سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 45272
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » آبرسانی به ۱۳ روستای دلفان عملیاتی می‌شود/ برق رسانی به 8 روستا/ افتتاح 370 واحد مسکن مهر
Print This Post
همزمان با دهه مبارک فجر

علی باقری افزود: برای اجرای این طرح ها بیش از 200 میلیارد ریال توسط دستگاههای اجرایی شهرستان دلفان هزینه شده است.

علی باقری در رابطه با بهره برداری پروژه های این شهرستان در ایام فجر اظهار داشت: دهه فجر با افتتاح  مجتمع آب پیر دوستی 10 روستای این منطقه از نعمت آب بهره مند می شوند.

وی افزود: برای عملیات اجرایی مجتمع آب پیر دوستی 550 میلیون تومان هزینه شده است که با این اعتبار 20 حلقه ایستگاه پمپاژ، یک باب خط انتقال، 670  شبکه داخلی، یک دستگاه ترانس 50 آمپری و 10 باب مخزن سد احداث شده است.

فرماندار دلفان عنوان کرد: دهه فجر با افتتاح مجتمع آب ده فیروزوند سه روستا آبرسانی می شود که برای این پروژه 300 میلیون تومان هزینه شده است.

وی گفت: گاز روستا های کفراج، سراب غضنفر، شتر خفت، گلام بحری، تیمور گلام بحری، محمد میرزایی، هزار خوان و کاکاوند دهه فجر به بهره برداری می سد که برای گاز رسانی این روستا ها دو میلیارد تومان هزینه شده است.

باقری با اشاره به اینکه ایام فجر برق هشت روستای این شهرستان تأمین می‌شود، افزود: برای برق رسانی این روستاها که زیر10 خانوار هستند 504  میلیون تومان هزینه شده است.

وی خاطرنشان کرد: 20 کلیومتر شبکه فشار ضعیف برق به شهر و روستای شهرستان دلفان در ایام فجر به بهره‌برداری می‌رسد.

فرماندار دلفان اظهارداشت: در شهرک صنعتی دلفان یک مجتمع بسته بندی حبوبات افتتاح می شود که با راه‌اندازی آن زمینه اشتغال هشت نفر فراهم می شود و برای ساخت آن 500  میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

وی با اشاره به اینکه 370 واحد از مسکن مهر دلفان خود مالک بوده است افزود: برای ساخت مسکن مهر 99 ساله این شهرستان در مجموع هشت میلیارد و 750 میلیون تومان تسهیلات داده شده و در ایام فجر 83 تا از این واحدها تحویل داده می شود.

باقری عنوان کرد: برای بهسازی 12 کیلومتر از راه های روستایی شهرستان دلفان 700 میلیون اعتبار هزینه شده است که در این ایام به بهره برداری می رسد.

وی در رابطه با افتتاح دیگر پروژه‌های این شهرستان گفت: دهه فجر 10 مسجد، شش واحد پست، یک غسالخانه، شبکه فاضلاب سیالیا افتتاح می‌شود.

فرماندار دلفان خاطرنشان کرد: با 167 میلیون تومان از اعتبارات دهیاری  بخش داری هفت چشمه جدول گذاری کانال آب بر 10 روستا انجام شد.

وی بیان کرد: زمین گاو داری پنج هزار رأسی شهرستان دلفان برای واگذاری به بخش خصوصی آماده است و در بهمن ماه کلنگ زنی آن توسط استاندار لرستان انجام می شود.

منبع: تسنیم

 

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار