سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 45742
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » فروزنده: جهانگیری اگر مدارکی دارد ارائه دهد
Print This Post
در خصوص اتهامات مطرح شده توسط مقامات دولت یازدهم درباره نامشخص بودن مصارف درآمدهای نفتی در دولت سابق با بیان اینکه مشخص است پول‌های نفت به خزانه می‌رفت گفت: بعد ...

در خصوص اتهامات مطرح شده توسط مقامات دولت یازدهم درباره نامشخص بودن مصارف درآمدهای نفتی در دولت سابق با بیان اینکه مشخص است پول‌های نفت به خزانه می‌رفت گفت: بعد از اینکه پول به خزانه می‌رفت بودجه نوشته شده و تخصیص داده شده است.
به گزارش سلام دلفان، معاون توسعه مدیریت دولت دهم ، در پاسخ به ادعاها درباره نامشخص بودن مصارف درآمدهای نفتی در دولت سابق گفت: پول‌ها به خزانه می‌رفت و در خزانه طبق سند بودجه‌ای خرج می‌شد
لطف الله فروزنده معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور دولت دهم در گفتگو با «نسیم»، در خصوص اتهامات مطرح شده توسط مقامات دولت یازدهم درباره نامشخص بودن مصارف درآمدهای نفتی در دولت سابق با بیان اینکه مشخص است پول‌های نفت به خزانه می‌رفت گفت: بعد از اینکه پول به خزانه می‌رفت بودجه نوشته شده و تخصیص داده شده است.
فروزنده تصریح کرد: فکر می‌کنم دوست و دشمن قبول دارند که دولت قبل دولت کار و تلاش بود و خدمات بزرگی را انجام دادند.
معاون برنامه‌ریزی دولت قبل با اشاره به اینکه قابل بررسی است که پول‌های نفت کجا رفته است گفت: در کشور دیوان محاسبات، سازمان بازرسی، قوه قضائیه و مجلس وجود دارد که می توانند بررسی کنند.
وی افزود: به هر حال امیدواریم کسی که در حد معاون اول است چنین ادعایی نکند و اگر مدارکی دارد برای بررسی به مسئولین بررسی ارائه دهد؛ نتیجه مطرح شدن چنین چیزی در رسانه ها به جز مشوش شدن اذهان چیز دیگری نیست و اگر چنین قضاوتی انجام دهند دیگران نیز درباره آنها چنین قضاوتی خواهند کرد.
فروزنده در ادامه با بیان اینکه در کشور ما سیستم مشخص و معلوم است گفت: پول‌ها به خزانه می‌رفت و در خزانه طبق سند بودجه‌ای خرج می‌شد؛ کارها، تلاش‌ها و اقداماتی که در دولت نهم و دهم انجام شد نشان داد همه پول‌ها صرف آبادانی، عمران و پیشرفت کشور شد.
وی در پایان در خصوص احتمال شرکت در انتخابات مجلس گفت: هنوز معلوم نیست باید ببینیم در آینده چه می‌شود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار