستگیری فرما.
به دوستان همراه خودم که من همیشه به آنها علاقه داشتم و همراه آن ها بودم و بعضا با آنها جلسه داشتم و از نصایح و گفتگوهای با هم استفاده میکردیم عرض میکنم،ای عزیزان راه تقوای الهی را ادامه دهید.با قرآن آشنا شوید.با احادیث مانوس شوید که این دو در دنیا و آخرت از ما دستگیری میکنند.نبود ما و امثال ما ها شما را از راه انتخاب کرده خود باز ندارد.
وصیتنامه امام را زیاد بخوانید و عمل نمایید که همانا راه گشاست.
به دنبال تذکرات مهم انسان ساز رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای (دامت برکاته) باشید ایشان فرزند امام (قدس سره) است،
و فرزند پیغمبر اکرم(ص) و ائمه معصومین (علیهم السلام) است.
فکرش فکر امام است.تذکراتش تذکرات امام است.
خلوصش خلوص امام است.
خدایا به من رحم کن،به من تهی دست رحم کن از من دستگیری نما و سایه بلندپایه رهبر معظم انقلاب را بر سر همه مسلمین جهان مستدام بدار.
احمد قدیریان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار