سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 45655
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » نماینده مردم سلسه و دلفان مطرح کرد: استقلال ملت ایران در زمینه های مختلف از دستاوردهای انقلاب است
Print This Post

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: استقلال ملت ایران در زمینه های مختلف از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

به گزارش سلام دلفان، حجت اله خدایی سوری ظهر چهارشنبه در جمع راهپیمایی کنندگان روز ۲۲ بهمن در شهرستان دلفان ضمن گراميداشت يوم الله ۲۲ بهمن به تبيين دستاوردهاي نظام مقدس انقلاب اسلامي پرداخت و افزود: محروميت، فقر فرهنگي و سياسي و عدم مشاركت مردم در امور جامعه از جمله خصوصيات دوران طاغوت و رژیم ستم شاهی بود.

وی افزود: از جمله دستاوردهاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران استقلال ايران اسلامی از ابرقدرت هاي جهاني در بعد جهانی و در بعدی داخلی نيز رهايی از استبداد طاغوتي بود.

خدایی سوری ادامه داد: با پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامی به دست مردم و به رهبري پيامبر گونه امام راحل دست استبداد داخلي هم كوتاه شد و مردم ايران اسلامي در سرنوشت خود قدم اساسي برداشتند.

نماینده مردم دلفان و سلسله در مجلس شورای اسلامی پيشرفت هاي علمي و فنآوري در عرصه هاي مختلف، پيشرفت هاي صنعتي، هسته اي و نظامي و غيره را از جمله دستاوردهاي جمهوري اسلامي ايران برشمرد و اظهار داشت: دشمن تحمل اين انقلاب را نداشته و هر روز فتنه هاي مختلفي را عليه اين انقلاب طرح ريزي مي كند.

بنابراین گزارش راهپیمایی روز ۲۲ بهمن در شهرستان دلفان با حضور باشکوه مردم برگزار شد که در این راهپیمایی همه با يک هدف مشترک و آن هم لبيک به نداي رهبر معظم انقلاب اسلامی و حمايت از نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران به صحنه آمده بودند.

همه آمده بودند كه بگويند ما همان مردمي هستيم كه بحران هاي مختلف را در طول ۳۶ سال گذشته پشت سر گذاشته ايم و نه جنگ تحميلي، نه فتنه هاي پي در پي و نه تحريم هاي ظالمانه اقتصادي نتوانسته است ذره اي ملت را از ادامه مسير انقلاب بازدارد.

در خطه شهيد پرور دلفان مردم انقلابي اين شهرستان امروز یکی از پرشورترين راهپيمايی های بعد از پيروزي انقلاب اسلامي را به نمايش گذاشتند كه حتي بارش شديد باران و برودت هوا باعث نشد اين حضور كمرنگ شود.

گر چه پيش بيني مي شد كه مردم آگاه و با بصيرت دلفان كه در تمامي صحنه هاي مختلف گوش به فرمان ولايت بوده اند پرشور تر در اين مراسم حضور پيدا كنند اما حضور بسيار گسترده مردم همه را حيرت زده كرد.

در اولين ساعات صبح امروز ميدان بعثت مملو بود از جمعيتي كه خود را براي راهپيمايي به طرف ميدان امام (ره) آماده كرده بودند.

منبع :خبرفارسی

 1. نویسنده دیدگاه: ...
  بهمن ۲۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۲۰

  ههههههههه

 2. نویسنده دیدگاه: مرتضی
  بهمن ۲۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۰:۴۵

  سلام بر مردم شریف دلفان
  حضور خیلی پر شور بود و بارندگی باعث نشد که مردم شور انقلابی خود را از دست بدهند
  اما همینکه فهمیدند سوری سخنران است اکثر مردم صحنه را ترک کردند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار