سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 45550
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » با‌جعل‌تاریخ نمی‌توان‌نام‌خلیج‌فارس را‌تغییر‌داد
Print This Post

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی: مشعل المپیاد فرهنگی‌ ورزشی کارگران از استان لرستان وارد استان مرکزی شد و طی مراسمی در بهشت‌زهرای اراک به حرکت درآمده و یاد شهدای کارگری استان در این مراسم گرامی داشته شد.

مشعل المپیاد فرهنگی‌ ورزشی کارگران از استان لرستان وارد استان مرکزی شد و طی مراسمی در بهشت‌زهرای اراک به حرکت درآمده و یاد شهدای کارگری استان در این مراسم گرامی داشته شد.

به گزارش ایسنا، «محمدحسن آصفری» عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در این مراسم قشر کارگری را از اقشار موثر در پیروزی انقلاب عنوان کرد و افزود: این قشر زحمتکش و فعال در روند پیروزی انقلاب و به ثمر نشستن آن و در ادامه در روند رشد و توسعه کشور نقش قابل توجهی را ایفا کردند.

وی با اشاره به حضور موثر کارگران در دفاع مقدس گفت: امروز شاهد جانبازان بسیاری در میان قشر کارگری کشور هستیم که برخی در خط مقدم جبهه و برخی در صحنه کار و تولید به این مقام بزرگ نائل شدند.

وی کارگران را عناصر بسیار مهم در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی دانست و افزود: این قشر بزرگ می‌تواند در مسیر توسعه کشور به خوبی نقش آفرینی کند.

وی برخورداری از روحیه سرزندگی و نشاط را شرط لازم دستیابی به موفقیت‌ در کار به‌ویژه در کارخانجات دانست و افزود: توصیه به ورزش مصداق امر به معروف و جامعه‌ای پویاست که بتواند با بهره‌گیری از ورزش نیروی کار خود را سالم و با نشاط نگاه دارد.

وی با تأکید بر لزوم اختصاص بخشی از ساعت‌های کاری کارخانجات به فعالیت‌های ورزشی افزود: برگزاری المپیاد ورزشی فرهنگی کارگران اقدام باارزشی در راستای افزایش توجه به سلامت در قشر کارگری است و امید می‌رود که این حرکت زمینه‌ساز توجه بیشتر به ورزش کارگری شود.

وی با اشاره به شعار این المپیاد با عنوان «از خلیج‌فارس تا دریای خزر» تأکید بر این نکته مهم دانست که خلیج‌فارس همواره فارس خواهد ماند، گفت: با این اقدام نشان دادیم که رجزخوانی برخی عمال آمریکا نمی‌تواند این اسم را تغییر دهد و اذعان حاکمان منطقه و دنیا نیز براین نکته که این خلیج بزرگ همواره خلیج‌فارس بوده است نیز نکته‌ای است که باید به آن توجه کرد.

وی با تأکید براینکه با جعل تاریخ نمی‌توان نام خلیج‌فارس را تغییر داد، افزود: سفر این مشعل در کنار دریای خزر به پایان می‌رسد و حرکت آن در سراسر ایران اسلامی نشان می‌دهد که ایران یک کشور پویا و توسعه‌یافته و برخوردار از روحیه نشاط و شادابی است.

به گزارش ایسنا، «ناصر شیخی» مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی نیز در این مراسم اظهار کرد: حمل این مشعل از نقطه‌ی صفر مرزی در شلمچه آغاز شده و با شعار «از خلیج‌فارس تا دریای خزر» پس از گذر از 10 استان به سمت استان مازندران حرکت می‌کند.

وی از برگزاری برنامه‌های مختلف در استان خبر داد و گفت: این مشعل عصر امروز به خمین خواهد رفت و در بیت تاریخی امام راحل نیز برنامه‌ای با حضور جامعه کارگری خمین در این راستا برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، این مشعل در واحدهای بزرگ صنعتی اراک از جمله آلومینیوم، واگن‌پارس، کمباین‌سازی و هپکو به حرکت درآمده و پس از برگزاری برنامه‌های مختلف با حضور جامعه کارگری به سمت خمین حمل شده و پس از آن به استان قم تحویل داده می‌شود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار