سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 4531
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۱
تعداد نظرات: ۸ نظر
خانه » آخرین عناوین » ” استخر ” نگرانی تازه جوانان و نوجوانان شهر نورآباد
Print This Post
سلام دلفان- این روزها وقتی جوانان و نوجوانان شهر نورآباد برای رهایی از گرمای زودرس تابستانی، به تنها استخر شهرشان مراجعه می نمایند، با قفل بزرگی مواجه می شوند که ...

سلام دلفان- این روزها وقتی جوانان و نوجوانان شهر نورآباد برای رهایی از گرمای زودرس تابستانی، به تنها استخر شهرشان مراجعه می نمایند، با قفل بزرگی مواجه می شوند که بر روی درب ورودی آن نصب شده است!

به گزارش خبرنگار ما، استخر شهر نورآباد از روز شنبه تعطیل است و گفته می شود بخش خصوصی که اداره آن را بر عهده داشته متضرر شده و از ادامه همکاری صرفنظر نموده است.

تعدادی از جوانان و نوجوانان با مراجعه به خبرنگار ما نسبت به سرنوشت تنها مکان تفریحی شان ابراز نگرانی نموده و خواستار تعیین تکلیف هرچه سریعتر آن از سوی مسئولین شده اند.

امید آن می رود که استخر شهر به سرنوشت سینما و پارک دچار نگردد و هرچه سریعتر اقدام مناسبی در خصوص آن صورت پذیرد. نکته مهمّ دیگر این است که اداره استخر باید به عهده فردی گذارده شود که در این زمینه دارای تخصص باشد و از عهده اداره آن به نحو احسن برآید و بتواند متناسب با شأن جوانان و نوجوانان شهر نورآباد خدمات ارائه نماید.

 1. نویسنده دیدگاه: تقی
  تیر ۳, ۱۳۹۱ در تاریخ ۱۱:۱۶

  با سلام
  این مهم پیگیری شود
  بخش خصوصی ….مقدار کلانی بلیط استخر پیش فروش کرده تقریبا پانزده میلیون تومان که بیش از هفتاد درصد آنها در دست مردم خصوصا فرهنگیان مانده . چه کسی باید جوابگو باشد . لطفا ضمن پیگیری مردم را از نتیجه مطلع نمایید.

 2. نویسنده دیدگاه: ع.ن
  مرداد ۲۰, ۱۳۹۱ در تاریخ ۲۱:۰۵

  اینکه کار را باید یه کاردان سپرد بر کسی پوشده نیست. در شهرستان دلفان هستند جوانان مومن و کارشناس و کارشناس ارشد که بیکار نیز هستند ولی به دلیل نداشتن روابط سیاسی با افراد رده بالای شهرستان از ارائه خدمات و انتخاب به عنوان سرپرست استخر باز مانده اند.البته وقتی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ما دارای تخصص در ورزش نیست انتظاری بیشتر از این نیز به جا نیست که تنها استخر شهرستان را تعطیل ببینیم.

  • نویسنده دیدگاه: مهدي جعفري
   فروردین ۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۱۰

   دمت گرم داداش خوب جوابشونو دادي گفتتو صادقانه قبول دارم

 3. نویسنده دیدگاه: شبکه بهداشت
  اردیبهشت ۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۲:۴۲

  سلام دوستان
  جهت اطلاع شبکه بهداشت دلفان!
  من در زمستان گذشته، چند بار به استخر دلفان رفتم از لحاظ بهداشتی بسیار آلوده بود. بدتر از همه، لجن کف استخر که حال آدم رو بهم میزد. باور کنید متاسفانه از ناحیه آرنج دستم به قارچ پوستی آلوده شدم که پس از حدود 5 ماه دارو و درمان و مراجعه به چند متخصص پوست، بهبود حاصل شد.
  مسئولان بهداشت محیط فردا در پیشگاه خداوند متعال باید جوابگو باشید.

 4. نویسنده دیدگاه: مهدي جعفري
  فروردین ۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۵۸

  به خدا آدمو مجبور مي كنن تو همين رود بادآور شيرجه بزنه !تنها اميد ما جوونابعداز پارك آنا و سينما به استخر بدون امكاناتمون بود كه اونم ازمون گرفتن بعد ميان مي گن نورآباد چي داره چي نداره از اين حرفا!!

 5. نویسنده دیدگاه: ورزشکار
  شهریور ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۵۵

  با سلام وخسته نباشید خدمت نسیم دلفان
  چرا خبر ورزشی الپیاد ورزشی که ورزشکاران دلفانی درخشیدند و مقام سوم فوتسال دانشجویان سراسر کشور به میزبانی قم گرفتند را نه عکس زدید نه خبرشو.باتشکر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار