سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 45390
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » 118 مسجد بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دردلفان احداث شده است
Print This Post
امام جمعه نورآباد دلفان گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی 118 مسجد در شهرستان دلفان احداث شده است . حجت الاسلام سید جعفر هاشمی نژاد افزود: انقلاب اسلامی یک انقلاب فرهنگی ...

امام جمعه نورآباد دلفان گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی 118 مسجد در شهرستان دلفان احداث شده است .

حجت الاسلام سید جعفر هاشمی نژاد افزود: انقلاب اسلامی یک انقلاب فرهنگی است که به توسعه مکان های مذهبی و گسترش آن توجه ویژه ای دارد و شهرستان دلفان نیز از این قاعده مستثنی نبوده است .

وی اظهار داشت : قبل از پیروزی انقلاب در شهر نورآباد تنها یک مسجد و در روستاهای آن سه مسجد وجود داشت اما این آمار به برکت انقلاب اسلامی به نه مسجد شهری و 113 مسجد روستایی افزایش یافته است .

وی بیان داشت : 24 مسجد نیمه تمام دیگر در شهرستان دلفان وجود دارد که نیازمند توجه ویژه مسئولان دولتی و خیران نیک اندیش است .

امام جمعه نورآباد ، یکی از مهمترین طرح های فرهنگی شهرستان دلفان را احداث مصلی نمازجمعه عنوان کرد و ادامه داد: این طرح به عنوان نهاد فرهنگی در این شهرستان محسوب خواهد شد که علاوه بر محل برگزاری نمازجمعه ، دارای کتابخانه ،حوزه علمیه ، سایت رایانه و دفترامام جمعه می باشد .

حجت الاسلام هاشمی نژاد خاطر نشان کرد : در صورت بهره برداری از این طرح مشکل نمازگزاران نماز جمعه نورآباد که همواره با ناکافی بودن مکان اقامه نماز مواجه بودند حل می شود.

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار