سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 45836
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اظهارات جواد لاریجانی درباره پرونده هاشمی
Print This Post

دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه گفت: قوه قضائیه در مورد پرونده مهدی هاشمی و سایر موارد دیگر باید عدالت و قاطعیت را رعایت کند.

به گزارش سلام دلفان ،محمدجواد لاریجانی دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه در پاسخ به سئوالی درباره روند مثبت قوه قضائیه در رسیدگی به مفاسد دانه درشت‌ها با نگاه فراجناحی و نحوه رسیدگی به پرونده مهدی هاشمی به طور ویژه، اظهار داشت: امیدواریم انشاءلله پرونده مهدی هاشمی نیز مانند سایر پرونده‌ها یک مسیر خوبی را طی کند.

وی درباره مطالبه مردم از دستگاه قضایی در این مورد، تاکید کرد: مطالبه مقام معظم رهبری و مردم در این پرونده و سایر موارد قانونی این است که قوه قضائیه آنچه که مبنای عدالت است را براساس قانون و با قاطعیت اجرا کند.

دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه با بیان اینکه دستگاه قضا باید مجری قانون باشد و از آن فراتر نرود، تصریح کرد: اجرای عدالت مطالبه مردم و مقام معظم رهبری است و سرلوحه تلاش مسئولان قوه قضائیه هم همین موضوع است و انشاءلله تا حد ممکن این مسیر را ادامه دهند.

لاریجانی خاطرنشان کرد: البته در این مورد دادستان مربوطه یا جناب حجت‌الاسلام محسنی‌اژه‌ای اطلاع‌رسانی می‌کنند و فعلا نهادهای دیگر قوه باید از هرگونه اظهارنظری خودداری کنند و به مصلحت نیست که در حال حاضر چیزی دیگری بگوییم، اما به هر حال تردیدی نیست که قوه قضائیه نهایت دقت را در این موارد خواهد داشت که عدالت و قانون در هر پرونده‌ای اجرا شود.

 

منبع:تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار