سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 45158
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » نظر حاج منصور ارضی در خصوص نامه رهبرانقلاب
Print This Post
حاج منصور ارضی در مراسم زیارت عاشورا صبح سه شنبه در حسینیه لباس فروش ها در خصوص نامه رهبرانقلاب به جوانان غربی اظهار داشت: رهبری داریم که با یک نامه ...

حاج منصور ارضی در مراسم زیارت عاشورا صبح سه شنبه در حسینیه لباس فروش ها در خصوص نامه رهبرانقلاب به جوانان غربی اظهار داشت: رهبری داریم که با یک نامه و انتشارش از طریق رسانه‌ها تمام دنیا را تحت تاثیر قرار می‌دهد و قلب دشمن را نشانه می‌رود و با جوانان آنها صحبت می‌کند.نکته مهم اینجاست که این پیام از طریق همان فضای مجازی که دشمن حمله می‌کندانتشار یافت.

به گزارش رجانیوز، متن کامل سخنان حاج منصور ارضی به شرح ذیل است:

با خدا و اهل بیت علیهم السلام رفیق شویم زندگیمان تغییر می‌کند

” اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ قَوْلَ التّوّابینَ وَ عَمَلَهُمْ” (دعای حوائج – مفاتیح الجنان) کلام توابین و قولی که می‌دهند برای خدا، خیلی با ارزش است . بعضی از ادعیه از حضرت حجت سلام الله علیه است مانند “إِلَهِی بِحَقِّ مَنْ نَاجَاکَ” (خدایا!به حق کسى‏که با تو راز گفت) (مهج الدعوات – سیدبن طاوس) هر کسی که دعا می‌کند و دعایش مستجاب می‌شود به او قسم می‌خورد . یعنی معلوم می‌شود اینها اثر دارد . وقتی که ما با خدا و اهل بیت علیهم السلام رفیق می‌شویم زندگیمان کم کم تغییر می‌کند . به خاطر اهل بیت گناه نمی‌کنیم به خاطر اهل بیت توبه مان را نمی‌شکنیم . خود این عمل ارزش دارد .
هیچ پیامبری از طرف خدا نیامد مگر اینکه اول صادق بود
“وَ نُورَ الاْنبِیاَّءِ وَ صِدْقَهُمْ” خود نور انبیاء یک موضوع است , صدق و صادق بودن انبیاء موضوعی دیگریست که خیلی عجیب است  و این بدین معناست که هیچ پیامبری از طرف خدا نیامد مگر اینکه اول صادق بود و نوری در وجودش بود هر کدام هم یک جلوه گری داشتند . پس هر کدام از انبیاء نوری داشتند و صادق بودند و اگر کسی هر کدام از آنها را تکذیب کند حتما در آتش جهنم خواهد بود . این که قرآن درباره صالح علیه السلام و شتری که داشت بیان می‌کند : “فَکَذَّبُوهُ فَعَقَرُوهَا” (شمس – 14) که بارها اشاره کردم که وقتی انسان این آیه شریفه را می‌خواند یاد سخن حضرت زهرا سلام الله علیها می‌افتد چون خود خانم در مسجد فرمودند : مگر من از ناقه‌ی صالح کمترم الان نفرینتان می‌کنم . لذا زیارت حضرت زهرا سلام الله علیها کمترین زیارت است ولی اصل این است که تو حضرت را تصدیق می‌کنی همین طور پدر و  شوهرش را تصدیق می‌کنی . صدق در انبیاء در حد کمال بوده است پیغمبر ما  افضل تمام انبیاء بود .
دشمنان صادق‌ترین مخلوق خدا را تکذیب کردند
 این صهیونیست‌های حرام زاده با این اهانتی که به پیامبر اسلام صلوات الله علیه کردند خون همه را به جوش آورند اما نمی‌دانند که مسلمانان اهل هر فرقه ای که باشند متحدتر از قبل می‌شوند. در دعا می‌فرماید : ” وَ نُورَ الاْنبِیاَّءِ وَ صِدْقَهُمْ” اینها یک انسان صادق را تکذیب و مسخره کردند و یقیننا نتیجه اش را خواهند دید . انشاءالله خدا همه‌ی شان را به یک بلای عظیم گرفتار کند . ” وَ نُورَ الاْنبِیاَّءِ وَ صِدْقَهُمْ” دقت کنید این قسم به نور انبیاء است و نه خود پیامبران حالا چه این پیامبر اولوالعزم باشد یا نباشد . پیامبر ما رحمت للعالمین است ، آگاه باشید که این حرکت ناشایست یقینا با علم انجام شده است.  مهمتر از همه صدق انبیاست یعنی وقتی که ما گریه می‌کنیم و می‌گوییم حضرت زهرا سلام اله علیها را تکذیب کردند یعنی از تکذیب کنندگان برائت می‌جوییم . کسانی که معصومین را تکذیب می‌کنند ضربه اش را می‌خورند .
وَأَبْرَءُ إِلَیْکَ مِنْ أَهْلِ لَعْنَتِکَ
 وقتی می‌گوییم فَلَعَنَ اللهُ اُمَّةً الی یوم القیامه شامل اینها می‌شود تا قیامت و باید این برائت جستن را هر روز اعلام کنیم . امام صادق علیه السلام فرمود هر روز این دعا را بخوانید : “اَللَّهُمَّ إِنِّی أَصْبَحْتُ أَسْتَغْفِرْکَ فِی هذَا الصَّباحِ وَفِی هذَا الیَوْمِ لِأَهْلِ رَحْمَتِکَ وَأَبْرَءُ إِلَیْکَ مِنْ أَهْلِ لَعْنَتِکَ” (الکافی، نشر اسلامیه، ج‏2، ص: 530) وقتی یک نبی ظاهر می‌شد و مبعوث می‌شد خود نور انبیاء یک نورانیتی ایجاد می‌کرد و کسانی که دشمن خدا بودند و نمی‌خواستند دین خدا ظاهر شود شروع می‌کردند به مخالفت کردن . دقیقا مانند این طرحی که صهیونیست‌ها در فرانسه اجرا کردند، چند نفر راکشتند؟ جان انسان‌ها هم که برایشان مهم نیست . در 11سپتامبر در آمریکا چه شد؟ چند نفر را می‌کشند؟ بعد جنجال را به پا می‌کنند . این‌ها خیلی از اسلام می‌ترسند .
نامه ای که دنیا را تحت تاثیر قرار داد
اما رهبری داریم که با یک نامه و انتشارش از طریق رسانه‌ها تمام دنیا را تحت تاثیر قرار می‌دهد و قلب دشمن را نشانه می‌رود و با جوانان آنها صحبت می‌کند.نکته مهم اینجاست که این پیام از طریق همان فضای مجازی که دشمن حمله می‌کندانتشار یافت.
 این پیام که در فضای مجازی پخش شد تاثیرش از آن مجله ای که به پیامبر ما بی احترامی کرد و در 7 میلیون نسخه چاپ شد , بیشتر است و سریع‌تر عمل کرد . و باعث شد تمام کسانی که حق بین و حق پرست هستند به سمتش گرایش پیدا کنند . ما فقط نُورَ الاْنبِیاَّءِ را اینجا مطرح کردیم نه نور العلماء . بعدا به “وَ ایمانَ الْعُلَمآءِ وَفِقْهَهُمْ” اشاره می‌کنیم . یعنی نور یک شاگرد پیامبر خیلی ارزش دارد . انشاالله رزمندگان لبنانی هم در جنگ با صهیونیست‌ها پیروز شوند . صهیونیست‌های نامرد یکی از سرداران ما را هم به شهادت رساندند البته اینان عاشق شهادتند و در صحنه جهادند تا شهادت روزیشان شود . در تعقیب نماز عشاء می‌گویی من نمی‌دانم روزیم کجاست؟ شاید فکر کنی روزی فقط پول است . روزی بعضی‌ها هم شهادت است . خدایا شهادت را روزی ما هم قرار بده . ما را با ولای امیرالمومنین علیه السلام به شهادت برسان .
جز 27 قرآن را بخوانید . سوره ذاریات را اگر هر روز صبح بخوانی روزی زیاد می‌شود .

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار