سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 45118
تاریخ انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » آخرین عناوین » فانی از مجلس کارت زرد دوم را گرفت/ دولت یازدهم 9 کارته شد
Print This Post
در جلسه علنی امروز مجلس وزیر آموزش پرورش به سوال نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه پاسخ داد که نمایندگان مجلس از پاسخ های وی قانع نشدند. به گزارش سلام دلفان ...

در جلسه علنی امروز مجلس وزیر آموزش پرورش به سوال نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه پاسخ داد که نمایندگان مجلس از پاسخ های وی قانع نشدند.
فانی از مجلس کارت زرد دوم را گرفت/ دولت یازدهم 9 کارته شد

به گزارش سلام دلفان به نقل از مشرق،در جلسه علنی امروز مجلس وزیر آموزش پرورش به سوال نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه پاسخ داد که نمایندگان مجلس از پاسخ های وی قانع نشدند.

وکلای ملت با رأی 74 موافق، 114 رأی مخالف و 14 رأی ممتنع از 215 نماینده حاضر در جلسه از پاسخ‌های وزیر قانع نشدند.

وزیر آموزش و پرورش پیش از این یک کارت زرد دیگر هم دریافت کرده بود که امروز دومین کارت زرد خود را از پارلمان اخذ کرد و بدین ترتیب در یک قدمی استیضاح قرار گرفت.

پیش از این نیز نادر قاضی‌پور در یکی از جلسات گذشته مجلس با استناد به ماده 209 در تذکری در صحن علنی گفته بود: بنده و تعدادی از نمایندگان در مورد استخدام پیش‌دبستانی‌ها از وزیر آموزش و پرورش سوالی را مطرح کردیم که در دستور امروز مجلس قرار نگرفت. آقای فانی موقع اخذ رأی اعتماد از مجلس و در واکنش به سوال ما در خصوص استخدام پیش دبستانی‌ها گفت که در دوران کاری‌اش این کار را انجام می‌دهد، اما تاکنون این اتفاق رخ نداده است.

وی همچنین به میهمانی های وزیر اشاره کرده بود و گفته بود: این سوالات باید در جلسه علنی امروز مطرح شود بعضاً هر بار که سوالی از وزیر پرسیده می‌شود آن وزیر مهمانی می‌دهد. می‌توانید از قسمت متروپل مجلس بپرسید که شب گذشته چند ماشین به نمایندگان داده‌اند تا به وزارت آموزش و پرورش برای مهمانی بروند.


 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۳۳

  خدا شر فانی را از سر فرهنگیان کم کند همه را راهی فنا نمود

 2. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  بهمن ۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۴۷

  خداوندااین فانی روفانی گردان

 3. نویسنده دیدگاه: ارش
  بهمن ۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۱۸

  وقتی بودجه به اموزش پرورش نمیدید چه فرق داره کی بیاد مقصر خود نمایندگان مجلسن که بی تفاوتن و فقط دارن میچاپن

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار