سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 45493
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » مردم لرستان شایسته ترین مدافعان انقلاب اسلامی هستند
Print This Post
 نائب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: مردم غیرتمند و غیور استان لرستان شایسته ترین مدافعان انقلاب اسلامی هستند. به گزارش سلام دلفان به نقل از  ایرنا حجت الاسلام سیدمحمد حسن ابوترابی ...

 نائب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: مردم غیرتمند و غیور استان لرستان شایسته ترین مدافعان انقلاب اسلامی هستند.

به گزارش سلام دلفان به نقل از  ایرنا حجت الاسلام سیدمحمد حسن ابوترابی فرد جمعه شب درمراسم جشن انقلاب در مسجد امیرالمومنین دورود افزود : مردم لرستان در پیروزی انقلاب اسلامی و به شکست کشاندن دشمنان در جنگ تحمیلی همواره نقش به سزایی ایفا کردند.

وی در ادامه با اشاره به شاخصه ها و ویژه گیهای رهبری در جامعه اسلامی از نظر امام علی (ع) افزود: از نگاه حضرت علی (ع) رهبری در جامعه اسلامی باید دو شاخصه داشته باشد که نخستین شاخصه این است که در قوت و توانایی و مدیریت از همه اعلم تر بوده و شاخصه دوم این است که باید با برنامه های قرآن و پیامبر برای هدایت جامعه آشنا باشد و در فهم آموزه های دینی گوی سبقت را از دیگران برباید.

وی بیان داشت : زعامت جهان اسلام در زمان غیبت حضرت حجت (عج) می بایست در دست فقیه عالم ، اعلم و عادل باشد که انقلاب اسلامی نمونه بارز این مهم است.

ابوترابی فرد با اشاره به جایگاه والای رهبری در جامعه اسلامی ایران بیان کرد : حضرت امام خمینی (ره) با قرار گرفتن در این جایگاه راه را برای یک تحول و دگرگونی سیاسی اجتماعی بزرگ در جهان اسلام هموار ساخت و هم اکنون خلف صالح ایشان مقام معظم رهبری نیز با شاخصه های اعلمیت در این جایگاه قرار دارد.

وی با گرامیداشت سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت : این انقلاب در طول 35 سال گذشته همواره با چالشها و توطئه هایی روبرو بوده که هر بار با رهبریهای مدبرانه حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری از آن سر افرازانه بیرون آمده است.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به امنیت بالای جمهوری اسلامی در منطقه اظهار داشت: از 35 سال عمر انقلاب اسلامی یک دهه به دفاع از کشور و یک دهه دیگر به بازسازی مناطق جنگی اختصاص داشته و اکنون کشور ما در عالی ترین سطح امنیت قرار دارد آن هم در منطقه ای که با حضور آمریکا به شدت نا امن است.

ابو ترابی فرد به اقدامات تفرقه آمیز استکبار جهانی در منطقه اشاره و افزود: زورمداران و مستکبران جهان نمی خواهند که این آرامش در کشور باشد و به دنبال آن هستند که وحدت و همدلی مردم را برهم زنند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اقتصادی پویا است که مردمی باشد، اقتصادی ماندگار است که توجیه داشته باشد و این امر در اقتصاد مردمی اتفاق می افتد و ما باید راه را برای سرمایه گذار بخش خصوصی هموارسازیم.

وی افزود: انقلاب در کشور تثبیت شده است و مردم سالاری دینی نهادینه شده و استقلال کشور در سایه نظام جمهوری اسلامی تضمین شده و باید همه دست در دست هم هرچه قدر می توانیم مصرف را در کشور کاهش دهیم.

ابو ترابی فرد اظهار داشت: اراده نظام بر آن است که برای برون رفت از مشکلات ، اقتصاد مقاومتی مورد نظر مقام معظم رهبری در کشور شکل بگیرد و همه مردم و مسئولان برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید حرکت کنند و این امر نیازمند عزم ملی است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار