سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 45888
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » واکنش شهرام جزایری به خرید پرسپولیس
Print This Post
شهرام جزایری اخبار منتشر شده درباره تقاضای وی برای خرید باشگاه پرسپولیس را تکذیب کرد و گفت: هر چند پرسپولیسی ۶ آتیشه هستم اما به خرید آن فکر نمی‌کنم. به گزارش ...

شهرام جزایری اخبار منتشر شده درباره تقاضای وی برای خرید باشگاه پرسپولیس را تکذیب کرد و گفت: هر چند پرسپولیسی ۶ آتیشه هستم اما به خرید آن فکر نمی‌کنم.

به گزارش سلام دلفان، جزایری در واکنش به خبر برخی رسانه‌ها مبنی بر تقاضای وی برای خرید باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: به دلیل مشکلات عدیده مالی که طی دوران بازداشت برایم پیش آمده، هم اکنون در شرایط مالی مناسبی قرار ندارم.

وی تاکید کرد: در حال حاضر شدیداً مشغول رسیدگی به مشکلات خانواده و فرزندانم هستم و نه تنها به باشگاه پرسپولیس بلکه به هیچ بنگاه اقتصادی و غیراقتصادی دیگری فکر نمی‌کنم.

جزایری ادامه داد: از رسانه‌ها تقاضا دارم، این نوع شایعات را دامن نزنند و در این غیر این صورت مجبور به برخورد قضایی و قانونی خواهم بود.

وی گفت: البته یک پرسپولیسی 6 آتیشه هستم و ضمن احترام به هواداران باشگاه استقلال، هر جا که خبری از پرسپولیس باشد، شدیدا حمایت می‌کنم. به نظر می‌رسد افرادی که شایعه تقاضای خرید باشگاه پرسپولیس توسط مرا منتشر کردند نسبت به این موضوع اطلاع داشتند و برایشان سوءتفاهم ایجاد شده است.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار