سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 45254
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » اجرای کنسرت موسیقی در شب وفات حضرت معصومه (س) در لرستان
Print This Post

شامگاه جمعه هم‌زمان با وفات حضرت معصومه (س) اداره ارشاد شهرستان دورود کنسرت موسیقی اجرا کرد.

به گزارش سلام دلفان به نقل از لرستان خبر، شامگاه جمعه هم‌زمان با وفات حضرت معصومه (س) اداره ارشاد شهرستان دورود کنسرت موسیقی اجرا کرد.

اجرای کنسرت موسیقی در شب وفات کریمه اهل‌بیت (س) در حالی برگزار شد که احترام به شعائر اسلامی همواره دارای اهمیت بالایی بوده ولی ظاهراً مسئولان فرهنگ و ارشاد لرستان ارزشی برای این موضوع قائل نیستند.

اداره ارشاد لرستان در چند ماه گذشته مسیری را شروع کرده که نه‌تنها ترویج و فرهنگ‌سازی در چهارچوب فرهنگ ایرانی اسلامی نیست بلکه تخریب فرهنگ دینی، ملی و بومی استان لرستان است.

ازجمله کارهایی که اداره ارشاد لرستان اهتمام ویژه‌ای به آن دارد برگزاری کلاس‌های آموزش خوانندگی و نوازندگی ویژه بانوان است که مشخص نیست این برگزاری این کلاس‌ها با چه هدفی برگزار می‌شود؟

آیا برگزاری کلاس‌های خوانندگی بانوان مهم‌ترین اولویت اداره فرهنگ و ارشاد لرستان است؟

برنامه‌های اداره ارشاد لرستان نشان‌دهنده انحرافی فکری در این اداره است که زنگ خطری برای استان است و باید تا دیر نشده است فکری به حال این موضوع کرد.

گواه این انحراف علاوه بر نوع نگاهی که به موسیقی دارند سخنرانی‌های مدیر ارشاد است که در مجالس مختلف ایراد کرده که ازجمله آن‌ها می‌توان به این صحبت حجت‌الاسلام حنان اشاره کرد که دو ماه پیش در کنفرانس خبری در جمع خبرنگاران گفته است «چه کسی گفته چادر حجاب برتر است».

حمله به نیروهای ارزشی و انقلابی کشور و علما از دیگر کارهای حجت‌الاسلام حنان مدیر ارشاد لرستان است که در آذرماه امسال در همایش اصلاح‌طلبان در شهرستان کوهدشت رخ داد.

نوع نگرش مدیریت ارشاد لرستان به فرهنگ نشان‌دهنده تناقضی و تفاوتی آشکار بافرهنگ انقلاب است که در این مدت کوتاه مدیریت خود آن را در جلسات مختلف بروز کرده است.

  1. نویسنده دیدگاه: تنها
    بهمن ۱۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۲۴

    بابا تورو خدا با این کاراتون آبروی لرستان رانبرید.بابا به خدا لرستان شهید داده.بخدا اجرای این کارا بی حرمتی به خون شهداست.چرا کسی جلودار اینا نیست.قلبم به درد اومدبخدا.تواین مملکت ما لرها باغیرتیم.ماییم که تو هشت سال دفاع مقدس آبرو داری کردیم.حالا چی؟

  2. نویسنده دیدگاه: قلی
    بهمن ۱۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۲۶

    عزیز من این اقای مدیر کل فقط هدفش مسائل سیاسی وخدمت به حزب خاصی میباشد هرچند این گونه افراد ثبات سیاسی ندارند تا چندی پیش نماینده ولی فقیه در دانشگاه بود بعد از عزل تغیییر ماهیت داد بخاطر منافع این دنیایی

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار