سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 45290
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » دلیل احضار زیباکلام به دادگاه
Print This Post
سعید زیباکلام با بیان اینکه امروز به خاطر توهین به رئیس‌جمهور به دادگاه احضار شدم، گفت: در جریان رسیدگی به پرونده ادله محکمی که اتهام انتسابی و موضوع کیفرخواست را ...

سعید زیباکلام با بیان اینکه امروز به خاطر توهین به رئیس‌جمهور به دادگاه احضار شدم، گفت: در جریان رسیدگی به پرونده ادله محکمی که اتهام انتسابی و موضوع کیفرخواست را اثبات کند، وجود نداشت و به همین خاطر موضوع رسیدگی به پرونده ختم شد.

سعید زیباکلام استاد دانشگاه و از منتقدان توافقنامه ژنو که صبح امروز به اتهام توهین به رئیس‌جمهور به دادگاه احضار شده بود پس از خروج از دادگاه در گفت‌وگو با فارس گفت: اسناد و مدارکی که بر آن اساس از من شکایت یا اقامه دعوی شده بود قوت و استحکام لازم را نداشت و با توجه به این موضوع رسیدگی به پرونده ختم شد.
وی افزود: هنوز نظر قطعی داده نشده و فعلا ختم رسیدگی اعلام شده تا رای نهایی صادر شود.
این استاد دانشگاه ادامه داد: رای نهایی ظرف ۲-۳روز آینده صادر خواهد شد و امروز به خاطر یکی از سخنرانی‌هایی که در دانشکده علوم اقتصادی داشتم مرا به دادگاه احضار کردند و اتهامی که به من زده شده بود توهین به رئیس‌جمهور بود.
وی در خاتمه گفت: امروز در روند رسیدگی به این پرونده با توجه به اینکه ادله محکمی که اتهام انتسابی و موضوع کیفرخواست را بتواند اثبات کند، وجود نداشت.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار