- سلام دلفان | اخبار شهرستان دلفان| نخستین سایت خبری تحلیلی در دلفان - http://salamdelfan.ir -

اجرای کنسرت موسیقی در شب وفات حضرت معصومه (س) در لرستان

به گزارش سلام دلفان به نقل از لرستان خبر [1]، شامگاه جمعه هم‌زمان با وفات حضرت معصومه (س) اداره ارشاد شهرستان دورود کنسرت موسیقی اجرا کرد.

اجرای کنسرت موسیقی در شب وفات کریمه اهل‌بیت (س) در حالی برگزار شد که احترام به شعائر اسلامی همواره دارای اهمیت بالایی بوده ولی ظاهراً مسئولان فرهنگ و ارشاد لرستان ارزشی برای این موضوع قائل نیستند.

اداره ارشاد لرستان در چند ماه گذشته مسیری را شروع کرده که نه‌تنها ترویج و فرهنگ‌سازی در چهارچوب فرهنگ ایرانی اسلامی نیست بلکه تخریب فرهنگ دینی، ملی و بومی استان لرستان است.

ازجمله کارهایی که اداره ارشاد لرستان اهتمام ویژه‌ای به آن دارد برگزاری کلاس‌های آموزش خوانندگی و نوازندگی ویژه بانوان است که مشخص نیست این برگزاری این کلاس‌ها با چه هدفی برگزار می‌شود؟

آیا برگزاری کلاس‌های خوانندگی بانوان مهم‌ترین اولویت اداره فرهنگ و ارشاد لرستان است؟

برنامه‌های اداره ارشاد لرستان نشان‌دهنده انحرافی فکری در این اداره است که زنگ خطری برای استان است و باید تا دیر نشده است فکری به حال این موضوع کرد.

گواه این انحراف علاوه بر نوع نگاهی که به موسیقی دارند سخنرانی‌های مدیر ارشاد است که در مجالس مختلف ایراد کرده که ازجمله آن‌ها می‌توان به این صحبت حجت‌الاسلام حنان اشاره کرد که دو ماه پیش در کنفرانس خبری در جمع خبرنگاران گفته است «چه کسی گفته چادر حجاب برتر است».

حمله به نیروهای ارزشی و انقلابی کشور و علما از دیگر کارهای حجت‌الاسلام حنان مدیر ارشاد لرستان است که در آذرماه امسال در همایش اصلاح‌طلبان در شهرستان کوهدشت رخ داد.

نوع نگرش مدیریت ارشاد لرستان به فرهنگ نشان‌دهنده تناقضی و تفاوتی آشکار بافرهنگ انقلاب است که در این مدت کوتاه مدیریت خود آن را در جلسات مختلف بروز کرده است.