سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 45826
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » سالن ورزشی که جوانمرگ شد
Print This Post

حکم تخریب یک سالن ورزشی هم‎زمان با بهره‎برداری!

به گزارش سلام دلفان، علی‎یاور عزیزپور در جمع خبرنگاران با ابراز نارضایتی از روند پروژه‎های ورزشی در دست احداث استان، تصریح کرد: در برخی از پروژه‎ها چهار پیمانکار تغییر کرده و همین سبب شده که بیشتر آنها شرایط و پیشرفت فیزیکی مناسبی نداشته باشند.

وی ادامه داد: به‎عنوان مثال یک دهه از کلنگ‎زنی استخر شهرستان پلدختر می‎گذرد اما فقط 20 درصد پیشرفت فیزیکی دارد. اعلام کرده‎ام اگر 10 ماه به من وقت بدهند این استخر را به بهره‎برداری می‎رسانم.

عزیزپور با اشاره به موقعیت جغرافیایی نامناسب چند سالن ورزشی در استان اضافه کرد: سالن ورزشی رازان که قرار بود در دهه فجر افتتاح شود، به سبب عبور لوله گاز در نزدیکی آن، شرکت گاز استان حکم تخریبش را گرفته است.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان افزود: شرکت گاز لرستان اعلام کرده تعهد بدهم که اگر زمانی اتفاقی برای کسی افتاد مسئولیتش با بنده باشد ولی کسی نمی‎تواند خطرات احتمالی آن را تعهد کند.

وی خاطرنشان کرد: آن زمان همه دستگاه‎های اجرایی از جمله شرکت گاز با مکان سالن موافقت کرده‎اند اما الان مخالف شده‌اند و حکم تخریب را گرفته‎اند.

عزیزپور درباره سالن ورزشی شهرستان نورآباد نیز گفت: این سالن شاید بهترین سالن ورزشی استان باشد اما متأسفانه روی یک تپه ساخته شده که امکان آب‎رسانی به آن وجود ندارد.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان تأکید کرد: مسئولان باید قبل از احداث این فضاهای ورزشی ابتدا “جانمایی” آن را درنظر می‎گرفتند، الان نمی‎دانیم با این سالن‎ها چکار کنیم.

منبع :ایسنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار