سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 45289
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » خواهرزاده خاتمی به ارشاد می‌رود؟
Print This Post
با فشار اصلاح طلبان قرار است «علی رضا تابش» مدیر کل هنرهای نمایشی شود. به گزارش سلام دلفان به نقل از فارس، و بنا به اطلاع منابع آگاه در معاونت امور ...

با فشار اصلاح طلبان قرار است «علی رضا تابش» مدیر کل هنرهای نمایشی شود.

به گزارش سلام دلفان به نقل از فارس، و بنا به اطلاع منابع آگاه در معاونت امور هنری، با فشار اصلاح طلبان قرار است «علی رضا تابش» مدیر کل هنرهای نمایشی شود.
بر اساس این گزارش، علیرضا تابش خواهرزاده سید محمد خاتمی (از عوامل فتنه) با فشار تیم احمدمسجد جامعی و دفتر سیدمحمد خاتمی قرار است مدیر کل هنرهای نمایشی شود.
این گزارش اضافه می کند، ظاهرا با در پیش بودن انتخابات مجلس، اصلاح طلبان تلاش دارند با تصدی مدیریت‌های هنری با رویکردی ابزاری هنرمندان را به نفع خود هدایت کنند.
این خبر حکایت از تغییر رویکرد اصلاح طلبان در نگاه رحم اجاره ای به دولت دارد و می‌خواهند با تصدی پست های هنری ارتباط خود را با گروه‌های مرجع مستقیم برقرار و از آنان استفاده ابرازی کنند.
علیرضا تابش در عنفوان جوانی و با رانت ویژه دولتی در دوران وزارت عطالله مهاجرانی  سربازی خود را با حقوق مدیریتی به عنوان مدیر کل حوزه وزارتی امور بین‌الملل و روابط عمومی گذراند.
اصلاح طلبان افراطی سعی دارند با نفوذ وی به ارشاد زمینه اقدامات افراطی در این وزارتخانه را همانند زمان دوم خرداد فراهم کنند.
تابش چندی پیش مدیر کل دفتر ریاست سازمان میراث فرهنگی بود و استعفا داد.
علی رضا تابش پیش از این مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر کل حوزه وزارتی و روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بوده است. تابش خواهرزاده سید محمد خاتمی، است و آخرین سمت وی مدیر هماهنگی امور یادمان های روسای جمهور در سازمان اسناد و کتابخانه ملی بوده است.
از دیگر سوابق تابش می توان به مدیر موزه و یادمان ریاست جمهوری، مشاور رییس موزه ملی قرآن کریم، مشاور رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران، عضو هیات نظارت بر انجمن های دوستدار میراث فرهنگی و عضو هیات امنای انجمن سینمای جوانان ایران اشاره کرد.
در انتها یادآوری می‌شود تا پیش از این اردشیر صالح‌پور با حکم معاون امور هنری به سرپرستی اداره کل امورهنرهای نمایشی منصوب شده بود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار