سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 45127
تاریخ انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » 50 کیلومتر راه روستایی در لرستان همزمان با دهه فجر به بهره برداری می رسد
Print This Post
مدیر کل راه و شهرسازی لرستان گفت: حدود 50 کیلومتر راه روستایی استان آسفالت و بهسازی شده و همزمان با ایام دهه فجر به بهره برداری می رسد. شهرام ملکی  افزود: ...

مدیر کل راه و شهرسازی لرستان گفت: حدود 50 کیلومتر راه روستایی استان آسفالت و بهسازی شده و همزمان با ایام دهه فجر به بهره برداری می رسد.

شهرام ملکی  افزود: این میزان راه روستایی در قالب 13 طرح و در شهرهای خرم آباد، چگنی، کوهدشت، الیگودرز، پلدختر و دلفان اجرا شده است.

وی تصریح کرد: برای تکمیل و بهره برداری از این طرح ها در مجموع 105 میلیارد و 454 میلیون ریال از محل اعتبارات استانی هزینه شده است.

وی با اشاره به اجرای این طرح ها در 24 روستای استان گفت: با بهره برداری از این طرح ها در مجموع یکهزار و 621 خانوار روستایی از نمعت راه آسفالته و راه ایمن بهره مند می شوند.

ملکی به برخی از این طرح ها اشاره کرد و اظهار داشت: طرح دیوار کلیوند مورانی پلدختر با بهره مندی 649 خانوار و اعتبار یکهزار و 850 میلیارد ریال در سه روستا اجرا شده است.

وی ادامه داد: جاده های فرعی روستاهای تشکن شهرستان چگنی با بهره مندی 184 خانوار و اعتبار 10 میلیارد ریال از دیگر طرح های آماده افتتاح در دهه فجر امسال است.

لرستان دارای 750 کیلومتر راه اصلی، 556 کیلومتر راه فرعی، 104 کیلومتر آزاد راه و 370 کیلومتر مسیر بزرگراه است.

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار