سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 45722
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۱۰۷ نظر
خانه » اخبار برتر » داس تدبیر و امید به آموزش وپرورش دلفان رسید
Print This Post

این روز ها نیز شاهد عزل ونصب های معنا دار در اداره ای هستیم که متولی امر فرهنگ و تعلیم و تربیت فرزندانمان می باشد.

سرویس سیاسی سلام دلفان– “ما گفتیم کلید داریم؛ نگفتیم داس داریم!” این جمله معروف رئیس جمهور، حسن روحانی است که در اولین نشست خبری خود با رسانه ها مطرح شد و افکار عمومی را متقاعد کرد که دولت تدبیر و امید قرار نیست برخورد داس‌گونه با مدیران و کارکنان دولت داشته باشد.

آموزش و پرورش شهرستان دلفان در چند سال اخیر و در طی سه مدیریت، ماجراهای قابل تأمل و تعجب برانگیزی را به خود دیده است.
از قبیل استخدام فامیلی نافرجام تا شکایت از اصحاب رسانه بابت نقدی منصفانه و …
سه انتصاب اخیر که هرکدام نماینده طیف خاصی بوده و در نتیجه حزب سالاری موجود در شهرستان که اکنون دیگر در نزد مسئولین به صورت عرف مقبول در آمده است بر سر کار آمده اند نه تنها خود را وام دار مردم نمی دانند و حتی در قبال عملکرد های ضعیف، پاسخگوی مردم و رسانه ها نبوده اند بلکه در صورت کوچکترین نقد از طرف رسانه ها بشدت بر آشفته شده و اقدام به شکایت علیه اصحاب رسانه نموده اند.
البته  نقد های وارده به جا، منصفانه و مورد انتظار مردم بوده و بدور از هرگونه توهین و یا افترا صورت گرفته بود.
این روز ها نیز شاهد عزل ونصب های معنا دار در اداره ای هستیم که متولی امر فرهنگ و تعلیم و تربیت فرزندانمان می باشد.
گویا که تعلیم و تربیت جزء اهداف دست چندم این اداره به حساب آمده و جای خود را به هدفی دیگر یعنی قلع و قمع و یا به تعبیر دیگر، دروکردن افراد مومن، متعهد و متخصص ولی غیر همفکر با مدیران و میدان دادن به هم جناحی ها داده است.
مگر نه این است که این نیروهای مومن هستند که هر وقت احساس کنند نظام اسلامی به آنان احتیاج دارد بدون کمترین چشم داشت مادی یا معنوی پای در عرصه جهاد و تلاش می گذارند؟
فراموش نکرده ایم که چندی پیش و پس از آنکه دولت با داس تدبیر به جان نیرو های مومن و حزب الهی افتاده بود رهبر معظم انقلاب در این خصوص به دولت گوش زد نموده و در جملاتی حکیمانه فرمودند:
(مراقب باشید که برخی در صحنه سیاسی کشور، با شعار اعتدال، جریان های مؤمن را کنار نزنند زیرا همین جریان مؤمن است که در مواقع خطر زودتر از همه سینه سپر می کند و در مشکلات نیز، دولت را به طور واقعی کمک می کند).
بر همگان واضح است که رهبر معظم انقلاب تا در خصوص امری احساس خطر و یا وظیفه ننمایند مسئولان را اینگونه مورد خطاب قرار نمی دهند.
البته برخی مسئولین و من جمله مدیریت آموزش پرورش در سخنرانی های مناسبتی خود در خصوص تبعیت از ولایت و ولایت مداری سخن می گویند اما گاهی از سخن تا عمل فاصله بسیار است.
ضمن اینکه ایشان در دیداری که حدود یک ماه پس از تصدی مدیریت آموزش و پرورش دلفان با امام جمعه محترم داشتند ضمن اعلام آمادگی جهت همکاری کامل با امام جمعه، برای مکان تعلیم و تربیت قائل به قداست بوده و منکر بهره برداری سیاسی و افراط و تفریط بودند و استفاده از تمام ظرفیت ها را نوید دادند. اما اکنون و تنها پس از گذشت چهار ماه از تصدی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان شاهد دوگانگی در عمل و رفتار مدیریت محترم هستیم.
هر چند امر از دید مردم مخفی نمانده است اما باید متذکر شد که مدیریت های قبلی نقش بسزایی در فراهم کردن زمینه جهت عزل نیرو های مومن ایفا نموده اند.
خصوصا مدیراسبق که در چند ماه آخر تصدی خود در عزل و نصب های اینچنینی انصافا جاده صاف کن خوبی برای مدیرت فعلی بوده است، تا مدیر جدید نیز  به راحتی و بدون دغدغه خاطر بتواند نیروی های مومن را معزول و جای آنان را به همفکران خود بسپارد.
تا جایی که حتی رسانه های شهرستان نیز در این مورد سکوت اختیار نموده و فقط در مواردی به اخبار عزل و نصب ها اکتفا نموده اند.
سخن اینجاست که اگر بنا بود با همچنین عزل و نصب هایی مشکلی از سر راه مردم و یا ادارات برداشته می شد، با توجه به آنچه در این چند سال در شهرستان دلفان رخ داده می بایست شاهد رشد و شکوفایی چشم گیر شهرستان در همه عرصه ها می بودیم.
بلکه فقط موجب انزوای شیفتگان خدمت و در نتیجه دلسردی مردم ار نمایندگان دولت در شهرستان شده و امید مردم برای احقاق حقوق حقه خود در دولت تدبیر و امید به یاس مبدل می گردد.

 1. نویسنده دیدگاه: 111
  بهمن ۲۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۳:۰۹

  وضعیت از این بدتر میشود چون از نیروهای ولایی پشتیبانی نمی شود

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   بهمن ۲۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۷:۰۲

   از ماست که بر ماست این بلایی بود که …. بر سر آموزش وپرورش ونیروهای متعهد وولایی آورد…. به خاطر چند روز بیشتر موندن ظلم بزرگی به آموزش وپرورش کرد

  • نویسنده دیدگاه: بسیجی
   بهمن ۲۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۲۷

   وقتی که …. بااصطلاح خود را در پیش اصولگرایان نیروی ولایی مینامد در جمع اصلاح طلبان خود را مطیع آنان معرفی می کنه وبیان می کنه که اگر من نبودم ……. ، نان به نرخ روز می خوره …. خود را استخدام می کنه(……. )کجاست مسئله حق الناس ……..؟؟؟ آیا اطمینانی مانده که از نیروهای با تجربه وولایی دفاع شود وچرا مسئولین …از چنین شخصی حمایت می کنند این شخص از جمله خوارج می باشند.

  • نویسنده دیدگاه: ادب
   بهمن ۲۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۸:۱۰

   سلام بر مدیر با تدبیر آموزش وپرورش مدیریت ارث پدری ومهر هیچ کس نیست که همیشه ح… وامثال آن رئیس باشندجمهوری اسلامی حکم میکند که همه گروه وملت باید از آنها استفاده شود

  • نویسنده دیدگاه: دوستدار ولایت
   بهمن ۲۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۸:۱۳

   سلام بر مسئولین دلسوز وولایی فعلی

   • نویسنده دیدگاه: مطیع رهبر
    اسفند ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۱:۰۶

    برمنکر علی ,ع, لعنت بر منکر خامنه ای لعنت بر منکر ولایت لعنت بر منکر اما خمینی لعنت

   • نویسنده دیدگاه: گل آقا
    اسفند ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۱:۳۱

    بر منکرش لعنت !!!ونفرین بر ضد ولایت فقیه .

  • نویسنده دیدگاه: آزاده
   بهمن ۲۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۵:۵۹

   آنچه عيان است جه حاجت به بيان است آ…. هم ولايي است باو رمي كنيد از كي

  • نویسنده دیدگاه: مو
   بهمن ۲۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۲:۱۵

   البته تامشاوراعظم یعنی م….اداره را اداره میکند اش همین اشه و کاسه همین کاسه

   • نویسنده دیدگاه: فرهنگی
    بهمن ۲۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۵۴

    چرا تهمت میزنی !اگه م .ک خودش میخواست ریس میشد ولی وی دخالتی ندارد خواهشا تهمت نزن !!اون مشگلش اینه که به نرخ روز نون نمیخوره !!چون صداقت داره همیشه حرف نهان وبرونش یکیست !

    • نویسنده دیدگاه: گل آقا
     اسفند ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۱:۲۸

     عجب !!پس چرا نشد؟ کاش می شد.البته بازهم امضا احکام کارگزینی بازهم مثل الان بود.ها عزیزم گرفتم کاش شده بود.

    • نویسنده دیدگاه: نام شما...
     اسفند ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۱۶

     اقای … نه تنها میخواست بلکه شرایطشونداشت اخه علاوه برمشکلات عدیده طفلکی هنوز فوق دیپلم ریاضی اونم ازنوع …. ، درکلیه دولتها پست داشتنش و چاپلوسی همه روسابنظرتون نان بنرخ شب خوردنه پس؟منکه ازهمشهریاش هستم میدونم ازبس…. حتی ازچشم فامیلاش هم افتاده کجای کاری ؟یاتوروهم سرکارگذاشته؟

  • نویسنده دیدگاه: سلا م بر دروغ گویان
   بهمن ۲۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۸:۰۷

   محمد رضا رحیمی معاون اول محمود خان به جرم اختلاس وارد زندان اوین شد

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   بهمن ۲۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۵:۱۱

   لطفا واژه مقدس ولایت را برای عناصر معلوم الحالی که در دوران تصدی خود دادن نمره مفت را باب کردند و فجایع مرتبط با …. را خلق کردن مصرف نکنید کسانی که به ضعم شما قلع و قمع شدند نه ولایی هستند نه مومن بلکه افرادی فرصت طلب هستند که بزرگترین خیانت ها را در حق دانش آموزان و فرهنگیان انجام دادند لطفا بدون سانسور نمایش دهید

 2. نویسنده دیدگاه: حمزه
  بهمن ۲۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۵۱

  با سلام
  یک مدیر حق دارد نیرو هایی را که در اختیار دارد جابه جا کند و ما باید به این اصل احترام بگذاریم. اما اگر نقدی بر عملکرد هست باید با رعایت اصول نقادی گفته شود و مسئولین هم با سعه ی صدر پاسخگو باشند
  اینکه ما فقط ایرادی بگیریم چرا فلان نیرو رو عوض شده و فلان نیرو به جایش امده نمیتواند منطقی باشد.
  هر پستی یک سری شرایط را میطلبد. میشود به شرایط پست و ویژگی های شخص گماشته شده در ان پست نقد کرد.
  و چه خوب است که بتوان نقادی خود را از دید اثربخشی و کارایی مظرح کرد و چه مطلوب است که مدیران از نظرات مرئوسین و کارشناسان و نیروهای خود آگاهی پیدا کنند و بدون توجه به ملاحظات سیاسی برای مدیریت بهتر و عملکرد مناسبتر مورد تفکر قرار گیرند.

  • نویسنده دیدگاه: سلام عزیزم
   بهمن ۲۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۸:۱۲

   راستی از اصول گرایان دلفان بپرسید سرمایه تعاونی مصرف فرهنگیان مظلوم کجا رفت کی هپولیش کرد ….<>>>>>> درست قبولی های الکی کی درست میکرد

   • نویسنده دیدگاه: سلام جان عزیزم
    بهمن ۲۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۱۵

    بنظرم قبل از ان باید ازاقا س کاظمی پرسیدکه اگه میشه که نمیشه یه بیلان کاری ازدوران صدارتش برتعاونی مصرف بیان کنه که شاید یه ذره روتو کم کنه وقتی عقبه ….. ندارین ازچی می پرسی؟

 3. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  بهمن ۲۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۲۶

  اگر کمی انصاف داشته باشید برخی از حزب الهی های مورد نظر شما احساس می کردند بتی شدند فکر می کنید بقیه کافرند الحمدلله فیلترینگ گزینش که در دست بقول شما حزب الهی های اصیل است انصافا عمل کرد کاظمی تبدیل به احسن بوده ا- قدمی لیسانس الشتری بجایش دانشجوی حقوق دکتری معقول مودب مومن برادر شهید آمده 2-نوری لیسانس دکتر نظری بجایش آورده 3- مسول امتحانات یک برادر شهید آورده( آقای شیخی) 4-معاون پرورشی فوق لیسانس علوم قرآنی مسول گزینس شماها بوده 5- آقای لیسانس حرفه فن رفته مولف متعهد فوق لیسانس 28 سال سابقه آمده انصافا تحول ایجاد کرد بخدا در جناح آقای کاظمی می توان خانواده شهید رزمنده ایثارگر ومتعهد به نظام بصورت واقعی بیشتر پیدا کرئد نه در جناح مد نظر شما منصف باشید اینها السابقون السابقونند برای نظام تنگ نظر مباشید

  • نویسنده دیدگاه: نور
   بهمن ۲۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۰۹

   آیا مسئول ام… به اعتقادات دینی وراه شهدا پایبتد است برید از تایید کننده اش آقای مسافری بپرسید؟

   • نویسنده دیدگاه: معلم
    بهمن ۲۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۳۳

    ایشان برادر شهید از خانواده معظم شهداست به خط شما پایبند نیست شیعه 12 امامی پیرو عملی ولایت است اهل شعار نمی باشد

    • نویسنده دیدگاه: نور
     بهمن ۲۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۲۸

     خسته نشدی داری دروغ می گی، کافیست از خودش بهتر می شناسمش نیاز به تعریف شما نمی باشد

  • نویسنده دیدگاه: دکتری
   بهمن ۲۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۱۴

   آیا ملاک مدرک است ودکترایی که فارغ تحصیل می شود وهیچ تجربه کاری ندارد ودر مقابل بازرسین وزارتی به لکنت زبان می افتد مدنظر شما ست.

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   بهمن ۲۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۲۷

   حتما شما نیز از تحصیل کنندگان دانشگاه علمی کاربردی چوبری ….. هستید

 4. نویسنده دیدگاه: بکی از اصلاح طلبان
  بهمن ۲۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۰۴

  چرا در زمان دولتهای گذشته که این همه افراد با تجربه و کاردان و جبهه رفته در مدت کمتر از سه ماه عزل شدند صدای اعتراض کسی شنیده نشد بنده بعنوان یکی از نیروهای اداری آن زمان شاهد عینی بودم که ابلاغ نیروهای جدید در یک طرفه العین صادر و هنگام خروج شخص معزول از اتاق خود در زیز شیشه میزش قرار داده می شد و با بی احترامی او را عزل می کردند. این آقایان وجدان درد گرفته باید بدانند که هنوز بیش از یک چهارم نیروهای قدیم تغییر نکرده واکثر همین نیروها که جابجا شده اند نیز از نیروهای نماینده اصولگرا و به دستور شخص ایشان بوده وگرنه از نیروهای دولت آقای روحانی چند نفر بکارگیری شده اند؟ حتی مدیریت محترم آموزش و پرورش از طرف نیروهای حامی دولت مورد انتقاد قرار دارد که چرا با وجود اینهمه نیروی با تجربه و مفید اقدامی برای جابجایی نمی کنند ؟

  • نویسنده دیدگاه: یک ایرانی
   اسفند ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۱:۰۴

   این متن های نوشته شده حاکی ازاین است که چقدر کارفرهنگی در شهرستان شما ضعیف بوده وهست . شماها به خود رحم نمیکنید به نسل آینده خود رحم کنید واینقدر تفرقه نداشته باشید ریشه تفرقه افکن را در هردو گروه خود اربین ببرید. دولت مردان دربالابالا ها با هم دراصول خوبند وهمفکر شما اجزاء در این پایین برسرچه دعوا میکنید .وازاصول اسلامی دور میشوید .قبول دارم درهردو طیف خو ب وبد هست . به جای تفرقه متحد شوید وبه فکر آبادانی شهرتان باشید .من حتی شهرشمارا ندیده ام ولی تأسف میخورم به حال فرزندان شهرشما که دردام خودخواهی برخی به اصطلاح تحصیلکردگانتان افتاده اند.حتما درشهر شماافراد تحصیلکرده ولایی از هردو طیف بسیارند جابرای آنها نیز بگذارید

 5. نویسنده دیدگاه: زرتشت
  بهمن ۲۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۰۳

  خیلی خیلی اقداماتشون قانونی ودرسته ودست همشون مخصوصا اقای کاظمی درد نکنه از شما مسعول نشریه فتنه گر دلفان هم میخاییم دست ازشیطنت واختلا ف افکنی هاتون بردارین شماها نزد افکار عمومی واگاه جامعه هیچ جایگاهی ندارید دولت تدبیر جای خدمت کردن افراد ریشه داره

  • نویسنده دیدگاه: ادبیات
   بهمن ۲۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۱۴

   سایت فتنه گر است یا شمای فتنه گر سالهای 77و88 خجالت بکش میشناسیمت .

  • نویسنده دیدگاه: عبداله
   بهمن ۲۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۵۱

   این مسعولت منو کشته جناب بهمن البته جهت اصلاح گفتم چونکه میخاییم هم اشتباه نوشتی

   • نویسنده دیدگاه: امین
    بهمن ۲۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۶:۳۶

    پسرخوب اون ماه بهمن هستش کسی که کامنت گذاشته به اسم زرتشت می باشه بهتره قبل از اینکه ایراد از دیگران بگیری اول خودت رو اصلاح کن
    نوشتن کلمه مسئول یه اشتباه تایپی ولی اینکه بجای اسم کسی که کامنت گذاشته اسم ماه رو اشتباه بگیری نوبره……

  • نویسنده دیدگاه: اردشیر
   بهمن ۲۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۸:۲۱

   واقعا برای شما دوست عزیزبا کامنت زردتشت باید افسوس خوردمگر ما چندتا سایت مثل سلام دلفان در شهرمون داریم که شما این چنین و با این ادبیات خطابش میکنی اصلا شما میدانی وظیفه یه سایت یا یه روزنامه یا یه خبرنگار چیه؟؟؟ یعنی هرکس به مردم آگاهی بده به نظرشما فتنه گراست؟بعدش واقعا در دولت تدبیر و امید چه خدمتهای به این شهرستان محروم و بی کس (دلفان) شده که شما اینجوری ازش طرفداری میکنی؟

   • نویسنده دیدگاه: 1
    بهمن ۲۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۲:۱۵

    شما سایت سلام دلفان و اصول گرا ها فکر میکنید تمام مردم کافرند و فقط شما درستید
    اصلاح طلبا از شما بیشتر طرفدار رهبر معظم و ایران اسلامی هستن.
    کی میگه شما ولایتی و ارزشی هستید
    دست بردارید از این افترا و تهمتها، اینم از معاون اول رییس جمهورتون
    خدا رو شکر امروز رفت زندون
    تو دلفان قبلا هرچی خرید داشتیم از تعاونی فرهنگیان بود
    الان کجاست چرا اون موقع خاموش بودید

    • نویسنده دیدگاه: اردشیر
     بهمن ۲۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۸:۱۷

     دوست عزیز با کامنت 1 کسی نگفته کی کافره کی درست ولی اگه شما طرفدار نظام و رهبری هستید پس چرا همش به دنبال تخریب انسانهای که همه میدانند بدون ریا طرفدار نظام و رهبری هستند هستید؟ بعدش اکثر کسانی که در فتنه 88 بودند که از همین قشر اصلاح طلب بودند؟ و اما بعد اختلاس های کلان و اولین اختلاس میلیاردی(شهرام جزایری) که در زمان حکومت اصلاح طلبان (خاتمی) بود؟

 6. نویسنده دیدگاه: اصلاح طلب خرد گرا ودور از افراط
  بهمن ۲۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۰۵

  مسول اداره ای که دست بسته دیگران باشد به مثا به جوب خشکی می باشد که هیچ حرکت وانعطافی از خود ندارد چطور کسانیکه شهید داده اند ولایی نیستند مگر ولایت تنها منحصر به یک گروه ودسته می باشد اگر این گونه فکر کنید نه تنها طرفدار ولایت نیستید بلکه در تنا قض و تضاد با رهبری هستید به هر حال در چار جوب قانون اساسی که مردم به آ ن رای داده اند سلیقه و مشی سیاسی آزاد است وبه گفته معمار کبیر انقلاب مردم قیم نمی خواهند وبا چشم باز وبا درایت انتخاب می کنندبنا برین تغیر وتحولات یک امر طبیعی وعادی است وباید انجام بگیرد واگر مدیر آموزش وپرورش در دولت تدبیر وامید وبا رویکردی که مردم به دکتر روحانی رای داده اند وتصمیم وهمکاران خود را انتخاب نکند باید بر ایشان خورده گرفت چرا دست به عصا راه می روی انشا اله اداره آموزش وپرورش اداره ای باشد دور از افراط وتفریط ودور از ریا وچاپلوسی و تملق.

  • نویسنده دیدگاه: احد
   بهمن ۲۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۱۰

   نه اینکه جنابعالی شب وروز جهت تصدی این پست 6ماه دوندگی وچاپلوسی وشام دادی تا تایید داخلی شوی (درون سازمانی در شهرستان ) .

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   بهمن ۲۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۰:۲۶

   باسلام بربه اصطلاح خردگرای..
   مانگفتیم دست بسته باشه مامیگیم ریاکاری نباشه چراازامام جمعه سپاه واطاعات مایه میزاره و برخلاف عمل میکنه مگه کسی مجبورش کرده؟پس معلومه بار…کاری وچنگ زدن میخاددوام بیاره که این درقاموس هیچ حزب وجریانی نیست .اگه ولایتیه که خودش هم میدونه ….. چرابه توصیه های رهبری عمل نمیکنه؟بله مابارهادیده ایم درتاریخ هم نمونه بسیاره که یاروخانواده شهیده اماولایی نیست.انصاف که نیست فقط فضاست کدوم تدبیرچه امیدی؟سرکوب منتقد/شعارتوخالی/تورم وجیب خالی/دست به دامان کدخداوتحقیر/تنبلی ولم دادن ووادادگی /عدول ازاصول/که نشدتدبیر

 7. نویسنده دیدگاه: دلدلفا
  بهمن ۲۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۳۰

  دوستان‏ ‏رجاء‏ ‏واثق‏ ‏دارم‏ ‏مدیر‏ ‏کل‏ ‏بزودی‏ ‏در‏ ‏دلفان‏ ‏وسلسله‏ ‏وکاکاوند‏ ‏ورود‏ ‏پیدا‏ ‏می‏ ‏مند‏ ‏تمام‏ ‏تغییرات‏ ‏به‏ ‏بالا‏ ‏گزارش‏ ‏شده‏ ‏وشخص‏ ‏مدیر‏ ‏کل‏ ‏از‏ ‏مدیریت‏ ‏اره‏ ‏وچکشی‏ ‏دلفان‏ ‏راضی‏ ‏نیست‏ ‏منتظر‏ ‏بهانه‏ ‏ایست‏ ‏.
  بخدا‏ ‏مدیر‏ ‏کل‏ ‏راضی‏ ‏به‏ ‏این‏ ‏برخورد‏ ‏نیست‏ ‏خیلی‏ ‏ولایتی‏ ‏است‏ ‏با‏ ‏اینکه‏ ‏اصلاح‏ ‏طلب‏ ‏است‏ ‏اما‏ ‏همیشه‏ ‏تغییر‏ ‏به‏ ‏احسن‏ ‏را‏ ‏سفارش‏ ‏می‏ ‏کند‏ ‏با‏ ‏اینکه‏ ‏در‏ ‏مدیریت‏ ‏دلفان‏ ‏نمره‏ ‏قبولی‏ ‏کسب‏ ‏نکرد‏ ‏وتبدیل‏ ‏به‏ ‏بدتر‏ ‏کرد‏ ‏.بخدا‏ ‏بسیار‏ ‏ی‏ ‏از‏ ‏همین‏ ‏آقایان‏ ‏روح‏ ‏شهدا‏ ‏را‏ ‏معذب‏ ‏می‏ ‏کنند‏ ‏.
  از‏ ‏همین‏ ‏افراد‏ ‏بپرسید‏ ‏آیا‏ ‏خط‏ ‏شهدا‏ ‏را‏ ‏دوست‏ ‏دارید؟یقینا‏ ‏بی‏ ‏ایمان‏ ‏به‏ ‏شهدا‏ ‏برعکس‏ ‏آنان‏ ‏عمل‏ ‏می‏ ‏کنند‏ ‏.‏ ‏حیف‏ ‏مدیر‏ ‏کل‏ ‏نمرت‏ ‏۱۹

  • نویسنده دیدگاه: رویای مقدس
   بهمن ۲۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۴۱

   خیال آسوده دار اگر تغییری حاصل شود برمذاق شما مخالفان فعلی رییس اداره خوشایند نخواهد بود

 8. نویسنده دیدگاه: علی
  بهمن ۲۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۴۹

  باسپاس از اقدام به موقع سایت ارزشی سلام دلفان
  واقعیت امر این است مااز رئیس جمهورمان وهیات دولت بجز …. ندیدیم ،کاظمی هم که دیگر معلوم است درست از خانواده شهید هستند این قابل احترامه ،اما از یک طرف اصلاح طلبی که در مقابل نماینده اصول گرا …. میشود ،از طرف دیگر خودرا فرزندمعنوی امام جمعه محترم وبرادر سپاه می داند(اولین جلسه وملاقات با امام جمعه محترم)از طرف دیگر رگ وغیرت خانی هم دارد ومخلص ایثارگران وولایت
  به نظر شما این اجتماع نقیضین نیست(مثل این که شب وروز یا سفید وسیاه را جمع ببندیم)
  دوستان از کوزه همان تراود که در اوستتتتتتتتت
  گزیده ای از اولین فرمایشات گهربار مدیر محترم غیر سیاسی دلفان
  احمد کاظمی افزود: اعتقاد قلبی من اینست و من با خدای خود عهد در این زمینه بسته ام که آموزش و پرورش و مکان تعلیم و تربیت محل مسائل سیاسی و خدای نکره بهره برداری های سیاسی نیست . قبل از این من در مسائل سیاسی شرکت کردم اما اعتقاد دارم مکان آموزش و پرورش مکان مقدسی است و امیدواریم با همت و نصایح امام جمعه و دیگر بزرگان بتوانیم توسعه آموزش و پرورش را بر اساس برنامه توسعه ای و چشم انداز به پیش ببریم.

  وی افزود : برنامه ما استفاده از تمام فرصت و ظرفیت ها و نظرات اهل نظر است و تعامل با دفتر امام جمعه و سپاه پاسداران را در دستور کاری خود داریم . و این را در نه در شعار بلکه عملا ثابت کرده ایم و بسیاری از اقوام ما در ابتدای انقلاب عضو سپاه بودند و بسیاری نیز شهید شدند. ما خود را در خط انقلاب می دانیم و خود را از سپاه جدا نمی دانیم.

  • نویسنده دیدگاه: امین
   بهمن ۲۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۶:۴۷

   بزرگوار
   خان بودن وریشه واصالت داشتن چه منافاتی با ایثارگری و از خانواده شهدا بودن داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   اتفاقا از خاندان بزرگ وریشه داره کاظمی چندین نفر درخط مقدم به درجه رفیع شهادت رسیده اند
   ولی شما وامثال شما که در ان موقع…. قایم شده بودید وازترس ازخونه بیرون نمیومدی ولی حالا……واز اصولگرای و ولایت حرف میزنید مطمئنم اگر خدایی نخواسته دوباره جنگی رخ بدهد باز شماها…..میشیورنگ عوض میکنید…

 9. نویسنده دیدگاه: تک خال
  بهمن ۲۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۱:۳۵

  این جا بجایی ها در هر دوره ای وجود رشته و خواهد داشت و جای گله نیست، یک زمانی اقای ف متولی امور بود و حالا اقای خ . اما جای گله این است هر دو گروه اولا طرف مقابل را تکفیر می کند و حتی یک ادم خوب را در گروه مقابل نمی بیند و دوم اینکه متاسفانه در هردو گروه بیشتر افراد حاشیه ساز و افراطی میدان دار معرکه میشوندو افراد خوب به شخصیت خود اجازه نمیدن وارد این فضای متعفن شوند. و فقط و فقط به خط سیاسی نگاه می کنند نه کارامدی ولو اینکه طرف شارلاتان، دزد، و همه کاره باشد بجز فرهنگی بودن. و این رویه از ازل تا ابد خواهد بود مگر تشکیل حکومت مهدوی.

  • نویسنده دیدگاه: بی نظر
   اسفند ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۱:۲۱

   از تک خال بازیت همه چیز را فهمیدیم وباور کردیم ممنون جناب تک خال

 10. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۲۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۱:۳۸

  اصلاح کنید بعد تایید/7داشته درست است نه رشته

 11. نویسنده دیدگاه: منتقد منصف
  بهمن ۲۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۸:۰۰

  رئیس اداره آموزش وپرورش نیرو یی نظا می ایی نیست گوش به فرمان بیستد ایشان نیرویی فرهنگی است وعلی القاعده روی تمام همکار ان خود شناخت دارد وبرای انتصاب نه تنها احتیاج به کسب اجازه از دیگران نداردبلکه خودش می بایست بر اساس سیاست دولت امید وتدبیر انتخاب کند وهر زمان که دولت در دست اصول گرایان بود این گونه بودآیا به زودی گذشته خود را فراموش کردن ویا خود را به فراموشی می زنند.

  • نویسنده دیدگاه: منتقدمنصف ۲
   بهمن ۲۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۵۰

   پس چطوره افرادی مث ک…. درهردولتی پست داره؟نکننه ارثیه ….؟هاگلم الکی دفاع نکن

 12. نویسنده دیدگاه: اردشیر
  بهمن ۲۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۸:۱۵

  باسلام خدمت همه همشهریان عزیز و مدیریت محترم ودلسوز سایت.
  اکثر مردم سخنان روزهای اول انتصاب آقای کاظمی مدیریت محترم آموزش و پرورش رادر خدمت امام جمعه محترم به یاد دارند که چه فرمایشاتی عرض کردنداما همه میدانید که این آقا به این حرفهای خودش هم خنده اش میاد چون میدونه که به این حرفها نه اعتقد داره و نه پایبنده چون همین آقا(مدیرآموزش وپرورش) در انتخابات گذشته به سپاه و بسیج وبسیجی خیلی توهین وافترا زدندحالا چطور ممکنه سپاه را برادر خودش بداند؟غیر از این است که همه ی این حرفها فقط جهت کسب ریاست آن اداره بود و بس؟؟!!برخی از عزیزان هم درکامنت های خودنوشته بودندکه ایشان از خانواده معظم شهدا هستند که این جای احترام و تقدیر دارد اما خود ایشان که این چیزها را قبول ندارد.این پست و منسب ها خیلی زودگذرندو همان طوری که از گذشته به ما این پست ها رسیده دوره ما هم تمام میشود ومیگذرد ولی چه خوب است که بعد ازاین پست و مقام ها نیز ازمون تعریف و تمجید کنند

 13. نویسنده دیدگاه: ادب
  بهمن ۲۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۸:۱۸

  اگر دین ندارید از خدا بترسید وآزاده مرد باشید زمان دروغگویی وتهمت افترا تمام شده است ودولت راست گویان تاریخ سر کار آمده است

 14. نویسنده دیدگاه: تدبیر
  بهمن ۲۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۹:۵۴

  سلام بر دوستان اجیر شده ونا خوش این سایت عزیز دل بردار دوره دروغ گویی وافترا وتوهین تمام شده است دولت راست گویان تاریخ است مدیریت نه ارث پدرت است نه مهر مادرت پس درود بر جمهوری اسلامی که همیشه مدیریت را به یک نفر وگروه نمی دههد این حق همه است که ازاین نعمت استفاده کنند کجای قانون گفته است که همیشه باید …. باشد

 15. نویسنده دیدگاه: سلا م بر راستگویان
  بهمن ۲۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۹:۵۸

  درود بر رئیس با صداقت ومدیر ومدبر ولایی وخانواده شهید آقای کاظمی

  • نویسنده دیدگاه: حقيقت گو
   اسفند ۲۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۱۷

   مديري كه به خاطر پست و مقام از تهران به نور آباد آمد

 16. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  بهمن ۲۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۴۲

  برادر شهید بودن ملاک نیست باید در عمل ثابت کرد(چطور کسی که حامی فتنه گران88بوده الان از ولایت فقیه حرف میزند!؟). واینکه دکتر جایگزین لیسانس شده آیا کارایی به همان اندازه بالا رفته؟
  به عبارتی ایشان در عمل فقط همفکری های متعصب خود را منصوب کرده است.

  • نویسنده دیدگاه: آگاه
   اسفند ۲۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۶:۳۷

   ميزان حال افراد است فتنه 88فراموش نشدني است

 17. نویسنده دیدگاه: کریمی فر
  بهمن ۲۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۶:۴۲

  سبحه بر کف توبه بر لب دل پر از شوق گناه
  معصیت راخنده می آید زاستغفار ما
  دوستان عزیز ،کامنت های شمارا که نشان از سلایق وموضع گیری های شما در قبال مدیر آموزش وپرورش شهرستان مطالعه کردم ،اشخاصی را که شما به عنوان اصول گرا اشاره فرمودید ،آیینه تمام نمای ریاکاری وتملق که از آفات دین اسلام می باشد ،می باشند،بهتر است به جای کلمه اصول گرا ،از واژه منفعت گرا ونان به نرخ روز خور در مورد این اشخاص استفاده کنید
  این دوستان اصول گرای شما از ابتدای خدمت،در نظام مقدس جمهوری اسلامی چه خدمات ارزشمندی را به انقلاب اسلامی ارائه داشته اند،تا دولت را وامدار خود بدانند
  سوابق ایشان را مطالعه کنید،کدام شهید،جانباز یا اسیری در راه انقلاب تقدیم نموده اند
  متاسفانه کسانی سنگ اصولگرائی رادردلفان بر سینه می زنند که هیچ خدماتی را به نظام ارائه نداشته وتنها به صرف این که خودرا اصول گرا می نامند داعیه ارزشی بودن دارند
  حوزه کاری این اشخاص را مطالعه فرمائید،ناموفق ترین ومنفورترین افراد در پست های خود بوده اند
  آفرین بر شجاعت مدیر آموزش وپرورش که با شهامت اقدام به بر کناری این اشخاص…..

  • نویسنده دیدگاه: اردشیر
   بهمن ۲۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۸:۲۹

   دوست عزیز که باکامنت کریمی فر پیام گذاشتید مثلا این اسم را گذاشتید که همه فکرکنن مدیرکل آموزش وپرورش هستید؟؟ بعدش نوشته بودید همه را مطالعه کردم مگر این پیام ها رابرای شما نوشتندکه اکنون رای صادر میکنی؟؟ بعدش عزیزم چرا بین این همه اسم از فامیلی مدیرکل استفاده کردی که همه فکرکنن تو مدیرکل هستی؟ یعنی خیلی دوست داشتی مدیرکل بودی؟؟

 18. نویسنده دیدگاه: معلم
  بهمن ۲۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۷:۴۶

  اقای فرهنگی عزیز دوستمان گفته بود ارزش ها را زیر پا گذاشتند وما هم گفتیم کی میگه خانواده شهید که درخت انقلاب را با خون شهیدش آبیاری نموده فتنه گراست در واقع این بادمجان دور قاب چین ها هستند که می خواهند با اتهام فتنه به سابقون انقلاب عده ای را به مخالف نظام تبدیل نمایندکه این حنای آنان برای مردم دیگه رنگ ندار ه در ضمن انصافا آقای کاظمی تبدیل به احسن نمود چرا اصول گراها دلفان سرمایه تعاونی فرهنگیان را به یغما بردند برای عوامل اصول گرا رای برائت اخذ کردند وهیچ مرجعی پاسخگو نشد؟ این ارزشمداری شماست؟

  • نویسنده دیدگاه: معلم دیگه
   بهمن ۲۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۲:۰۹

   راستی مگه کسی ازسرمایه تعاونی مسکن ومصرف قبل ازاصولگراها خبرداره ؟اقایان چراسهام راندادن؟باان همه سرمایه چندبرج ساخته شد؟

  • نویسنده دیدگاه: خواننده مطالب
   بهمن ۲۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۸:۳۶

   بنده یه فرهنگی هستم ونه به این عزل و نصب های آموزش و پرورش کار دارم ونه شناختی رئیس سابق تعاونی مصرف فرهنگیان ولی تا آنجا که دیده و شنیده ام بیشتر سرمایه تعاونی فرهنگیان را….همین رئیس محترم اداره در زمانی که حجت الاسلام حاج آقا کاظمی نماینده شهرستان بودند که مسئول تعاونی مصرف بودند …..رفت و چون نماینده از خودشون بود نتونستند محکومش کنن

   • نویسنده دیدگاه: اردشیر
    بهمن ۲۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۹:۰۴

    باسلام خدمت مدیریت محترم سایت ازت یه خواهشی دارم یا این کامنت بنده را نمایش نمیدادی یا کامل نشونش میدادی با این ویراست کاری که شما انجام دادید همه متن پیام رو بهم ریختی و معنی جمله رو عوض کردی که با این کار هرکس پیام رو بخونه فکرمیکنه منظورم خود رئیس فعلی آموزش و پرورش بوده

 19. نویسنده دیدگاه: فرهنگی باتجربه
  بهمن ۲۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۳۲

  درود خدا بر خدمتگذاران اسلام ومسلمین تا جای که ما می دانیم تغییر وتحول بوده وهست ومدیری که سرکار می آید حق دارد ازنیروهای لایق ومورد اعتماد خوداستفاده کند ومگر این افرادکه جابجاشده اند از شکم مادر مدیر متولد شده بودنندکه ما نگران نبودن آنها شویم تازه نیروهای جدید بهتر می توانند مشکلات را حل کنند واگر آن افراد می توانستند مشکلات را حل کنند مشکلی نبود

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   بهمن ۲۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۴۵

   درسته هرمدیری باید برای پیشرفت اهدافش تغییر ایجاد کنه ویا اگر وابسته به حزب یا نماینده ای خاص باشد تغییراتی بخاطرآنان ایجاد کند اما آقای کاظمی معلوم نیست چه حزبیه ،چون منصوب آقای سوری است برای کسانی دیگر کار میکند ،بنظر شما ایشان را باید عضو چه حزب یا طرفدار کدام نماینده دانست،باعرض پوزش ….

   • نویسنده دیدگاه: اردشیر
    بهمن ۲۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۸:۴۱

    یعنی واقعا نمیدانی که جز چه حزبی است ؟؟!!!!! ایشان در انتخابات چون فامیلی از خودشان کاندید نبود قرار داشتند که همه فامیلهای ایشان به آقای رستمیان رای بدهند ولی در روز آخر 2 دسته شدند عده ای ازشون به آقای رستمیان رای دادند و عده ای هم شدند طرفدار نماینده شهرستان همجوار حالا دانستی که چه شد؟؟

    • نویسنده دیدگاه: نام شما...
     بهمن ۲۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۸:۰۷

     دوست عزیز ،باید اصلاح کنم آقایان کاظمی بجز چند نفر بیشتر به آقای سوری رای ندادند واکثرا به حاج آقا محمدی رای دادند

     • نویسنده دیدگاه: یه مخاطب
      بهمن ۲۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۹:۱۰

      برادر عزیز مطمئنی که اکثرا به حاج آقا محمدی رای دادند؟؟!!! دوست عزیز یه کم تحقیق کن مگه میشه آب و آتش را درکنار هم جا داد؟

     • نویسنده دیدگاه: نام شما...
      اسفند ۲۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۰۷

      آيا اين دوره آقاي كاظمي هم الشتري است

      • نویسنده دیدگاه: نام شما...
       اسفند ۲۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۲:۱۴

       ایشان وام دار الشتری ها خصوصا ک است داداش کجایی؟

       • نویسنده دیدگاه: بصير
        اسفند ۲۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۶:۲۸

        احسنت برشما ولي بعضي از نورآباديها مانند مسؤل آموزش متوسطه نورآباد هم در اين بين بي بهره نيستند

   • نویسنده دیدگاه: نام شما...
    بهمن ۲۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۴:۵۱

    حالا بعضی ها این وسط که دارن ریاست می کنند و موقع جناح قبلی با نماینده سابق بودن ولی بعد از راه نیافتن نماینده حامی ایشان به نماینده کنونی متوسل شدندو نان را به نرخ روز می خورند تکلیف چیه

    • نویسنده دیدگاه: آگاه
     اسفند ۲۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۶:۳۲

     مسؤل مقطع متوسطه كه خود ضعفهاي زيادي هم دارد هم اكنون …. است تو خود اين معما را بدان و بس

 20. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۲۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۳۳

  بنده کارمند یکی از ادارات دلفان هستم پولی که از من نوعی اصول گرایان در تعا ونی فرهنگیان به تاراج بردند حلال نخواهم کرد چرا اینگونه از امام جمعه خرج وهزینه می کنید چه ربطی به تغیرات آموزش پرورش دارد ایشان وظیفه اش بر پایی نماز جمعه است نه دخالت در عزل ونصبها بی خود وبی جهت ایشان را در گیر مسایل اداری نکنیداگر راست مگید نیروی ارزشی وولایی هستید آورده سهام داران در این تعا ونی چه کسی حیف ومیل کردمن که به سهم خود حلال نکردم

 21. نویسنده دیدگاه: عضو تعا ونی فرهنگیان
  بهمن ۲۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۷:۳۷

  تشکر ویژه دارم از مدیر محترم سایت که مطا لب مبتلابه به شهرمان از جمله حیف میلی که در تعا ونی فرهنگیان اتفاق افتاد وپول سهام داران سر کشیدند وکسی هم صداش در نیآمد .

 22. نویسنده دیدگاه: محمدی
  بهمن ۲۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۷:۴۵

  با سلام خدمت کلیه ی فرهنگیان عزیز و زحمت کش دلفان ، به نظر بنده افرادی که صرفا هدفشان خدمت به مردم می باشد نباید برای گرفتن پست دست به هر کاری بزنند . متاسفانه این روزها شنیده می شود …. معرفی گردیده شده متاسفانه شبانه روز از طریق دوستان قدیمیش که در اداره کل استان تشریف دارند جهت ماندگاری در پستش دست از تلاش بر نمی دارد …….

 23. نویسنده دیدگاه: مربی
  بهمن ۲۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۹:۲۹

  باسلام واحترام آقای کاظمی مدیر لایق وشایسته ای است اگر دلسوز نورآباد ید کمکش کنید تغییر لازمه پیشرفت است دولت اعتدال است حرف نیست ایشان درعمل هم نشان داده که نیروی ولایی وعاشق پیشرفت آموزش وپرورش دلفان است نمونه ای از صحبت های ایشان راببینید که دلسوز ومردمی وطر فدار همه است مدیر آموزش و پرورش شهرستان دلفان در جمع کارکنان ستادی آموزش و پرورش دلفان خدمت به مردم و حل مشکلات آنا ن را وظیفه کارکنان اداری عنوان کردو افزود : بایستی با احترام و خوش برخوردی با معلمان و بخصوص بازنشستگان برخورد کر تا آنان با رضایت از اداره خارج شوند

  احمد کاظمی بیان داشت : همه ما می دانیم استخدام دولتی وجود دارد و بسیاری از مراجعات به سبب یافتن شغل است اما نباید به آنان دروغ بگوئیم بلکه بایستی با احترام آنان را توجیه کنیم تا راضی شوند. وی با اشاره به تحریم ها و مشکلات اقتصادی به مقوله صرفه جویی در مدارس اشاره کرد و بیان داشت : ما نمی گوئیم هزینه نشود بلکه بایستی درست و به موقع هزینه شود . وی از مدیران مدارس خواست با توجه به اعتبارات اندک سرانه مدارس صرفه جویی در سوخت برق آب گاز و هزینه های جاری را جدی بگیرند .آیا از این مدیر لایقتر داشته ایم ؟ همه بجای دروغ وتهمت کمکش کنیم تا انشالله موفقتر شود

 24. نویسنده دیدگاه: پرورش
  بهمن ۲۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۰:۰۰

  باسلام واحترام اکثر نیروهای اداره رامدیر قبلی اقای ج عوض کرده .آقای کاظمی نیروهای متعهد – متخصص دررشته خود -از خانواده ایثارگران آورده و ازهمه نظر با لیا قت است هدفش خدمت و>>تغییر >>لازمه پیشرفت وارتقا جامعه ورقابت میشود که باعث فعال بودن همه نیروها ست .من و تو دنبال حق و انصاف باشیم کمکش کنیم تا انشالله مدیر فعلی موفقتر وآینده ای بهتر ورو شنتر با وجود ایشان خواهیم داشت آقا الان فضا عوض شده میتوانیم حرفمان رابزنیم .

 25. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۲۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۳:۴۳

  بنده چندین چند سال با جناب آقای کاظمی هم کلاس ودوست می باشم خیلی باهم تعا رف نداریم وایشان را انسانی رو راست و شجاع می دانم وایشان را نان به نرخ روز خور نداسته ونمی دانم وخیلی بعید می دانم به خاطر پست ومقام دو روزه ایشان محا فظه کار ویاعقاید وسلیقه سیاسی خود را کنار بگذارد ویا ازدفاع از نیروی بو می شهرمان کنار بکشد با الاخره هیچ کس هم به اصطلاح علم کل نیست همانطور که در انسان قوتهایی وجود دارد لا جرم اشتبا ت و ضعف هایی نیز هست انشاالله گروه اصلاح طلب واعتدالیون دست به دست هم دهند وبا وحدت وانسجام رونق و شکو فایی فرهنگ شهرمان را سامان ببخشند واز سرزنش وملامت دیگران خم به ایرو نیا رند و از همه مهمتر پذیرای انتقاد های مشفقانه ودلسوزانه دیگران باشند وسعی کنند از خود رایی وانحصار دوری گزیند.

 26. نویسنده دیدگاه: دلسوز
  بهمن ۲۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۵:۴۳

  تغییروتحول یک امرطبیعی است وازاختیارات هرمدیرمی باشد.همه ملت ایران ولایی ولایت مدارندواین رادرامتحانات مختلف ازجمله راهپیمایی 22بهمن همه دیدند.وجوداحزاب هم امری طبیعی است ملت ایران در24خرداد91به دولت تدبیروامید رای دادندلذامی طلبدبرای بهبودبهترکارهاازهمفکران خوداستفاده کنندبه نظربنده هرمدیری ایراداتی دارد.مدیرفعلی آموزش وپرورش هم باسیاست ونیرنگ مدیرقبلی آموزش وپرورش راگول زدوهمه اقوام آل کاظمی رادرپستهای مختلف بکارگمارد .وبه طیف اصلاح طلب وتدبیروامیدحامی دولت خیانت کرد ودرهیچ تغییروتحولی مشورت نمی کندوازدیدگاه مدیرفعلی اصلاح طلب واقعی رافقط محدود3نفرمی داندکه ازذکرنام آنهاخوداری می کنم وبالبخندمرموزانه اش نیش خود رامی زند

 27. نویسنده دیدگاه: حق‏ ‏طلب
  بهمن ۲۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۶:۲۸

  چرا‏ ‏گزینشی‏ ‏کامنت‏ ‏ها‏ ‏را‏ ‏میگذارید‏ ‏و‏ ‏انتقاد‏ ‏از‏ ‏خود‏ ‏را‏ ‏خذف‏ ‏می‏ ‏کنید؟

 28. نویسنده دیدگاه: معلم
  بهمن ۲۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۵۴

  سلام جان ما چیز بدی نگفتیم انتظار ند اریم گزینشی عمل کنید

 29. نویسنده دیدگاه: 1111
  بهمن ۲۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۴۲

  سلام بر امام خامنه ای وولایت مداران شهرستان دلفان وخسته نباشید بر مدیریت فعال وکوشای شهرستان دلفان و حق هر مدیری است که از نیروهای جوان و با لیاقت استفاده کنند وحتما ایشان در آنهایی که جابجا نموده است ایرادهای دیده که آنها را عوض نموده واین یک امر عادی می باشد.

 30. نویسنده دیدگاه: 1111
  بهمن ۲۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۴۷

  به جای این صحبت های تفرقه آمیز بهتر است به فکر مشکلات اصلی شهرمان باشید جناب نویسنده بی تدبیر

 31. نویسنده دیدگاه: نظامی
  بهمن ۲۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۳۶

  بابا شما فرهنگی ها دیگه چرا.بخداخیلی دوست داشتم فرهنگی میشدم امااین وضعیت الان رامیبینم خدا را صد هزار شکر میکنم که فقط سرباز ولایت هستم وبس.

 32. نویسنده دیدگاه: بی ریای بی ریا وبی ارزشی
  بهمن ۲۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۱:۴۳

  واالله و الله راه کاظمی را راه درست می دانم خدا قوت جناب کاظمی مردم همه چیز را می فهمند اآگه راست میگن یک ایراد از نیروهای انتصابی شما را بنویسن ارزشی ارزشی راه انداختن سوابق و پدران. و عملکرد افتضاح اینها را بررسی کنید تا معلوم شود مرد ونا مرد کیست تمام وجودشان مانند امثال رحیمی اصولگراست .

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   بهمن ۲۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۲۰

   اقای بی ریای ریاکار…..
   گفتی اگه راست میگید یک ایرادبگیرید
   ۱-اقای ا…ش دارای سابقه معرفی به هیاته۲-ح- م درحال حاضرپرونده تخلفش درهیات بدویه منتظررای نهایی ۳-ر- ص سابقه انفصال درپرونده اش موجوده۴-بازم لازمه اطلاع نداری چراکورکورانه وازروی تعصب قسم میخوری.ازرحیمی گفتی سابقه رونگاه کن مگه اصلاح طلب نیست اونم مث جزایری شایدم ریاکاری بوده که به اصولگرایان نفوذکرده همانندشماهایی که ازارزشهادم میزنیدولی ان کاردیگرمیکنید

 33. نویسنده دیدگاه: سرابی
  بهمن ۲۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۰۰

  عزیزان فر هنگی که امام امت معمار کبیر انقلاب در وصف شما فر مود معلمی شغل انبیاست ودر جمله ای زیبایی دیگر فرمودند اگر تمام انبیا یک جا جمع بشوند هیچ گونه ضدیت وتعارض وضدیتی باهم ندارند با این وصف حفظ آبرو دیگران از آبروی کعبه خانه خد ابه مراتب بیشتر است وپرده دری وافشای سر وراز دیگران مرضی خداوند ستار العیوب نیست واین گونه برای دو روزه دنیا خود را آلوده گنهکار نکنید اسم افراد بردن کار قبیح وزشتی است مگر اینکه فرد خاطی اشتهار به فساد داشته باشد که در اداره آموزش وپرورش انشا اله هم چون نیروی وجود ندارد ومطلب آخر واز همه مهمتر خداد وند گار عالم معلم اول است وبس ولذا قدر خود را بدانید وبه آسانی جایگاه خودرا پائین نیارید

 34. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۲۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۵۹

  کلام وسخن مومن کلام خداست تبارک الله.

 35. نویسنده دیدگاه: م/و
  بهمن ۲۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۵۹

  مدیر اداره مرد خوبی است چرا از معاون مالی ومتوسطه باهمه مشکلاتی که دارند انتقاد نمی کنید ولی از خانواده شهید انتقاد می کنید

 36. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  بهمن ۲۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۹:۵۳

  جناب کاظمی ….توراشدیدا فرا گرفته به زور جواب سلام فرهنگیان را میدهی !پرهیز کن به سرنوشت …. دچار نشوی !قبلا محبوب ومردم دار بودی این ریاست هم بگذرد!!

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   اسفند ۲۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۰۲

   آفرين برشما مدير آموزش و پرورش بايد از گذشته عبرت بگيرد و بداند اين رياست هم مي گذرد و آلت دست ديگران نشود

   • نویسنده دیدگاه: هم وطن
    اسفند ۲۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۶:۳۵

    كه شد براي نمونه مسؤل ابتدايي را ذكر مي كنم

  • نویسنده دیدگاه: بي طرف
   اسفند ۲۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۲۷

   احسنت بر تشخيصتان

 37. نویسنده دیدگاه: ح
  بهمن ۲۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۳:۲۵

  با سلام لطفا در مورد وام ۵ میلیونی که بیشتزش به دوستانشون رسید هم حرفی بزنید هر کی حقش بود از دور نظاره گره

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   بهمن ۲۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۳:۴۹

   شکایت ازدشمنان برند نزد دوست وقتی دوست دشمن است شکایت را کجابریم؟ تاکی اما ان روز خواهد امد……..

  • نویسنده دیدگاه: طاها
   بهمن ۲۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۲۷

   از معاونت مالی بخواهید که اسامی کلی را دراین سایت اطلاع رسانی کند تا مردم وفرهنگیان قضاوت کنند >

 38. نویسنده دیدگاه: معاون مدارس
  اسفند ۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۳۷

  با زنگ زدن آقای ….. که همه اداره ازجا میپرند واز ترس سکته میکنند!چرا بدون ابلاغ وغیر قانونی تدریس برای معاونین ومدیران میگذارید؟ اگه شما راست میگویید معاون مالی واموزشی اداره(فیزیک وزبان انگلیسی)6ساعت به خاطر رضای خدا در مدارس تدریس کنید!!!فیزیک وزبان دو رشته مهم وشما هردو هم تجربه درخشانی دارید!!!!!!

  • نویسنده دیدگاه: فرهنگ
   اسفند ۲۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۶:۴۲

   اين ها تقلا كرده اند راي داده اند اگر بدون پست شوند مانند مسؤل مقطع ابتدايي ديوانه مي شوند

 39. نویسنده دیدگاه: دلفانی
  اسفند ۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۶:۰۶

  دوستان عزیز سایت سلام دلفان خسته نباشید .
  با اینکه ممکن است در مواردی مخالف تفکر حاکم بر سایت سلام دلفان باشم اما با درج نظرات مخالفین خود بنده را مجاب نموده اید که سایت سلام دلفان سایتی فراجناحی است نمونه اش نظرات مدیر آموزش وپرورش ودوستان هم فکرش در محکوم نمودن جریان فتنه و سرکردگان فتنه .
  اما در خصوص مطلب اخیر که بی سابقه نیست مدیر اسبق نیز اگر خاطر مبارک خوانندگان سایت باشد حتی علیه شما شکایت نمود وسرانجامش آن شد که حتی روی ماندن در شهر خود را ندارد.
  متأسفانه مدیران آموزش وپرورش فکر می کنند حاکم مطلق ولایت دلفان هستند وهر نوع مخالفت را بر نمی تابند با اینکه مدتهاست خان وخان بازی برچیده شده است اما در انتصابات اخیر آمار خیلی چیزها را به ما نشان می دهد .از یک طایفه چندین نفر با یک فامیلی منصوب می شوند آیا این امر نباید مورد انتقاد قرار گیرد ؟
  درست است تغییر خوب است اما باید تغییر به احسن باشد .همه فرهنگیان جریانات مختلف قضاوت کنند که آیا شایسته سالاری است یا فامیل سالاری ؟
  گفتم من در بسیاری از موضاعات با شما مخالف بودم ونظر مخالف خود را اعلام داشته ام اما بینی وبین الله آنچه شما به صورت خیلی جزئی در انتقاد از عزل ونصب ها اعلام نموده اید حتی قطره ای از دریا نیست.
  مدیر در برابر همه مسئول است و انتقاد همیشه سودمند است .
  انتقاد شما کاملاً سازنده و بی غرض بوده است .
  متأسفانه انتقاد اصلی در مزاج مدیریت فعلی است که حتی کوچکترین انتقادی را بر نمی تابد .
  مدیر سابق نیز متأسفالنه همین طور بود وبه زور … می نازید والبته آنهم به دادش نرسید .
  در اکثر ادارات یک صندوق نظرات ارباب رجوع نصب شده است تا نظرات و انتقادات مخالفین شنیده شود ودر رفع آن اقدام شود.
  چگونه است در کمتر از سه ماه نباید یک مدیر مخالف سر کار باشد؟ عده ای که تاکنون عزل نشده اند بر سر جانشین به تفاهم نرسیده اندیعنی حتی یک نفر شایسته در بین معزولین نبود؟
  خود آقای … در زمان … معاون اجرایی دبیرستان … بود وبه خاطر … خیلی رعایت حالش می شد به گونه ای که چندین هفته غیبت می نمود به اداره گزارش می شد و اداره ترتیب اثری نمی داد.
  دوستان عزیز سلام دلفان شما ازحمایت 150هزار دلفانی برخوردارید از این تهدیدات نترسید وهرگاه لازم بود نام تهدید کنندگان را منتشر سازید تا با سیل مردم مواجه گردند .بارها گفته ام این حضرات ریس در زمان شروع انتخابات کارهایی خواهند نمود که باید در تاریخ نوشته شود .

 40. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  اسفند ۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۱:۰۶

  چه راست گفتی چرا چرا چرا ؟؟؟؟؟؟معاون مالی واموزشی به خاطر خدا مثل مدیران ومعاونین که کارشون از این دو نفر سخت تر است در مدارس 6ساعت تدریس نمی کنند !!!آیا عدالت این است؟

 41. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۰۴

  پس چرا زمان احمدی نژاد در عرض یک روز همه را عوض کردن مدیر محترم سایت صدای شما بالا نیامد

  • نویسنده دیدگاه: دوست نام شما
   اسفند ۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۴۰

   چو داني و پرسي سوالت خطاست .
   ايشون اون موقع اوضاع بكام شان بوده ديگه

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   اسفند ۲۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۲:۲۶

   چرا دروغ میگی … هنوزم که هنوزه اصلاح طلبان فرصت طلب و مرموز که در دوره احمدی نژادسرکاربودن الانم هستن یک ذره جابجانشدن

 42. نویسنده دیدگاه: بی خیال بی خیال
  اسفند ۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۴۳

  به کوری چشم شما که دارید می سوزید و از …. چرت می نویسید و تهمت می زنید اونایی که ابلاغ گرفتن پاک ودرستند و از فیلتر حراست و اطلاعات گذشتن و شما بیهوده برای آخرت نداشته تان گناه اضافه کنید راستی خیلی دلمان براتان می سوزه چون به هر دری میزنید

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   اسفند ۲۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۲:۳۵

   بصیر عزیز ….چه ربطی داره ؟ ایشان لایق و فردبااخلاقی هستند.

   • نویسنده دیدگاه: .بصير
    اسفند ۲۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۶:۲۸

    با بدان بد باش و باخوبان خوب جاي گل گل باش جاي خار خار تو اين را بدان نالايق نالايق را انتخاب ميكند از كوزه همان طراود كه در اوست …………

 43. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۳۳

  دوستان به اصطلاح اصولگرا!چه منکری که شما نکردید از اختلاس تعاونی مصرف و مسکن تا فساد اخلاقی در نهضت و ….حالا از خانواده ای با 17 شهید بنام ضد ولایت یاد می کنید!جل الخالق.البته اینم از اون مفسدهای انقلابی شده بعد از جنگ بعید نیست.

 44. نویسنده دیدگاه: عباس
  تیر ۲۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۱۲

  خدایا چرا اینها حقوق بیت المال را میگیرند بجای خدمت به مردم فقط دنبال سیاسی بازی هستند در صورتی که خانوادهای هست که فرزندانشان با مدارک عالی چشم به راه یارنه میباشند
  وچون پارتی ندارند یواش یواش سن شان هم بالا میرود دیگر امیدی بکار دولتی نیست وآقایانی که فقط دیپلم دارند وبا تقلب وآشنابا زی درپی مدرک هستن ودست از سر ما مردم بیچار واین دولت برنمی دارند واجازه نمی دهند چار جوان بیچاره کاردان در این مملکت خدمت نمایند واز این سفره نان بخورند خدمت بکنند سفره ندرند

 45. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  مرداد ۱۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۰۸

  نوراباد با تمام ایران فرق می کند هم فامیل های خود را سر کار آورده اند و می آورند وخواهند آورد مگر قانون کیلوی چند خان باباجان !

 46. نویسنده دیدگاه: salambrmahdi2580
  آبان ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۳۶

  اسلام وعرض ادب.این حقیر باسی سال سنوات درخدمت نظام تعلیم وتربیت ونونهالان این مرزوبوم نهایتا درتاریخ ۹۳/۶/۱۱بازنشسته می شدم دردوسال آخرخدمت خودبه عنوان معاون احرایی مدارس روستایی مشغول انجام وظیفه بودم بااینکه فقط ۶روز به بازنشستگی من مانده بود توسط مدیراسبق آموزش وپرورش وبافشارمعاونت مالی ومعاونت آموزشی وحراست (به اعتراف آقای جهانی)ابلاغ بنده رالغو نمودندکه حتی مبلغی که من بابت حق مسوولیت ازپاداش آخرخدمت کسرمی شدچیزی حدود۸تا۱۰میلیون محاسبه کرده بودنداین موضوع راخودپیگیری نمودم که بامساعدت مدیرکل محترم آقای دکترکریمی حل شدودوباره حکم معاونت من برقرارشدکه جاداردازمدیرکل محترم وآقای حیدری معاون ایشان تشکرکنم من متوجه نشدم که چه خلافی مرتکب شدم که خودحاضرم دریک مناظره به تک تک ابهامات پاسخ مستند بدهم بنده خداراشاکرم که نه دزدبودم ونه آدم دست کجی بودم ازنظروجدان کاری ونوع خدمت به شهرستان مدارک ومستنداتی دارم که به خدمت خودافتخارمیکنم نمیخوام ازخودتعریف نمایم امابنده دوسال بطورمتوالی کارشناس برتراستان شناخته شدم که مدارک آن موجوداست که نشان دهنده خدمت دلسوزانه این حقیربه امرآموزش شهرستان است اصلا این موضوع راواگذارمیکنم به رای فرهنگیان زحمتکش شهرستان.امااگرگناه من غیراز نوع خدمات من بودچراازطریق مجرای قانونی پیگیری نکردندومطلب آخرهم این است که درطول سابقه آموزش وپرورش چنین رویه وظلم به کسی آن هم درپایان خدمت سابقه ندارد اماجابجایی افراددرشرایط مختلف امرعادی ورایجی بوده وخواهدبوداماخدارابازهم شاکرم که وجدان کاری وجدیت درکاروپاکدستی وپاکدامنی همواره ازموهبت های خداوندبزرگ بوده که به من عنایت نموده است شمازحمتکشان عرصه رسانه این موضوع راجهت ارج نهادن به خدمات فرهنگیان درپایان بازنشستگی به مسوولین گوش زدنماییدتاافرادبدسابقه ای اینگونه باشخصیت دیگران بازی نکنندچون سی سال خدمت درحیطه نظام تعلیم وتربیت (که پایه واساس فرهنگ یک جامعه است )میطلبدبه افرادبگونه ای دیگرنگاه شود

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار