سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 45921
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۳۶ نظر
خانه » اخبار برتر » خداوندا به تو پناه میبرم از بستن دهان رقیبان و منتقدان
Print This Post
به بهانه فشار بر سلام دلفان بخاطر انتقاد از آموزش وپرورش

در این چند روز، هر بار از طریقی سعی در اعمال فشار علیه منتقدان خود نمودند تا شاید مطلب مورد نظر حذف شده و از مدیرانی که نقد منصفانه به پر قبایشان بر می خورد معذرت خواهی شود و با ارعاب و تهدید دهان منتقدان خود را ببندند.

محسن احمدی- سرویس سیاسی سلام دلفان-

                 داس تدبیر گر به دستت داد روزی روزگار               هرچه می خواهی ببر اما مبر زبان منتقدان را
از آنجا که در نظام مقدس جمهوری اسلامی مسؤلیت متعلق به مردم و وسیله ای برای خدمت به خلق الله است، اهمیت و ضرورت مطالبه گری مردم و پاسخ گوئی مسؤلان در قبال عملکرد قوی یا ضعیف خود بر کسی پوشیده نیست.
اما گاهی مسؤلین از این وظیفه عرفی و قانونی خود غافل مانده یا خود را به غفلت زده و یا از پاسخ گوئی به مردم طفره می روند. در این گونه موارد هرگاه ضعف عملکرد و یا خدای ناکرده عملکرد منفی را شاهد باشیم، طبق رهنمود های حضرت امام و مقام معظم رهبری روحیه مطالبه گری مردم اقتضای آن را دارد که خواهان ارائه جواب قانع کننده توسط مسؤلین باشند.
امروزه مردم در سراسر دنیا حرف خود را از طریق تریبون های مختلفی همچون رسانه ها به گوش دیگران می رسانند. در این شهرستان نیز چند سالی است رسانه هائی فعال هستند که نقدهای وارده به ادارات و مسؤلین را انعکاس داده و آماده انتشار جوابیه های ادارات را نیز هستند. اما با کمال تأسف بعضاً مشاهده می شود مسؤلینی که مورد نقد منصفانه اهالی رسانه واقع می شوند از طریق لابی های قدرت سعی در ایجاد فشار و تهدید علیه مدیران رسانه ها جهت حذف مطلبی که تحملش را ندارند می نمایند. گاه نیز پا را فراتر نهاده و موجبات تعجب اهل اندیشه و تعقل را فراهم میکنند.
چند روز قبل سایت سلام دلفان مطلبی را منتشر نمود مبنی بر عزل و نصب های اداره آموزش و پرورش و جایگزینی افراد همسو با مدیر که به تأسی از دولت صورت گرفته است که البته گوشه ای از نقدهای وارده به مدیریت جدید آموزش و پرورش می باشد که ان شاءالله در فرصت مناسب به نقدهای دیگر خواهیم پرداخت. اما پس از گذشت چند روز نه تنها در مقام پاسخ گوئی و ارسال جوابیه جهت انعکاس در سایت بر نیامدند بلکه از طریق برخی از کانال های قدرت سعی در ایجاد فشار و تهدید علیه سایت و مدیریت آن داشته و مصرانه در پی ضربه زدن و انتقام از سایتی بودند که بدون هیچ گونه توهین و یا افترا اقدام به انتشار خواسته به حق و قانونی مردم نموده بود.
در این چند روز، هر بار از طریقی سعی در اعمال فشار علیه منتقدان خود نمودند تا شاید مطلب مورد نظر حذف شده و از مدیرانی که نقد منصفانه به پر قبایشان بر می خورد معذرت خواهی شود و با ارعاب و تهدید دهان منتقدان خود را ببندند.
فراموش نخواهیم کرد که برخی از هم مسلکان اینان شعار زنده باد مخالف من سر می دهند و می گفتند که دانستن حق مردم است. اما در عمل شاهد رفتاری دو گانه از سوی آنان و دیگر پیروانشان هستیم.
کسانی که در دولت تدبیر و امید عهده دار مسؤلیتی شده اند باید به یاد داشته باشند که ریاست محترم جمهور حجت الاسلام روحانی نیز در هنگام تنفیذ از بستن دهان دیگران به خداوند پناه می برد: «خداوندا، به تو پناه می‌برم از استبداد رأی، عجله در تصمیم، تقدّم نفع شخصی و گروهی بر مصالح عمومی و بستن دهان رقیبان و منتقدان.»
سؤال این جاست که مگر کدام یک از مقدسات مورد هجمه قرار گرفته است که مسؤلین شهرمان را این چنین برآشفته می بینیم؟؟؟
مگر کدام توهین و افترا در مطلب مذکور مشاهده شده است که به خود حق می دهند از هر طریق ممکن اقدام به ضربه متقابل نمایند؟؟؟

مگر نه این است که رهبرمعظم انقلاب در خصوص رسانه می فرمایند:” من مطبوعات را یک پدیده ضروری و لازم و اجتناب ناپذیر برای جامعه خودمان و هر جامعه‌ای که بخواهد خوب زندگی کند، میدانم. برای مطبوعات هم سه وظیفه عمده قائلم: وظیفه نقد و نظارت، وظیفه اطّلاع رسانی صادقانه و شفّاف، وظیفه طرح و تبادل آراء و افکار در جامعه. معتقدم که آزادی قلم و بیان، حقِ‌ مسلّم مردم و مطبوعات است. در این هم هیچ تردیدی ندارم و این جزو اصول مصرّحه قانون اساسی است”.
و در جمله ای دیگر می فرمایند:… “هیچ‌کس فوق نظارت نیست. … بنابراین همه باید نظارت شوند. نظارت بر کسانی که حکومت میکنند … برای این که امانت به‌ خرج دهند و سوء استفاده نکنند و نفسشان طغیان نکند، یک کار لازم و واجب است و باید هم باشد”.

آیا زمانی که رهبر معظم انقلاب این گونه از نقد مسئولین صحبت می کند  چه جای مصونیت برای مسؤلینی می ماند که خود را فوق مقامی می دانند که قابل نقد باشد؟؟؟

مگر در مطلب مذکور چیزی غیر از واقعیت به چشم می خورد؟؟؟ که البته اگر چیزی غیر از واقعیت در مطلب مذکور دیده می شد قطعاَ عقل سلیم حکم می کرد که شاهد تکذیبیه اداره فرهنگی شهرمان باشیم.

راستی کجایند راست قامتان متواضعی که تند ترین اهانت های مخالفین و حتی منافقین را با متانت و آرامشی الهی پاسخ می گفتند؟ اکنون ببینند جایشان را مدیرانی تصاحب نموده اند که کوچک ترین نقدی را بر نمی تابند. در مقابل دشمنان در نرمشی ذلیلانه لبخندی می زنند که جوابش را چیزی به جز اخم ندیده اند اما در مقابل نقد دوستان و ولی نعمتان خویش به شدت بر آشفته شده و زمین و زمان را تحقیر و تمسخر می نمایند. آیا این است معنای (وَالَّذینَ مَعَهُ أَشِدّاءُ عَلَى الکُفّارِ رُحَماءُ بَینَهُم)؟
در پایان با کمال تأسف باید متذکر شویم که انتقاد از شخص به مثابه زیرسؤال رفتن ایل و تبار و افتخارات شخص نبوده و عقل سالم و فکر معقول ایجاب می کند که بین این دو تفاوت قائل شویم.

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۳۵

  بله واقعا شما همیشه سیاسی کار میکنید
  خیلی افراطی مطلب مینویسید
  همیشه معلوم است که چه هدفی از تخریبهایی این چنین دارید

 2. نویسنده دیدگاه: دبیر
  اسفند ۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۳:۰۴

  سلام
  سلام دلفان عزیز اگر نقد منصفانه باشد مردم خود قضاوت میکنند ولی بنده این عبارت را از شما تند وغیر منصفانه می دانم شما این را چکونه توجیه می کنید؟
  <>
  باید رسالت یک رسانه بزرگتر ازاین باشد آیا کاظمی وروحانی کافرند ؟ تا جاییکه اطلاع داریم اصلاح طلب ها شعارشان زنده باد مخالف من بوده روانیست اینقدر عصبی باشید متشکریم.

 3. نویسنده دیدگاه: ازاد مرد
  اسفند ۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۳:۴۶

  با سلام خود گویی وخود خندی به به چه هنرمندی.دوستان سایت سلام دلفان مثل تمساح عمل می کنید نیش می زنید انگاه مظلومانه گریه می کنید.سوال این است که اگر دولت پاکدست شما سرکار بودبد ین شکل دربرابر تغییر وجابجایی ها اظهار لطف می کردید؟یا نه همفکران شما هر کاری انجام مجازند ولی دیگران نه .

  • نویسنده دیدگاه: حقیقت گو
   اسفند ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۴:۰۰

   راست و چپ معنی نداره این روزها چیزای دیگه معنی میده ، خیلی از آقایان هم در زمان راستها بودن هم الان که مثلا چپ ها حاکم هستند با این حرفها خودتون رو گول نزنید عزیزان من حقیقت رو میگم کاری با اصلاح طلب و اصولگرا ندارم جانم

 4. نویسنده دیدگاه: دلفانی
  اسفند ۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۵:۴۵

  دوستان عزیز سایت سلام دلفان خسته نباشید .
  با اینکه ممکن است در مواردی مخالف تفکر حاکم بر سایت سلام دلفان باشم اما با درج نظرات مخالفین خود بنده را مجاب نموده اید که سایت سلام دلفان سایتی فراجناحی است نمونه اش نظرات مدیر آموزش وپرورش ودوستان هم فکرش در محکوم نمودن جریان فتنه و سرکردگان فتنه .
  اما در خصوص مطلب اخیر که بی سابقه نیست مدیر اسبق نیز اگر خاطر مبارک خوانندگان سایت باشد حتی علیه شما شکایت نمود وسرانجامش آن شد که حتی روی ماندن در شهر خود را ندارد.
  متأسفانه مدیران آموزش وپرورش فکر می کنند حاکم مطلق ولایت دلفان هستند وهر نوع مخالفت را بر نمی تابند با اینکه مدتهاست خان وخان بازی برچیده شده است اما در انتصابات اخیر آمار خیلی چیزها را به ما نشان می دهد .از یک طایفه چندین نفر با یک فامیلی منصوب می شوند آیا این امر نباید مورد انتقاد قرار گیرد ؟
  درست است تغییر خوب است اما باید تغییر به احسن باشد .همه فرهنگیان جریانات مختلف قضاوت کنند که آیا شایسته سالاری است یا فامیل سالاری ؟
  گفتم من در بسیاری از موضاعات با شما مخالف بودم ونظر مخالف خود را اعلام داشته ام اما بینی وبین الله آنچه شما به صورت خیلی جزئی در انتقاد از عزل ونصب ها اعلام نموده اید حتی قطره ای از دریا نیست.
  مدیر در برابر همه مسئول است و انتقاد همیشه سودمند است .
  انتقاد شما کاملاً سازنده و بی غرض بوده است .
  متأسفانه انتقاد اصلی در مزاج مدیریت فعلی است که حتی کوچکترین انتقادی را بر نمی تابد .
  مدیر سابق نیز متأسفالنه همین طور بود وبه زور … می نازید والبته آنهم به دادش نرسید .
  در اکثر ادارات یک صندوق نظرات ارباب رجوع نصب شده است تا نظرات و انتقادات مخالفین شنیده شود ودر رفع آن اقدام شود.
  چگونه است در کمتر از سه ماه نباید یک مدیر مخالف سر کار باشد عده ای که تاکنون عزل نشده اند بر سر جانشین به تفاهم نرسیده اندیعنی حتی یک نفر شایسته در بین معزولین نبود.
  خود آقای … در زمان … معاون … بود وبه خاطر … خیلی رعایت حالش می شد به گونه ای که چندین هفته غیبت می نمود به اداره گزارش می شد و اداره ترتیب اثری نمی داد.
  دوستان عزیز سلام دلفان شما ازحمایت 150هزار دلفانی برخوردارید از این تهدیدات نترسید وهرگاه لازم بود نام تهدید کنندگان را منتشر سازید تا با سیل مردم مواجه گردند .بارها گفته ام این حضرات رئیس در زمان شروع انتخابات کارهایی خواهند نمود که باید در تاریخ نوشته شود .

 5. نویسنده دیدگاه: امین
  اسفند ۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۵:۵۷

  بزرگوار کارهای شما نقد نیست تخریبه
  بهتره شما بجای تخریب وتهمت زدن معنی نقدمنصفانه وانتقاد به دور از حب وبغض رو یاد بگیری…
  البته دست شماها واسه مردم فهیم شهرستان رو شده ومطمئن باشید غیر از اینکه خودتون رو بیشتر رسوا میکنید نتیجه دیگری عایدتون نمیشه و
  همه به شایستگی و درایت جناب اقای احمد کاظمی بیشتر پی میبرندکه باشجاعت دست یه عده بیسواد ونالایق رو کوتاه کرده…

  • نویسنده دیدگاه: حقیقت گو
   اسفند ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۳:۵۶

   حتما پی خواهند برد وایسا یه مدت بگذره ، راست میگه ایشان انقدر شایسته و با درایت بودند که در زمان گروههای آموزشی آخرین نفری بودند که از جناح خودشون از اداره کنار گذاشته شدند این هم از نشانه های درایت

 6. نویسنده دیدگاه: دلفانی
  اسفند ۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۶:۰۳

  محسن جان نترس نظر حقیر را تأیید کن .بزار همه بفهمند در اداره فرهنگ چه می گذرد.

 7. نویسنده دیدگاه: منتظر
  اسفند ۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۷:۱۳

  بسم رب الحسین(علیه السلام )
  با سلام به خدمت تمام خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و آرزوی توفیق روز افزون آنان از درگاه الهی و با امید به نابودی تمام کسانی که سعی در زدن ضربه به این نظام را دارند باید خدمت شما عرض کنم که وقتی عزل و نصب بالاتر ها چنین است پایین تر ها هم کارشان باید اینچنین خراب باشد.آقایان سایت من فرد کمترین از روحانیت شهرستانم این آقایان و خیلی های دیگر بر اساس علاقه شخصی و اکثرا بر اساس خط سیاسی عزل و نصب انجام میدهند که کارشان اشتباه است و انتقاد از آنان درست و به جاست از هیچ چیزی نترسید ما روحانیت مثل کوه پشت سر مردم هستیم انتقاد کنید و فقط از خدا بترسید.
  اما اداره آموزش و پرورش بداند که معلم کارش آموزش و پرورش است که در آیه قرآن هم لیعلمهم و یزکیهم آمده و هدف از ارسال رسل است لذا بیخود نیست که میگویند معلمی شغل انبیاء است.لذا به دید شغل به معلمی نگاه کردن نهایت نامردی است.بلکه به نیت مقدس تعلیم و تربیت یا همان آموزش و پرورش باید به آن نگریست تا این همه اشکال و انحراف کنونی قشر فرهنگی کاسته شود.
  البته توهین نشود به همه بلکه خیلی از معلمین بسیار عالی و کار درست هستند و حرف من بر اساس درست شدن دیدگاه است که اگر دیدگاه درست شود این عزل و نصبها رنگ سیاسی به خود نمیگیرند و هر کسی بر اساس توان خودش و بر اساس حقیقت در جای خود قرار میگیرد.اگر معلم های بزرگوار همت کنند 80 درصد فساد فرهنگی را درمان میکنند چونکه دانش آموزان بهترین سن تربیت خود را با قشر معلمین هستند و از آنان می آموزند لذا یک معلم دهن چاک و معتاد دانش آموز را نابود میکند و یک معلم کار درست و متدین او را برای همیشه میسازد.
  و من الله التوفیق.
  یا ثارالله مدد.

 8. نویسنده دیدگاه: دوستدارمفاخرارزشمند
  اسفند ۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۱۱

  وارثان آن راست قامتان هنوزهم درتمام صحنه هاوجوددارندزمانی که به فرموده مقام عظمای ولایت برای هرجانفشانی بمثابه کوه استوارندکه ازرهبرانقلاب فقط به یک اشاره وازوارثان انقلاب به سردویدن چراکه انقلاب ازآن خانواده شهداجانبازان آزادگان وایثارگران می باشد نقدبایدسازنده باشد نه بااسم مستعارعقده دل خودراازطریق سایت هابه رشته تحریردرآورد

 9. نویسنده دیدگاه: رزمنده
  اسفند ۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۱۰

  حضرت امام خمینیی( ره): به همه شما سفارش می کنم نگذارید انقلاب به دست نااهلان ونا محرمان بیفتد وپیش کسوتان خون وشهادت در پیچ خم زندگی به فراموشی سپرده شوند در اموزش وپرورش رخداد ولی همینکه سایت سلام دلفان برنامه رنج وگنج (خاطره رزمندگان ) را دارد باید از او تشکر کرد

 10. نویسنده دیدگاه: علی
  اسفند ۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۱۳

  من هم با شما موافق هستم

 11. نویسنده دیدگاه: ال
  اسفند ۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۲۱

  خطاب به مدیران 1 – اگر برای خودتان کار کنید در خدمت نفس پرستی هستی 2 – اگر به خاطر شخص کا رکنید(نماینده و) درخدمت بت پرستی 3- اگر در خدمت دو تا پس دوگانه پرست هستی 3 – اگر درخدمت اسلام باشید توحید ویکتا پرستی ورستگاری تا پشیمان نشدی توبه کنیدوبر گردید برای خدا کار کنید اگر یک روز مدیر باشید

 12. نویسنده دیدگاه: 269
  اسفند ۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۳۰

  افرین واقعا من تحت تاثیر قرار گرفتم

 13. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  اسفند ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۰:۴۸

  اموزش و پرورش توسط مدیر قبلی چنان تخریب شده که سالها طول مکشد تا درست شود ان … کا رهایی کرد که روی ماندن در این … با اوردن معاون مالی ودادن وام به رفقا که هنوز هم توسط معاون مالی انجام می گیرد ومشکلات …. که بعد ازیک سال توسط نماینده کارش درست شد و…

 14. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۰:۵۴

  ایا کسی هست امار وام گیرندگان 5 ملیونی را از بانک بگیرد فقط معاون مالی و…به اقای کاظمی توصیه می کنم معاونین مالی واموزشی را جابجا کند مشکل حل می شود تا اندازه ای واز سلام دلفان می خواهم باتمام قدرت کار کند نترسید واقعیات را بگویید البته از مدیران دستگاه ها ی کلیه اداراتو….

 15. نویسنده دیدگاه: حقیقت گو
  اسفند ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۱:۳۴

  حقیقت را بگویید هرچند به پر قبای برخی تازه به دوران رسیده ها بر بخورد ، اینان به دوستان خود هم رحم نمیکنند چه رسد به شما پس غیر از حقیقت چیزی نگویید و فقط از خدا بترسید و نه بندگان خدا پایدار باشید حق نگه دارتان

 16. نویسنده دیدگاه: منتظر
  اسفند ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۳:۵۱

  بسمه تعالی
  من خودم از این سایت تا حدودی گله مند هستم ولی خوبیهای زیادی داره مثلا اینکه از هر مسوولی بدون توجه به خط فکر سیاسیش انتقاد میکنه.چه اصلاح طلب چه اصولگرا.و باز از خوبیهاشون اینه که تندترین انتقادات رو حتی اگر بر علیه خودشون باشه به نمایش میگذارند. و جای تقدیر فراوان داره.
  اما دوستانی که برای خاطر یک انتقاد از مسئول خاصی تند میشوند عدم آرامش روحی و انصاف فکری خود را ثابت میکنند حال اصلاح طلب باشد یا اصولگرا.
  اگر حرف طرف را قبول ندارید نقد کنید اگر هم توان نقد ندارید یا مطلب طرف مقابل حقیقت دارد و انتقاد بردار نیست دیگر توهین نکنید و عصبانی نشوید که درست و عاقلانه و انسان پسند نیست.
  یا حسین علیه السلام

 17. نویسنده دیدگاه: واقع بين
  اسفند ۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۳۶

  مدير وعوامل سايت كه حتي جسارت معرفي خودتان را نداريد چرا وقتي جمله اي در تخريب … و…. مياد اسمشو مياريد ولي واقعيتي از عملكرد كسي گفته ميشود نقطه چين مي گذاريد . اين صداقت رسانه اي شماست؟؟؟ خودتان معتقد به نقد هستيد ولي حاضر نيستيد كامنتي را تاييد كنيد؟؟؟ از چه مي ترسيد؟؟؟ البته شما فقط تخريب در دستو ر كارتان هست وميدانم دين و ايمان فقط بازار كسب وكار شماست…..وميدانم كه تحمل تاييد ودرج اين كامنت را هم نداريد ولي هرچه به ذهنتان مي رسد در مورد ديگران مي نويسيد. پناه بر خدا اگر مسؤوليتي دست شما ها بيفتد به نام دين….خداوند به تو پناه مي برماز بستن….

  • نویسنده دیدگاه: منتظر
   اسفند ۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۱:۱۱

   آقای واقع بین شما واقع نبینی نه واقع بین.چونکه همه میدونن این سایت آزادانه کار میکنه و نظرات رو همه تایید میکنه ولو بر ضرر خودش.پس آزادانه حرف بزن و مردم رو بی دین خطاب نکن.به نظرم کسی که مثل جوجه تیغی عمل میکنه و سریع به طرف مقابلش اهانت نامعقول میکنه باید یه دوره اخلاق اسلامی رو بگذرونه.و کسی که تا چیزی میشه مردم رو بد دین معرفی میکنه خودش به اندازه ی یه دو دوتا چهار تا از دین متوجه نمیشه.
   والسلام علی المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف.

   • نویسنده دیدگاه: واقع بين
    اسفند ۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۸:۱۸

    كدام آزادانه؟؟؟باز از جواب دادن طفره رفتي چرا موقع انتقادات اسم افراد را مياري ولي واقعيات را نقطه چين ميذاري
    چرا اعضاي تحريريه سايت بر اساس قانون را معرفي نمي كنيد نكنه فوق سري هستيد…مثل گوركن دور از چشم ديگران كار مي كنيد
    والسلام علی المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف

    • نویسنده دیدگاه: حقیقت گو
     اسفند ۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۴۵

     سلام دوستان جدل نکنید بیایید منطق را سر لوحه کارمان قرار دهیم اینکه سایت هر انچه که ما مینویسیم را تایید کند درست نیست چون ممکن است مشکلاتی به بار بیاورد البته روندی که در حال حاظر عمل میشود منطقی است جایی که نیاز است … گذاشته میشود واقع بین باشید دوستان و همیشه حقیقت را بگویید ولو به ضرر تان باشد

 18. نویسنده دیدگاه: مربی
  اسفند ۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۷:۵۰

  سلام سلام سلام براهالی فرهنگ دلفان انسان باید همواره به اینده امیدوار بیندیشددرزمان دریکوند معلم شدم وخیلی چیزها رابخاطر دارم این 8سال تاقبل از مدیر فعلی معاونت پرورشی به … رفت وفقط به فکر …. بود امتحانات 4سال اخیر تامدیر فعلی …. بود مسوول ارزیابی 6سال بود بس بود بس خدمات تاحالا ضایع شدووو…. مسوول محترم سایت سلام دلفان وخوانندگان عزیز نیروی بومی بهتر از نیروی غیر بومی است مانند مشکلات زمان اقایان دریکوند ومیرو… دولت اعتدال از نیروهای خودش استفاده میکند مثل زمان جناح شماهم پس بجای تخریب یاروکمک کار مدیر فعلی باشیم انشا الله موفق وپیروز باشن وباشیم

 19. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۹:۲۲

  8سال مملکت به دست منحرفین افتاد اما خون شهیدان دست شان را باز وچهره ریا کار ومتظاهرشان را برای هر آنکس که آنها را نمی شناخت روشن کرد برای این انقلاب ونظام خیلی ها هزینه شده خداوند خودش این انقلاب را از گزند نا محرمان متحجرین وواپس گرایان افراطی محفوظ نگه می دارد.

  • نویسنده دیدگاه: حقیقت گو
   اسفند ۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۴۷

   اینکه بگوییم 8 سال گذشته همه منحرف بوده اند حرفی منطقی نیست همچنانکه گفته میشود اصلاح طلب ها همه فتنه گراند این 2 دیدگاه هردو افراطی و غیر قابل قبول اند بیایید واقع بین و حقیقت جو باشیم سربلند باشید

 20. نویسنده دیدگاه: واقع بين
  اسفند ۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۴۳

  با سلام به همه دوستان ،بنده خودم مدیر بودم توسط … عزل شدم .ولی بعد از شناخت ازاخلاق ایشان و مجددا در جای دیگری بکار گیری شدم چند نکته را لازم دانستم بگویم:با توجه به اینکه دوسال به بازنشستگیم باقی مانده مدیران زیادی دیدم ولی انصافا … یکی از توانمندترین مدیران تاریخ آموزش وپرورش دلفان بوده درزمینه های مختلف اخلاق خوب احترام به همکار ساخت ۴۵ آموزشگاه، پنج سالن ورزشی، نمازخانه ، سالن چند منظوره ، رسیدگی به وضعیت شاداب سازی ، مدارس ،و دفتر همکاران ، نظم وانضباط و تغییرات زیادآموزش وپرورش، چهارسال رتبه اول پروژه مهر……..که مستند به اسم و آدرس وجود دارد که بعد از رفتن ایشان حتی یک دیواری هم رنگ آمیزی نگردید،در صورت نیاز ارایه می دهم گرچه ضعف های هم داشت بکار گیری بعضی از نیروها،سیاسی کاری با نظر نماینده….البته در مورد مدیر فعلی قضاوت هنوز زود است وباید صبر کرد انشاالله که موفق باشند ویکی از ضعیف ترین مدیران هم مدیر قبل از … بود.

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   اسفند ۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۴۴

   انصافا نريماني از هر نظر پر تلاش ونمونه بود و كاش قضاوت ها ازروي وجدان باشد

 21. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۴۵

  منحرف از این بدتر که معاون دولت مهر ورز اختلاس گر ودزد از آب در می آید ودرآمد سر سام اور نفت ملت در طول تاریخ (هر بشکه 100-110)دلار به تاراج می رود واین گونه به این ملت بزر گ دهن کجی می کنند وچه بسا افراد زیادی هستند که سر بی شام صبح را به روز می رسانند اما به علت ایمان وتقوای که دارند پیش نا کسان دست دراز نمی کنند هنوز که هنوز است دزدی 3هزار میلیاردی از جلوی ذهنهای مردم تداعی می شود واقع بینی از این بهتر دزدی وخیانت به سفره مردم بهترین واقع بینی است که چه شد دولتی که خود را دست پاک ومهر ورز لقب داد وبشقاب ها را خالی کنار می گذاشت وصندلی هوا پیما را خالی می زاشت ودم از هاله نور می زد یکدفعه دزد ترین دولت تاریخ ایران می شود با این حال باید بگیم واقع بینی نیست ومنتظر یم دوباره بر گر دد.

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   اسفند ۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۷:۴۰

   چرا باید قیمت نفت در دو دولت چپی اینقدر پایین بیاد؟

 22. نویسنده دیدگاه: موموندی
  اسفند ۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۴۳

  در میان خانواده هایی محترم کاظمی بسیاری به ایمان وانصاف شهره هستند وعملکرد آقایان آموزش وپرورش را قبول ندارند پس همه را با یک دید ننگرید .
  بحث خانواده شهدا هیچ تأثیری در خوب وبد عمل کردن افراد ندارد.لطفاً شهدا را دست مایه ضعف خود قرار ندهیم.
  …..

  • نویسنده دیدگاه: واقعیت
   اسفند ۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۸:۲۹

   آره ضد انقلابها همه هدفشان این است که بگویند خانواده شهداء هیچ نیستند اما کور خواندی امام فرموده است خانواده چشم وچراغ این ملتند

  • نویسنده دیدگاه: حقیقت گو
   اسفند ۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۰۳

   دوست عزیز اینکه اگر خوب عمل کردن از ما هستن واگر بد عمل کردن از ما نیستن یک ایده عوام فریبانه است ؛ این آقایان کاظمی هستند که بر اداره آموزش و پرورش حاکمند و این را بدانید که عملکردشان چه خوب و چه بد بر افکار عمومی تاثیر فراوان داره و حتی بر دید مردم نسبت به …. پس سعی نکنید با فرا فکنی از زیر عملکرد این آقایان فرار کنید
   همیشه واقع بین ، حقیقت گو و حقیقت طلب باشید و موفق

 23. نویسنده دیدگاه: محمد
  اسفند ۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۸:۲۳

  اقای سردبیر قبلی های هم طیف شما در یک روز به جان مردم افتادند ان داس نبود

 24. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۶:۵۳

  خیلی خنده دار ومضحک ومثل کبک سر زیر برف کردن است آنهم جا لب در سالی که برف نبارید اصلا” قیاس 8سال دولت اصلاحات با دولت اصول گرایان قیاسی مع الفاق می باشد 8سال آرامش معرفت ادب دست پاکی وانسانیت عدم تظاهر ریا دروغ دردولت اصلاحات حاکم وجاری بود 8سال آرامش اقتصادی رحم مروت وارتباط با دنیا ساری وجاری بود واما 8سال با بگم بگم ها وتوهین وافترا از بدو شروع وبا ریا تظاهر مهرورزی دروغ ودزدی واختلاس ادامه پیدا کرد 8سال آزگار بی چهت با دنیا سر ستیز داشتن وغو غا سا لاری ومدیریت وحکومت جهانی 8سال وعده رفاه ومعیشت به مردم با ریختن سیب زمینی از مردم رای گرفتن تا دخالت رشوه ای معاون اول رئیس جمهور در رای به نمایندگان مجلس بنابرین نتیجه می گیریم 8سال گذشته جز بحران وحیف ومیل بیت المال چیزی عاید این ملت نشد ودر آخر به مجلس ترحیم مادرش هم نرفتن( کسانیکه به جان دل احمدی نژاد را قبول داشتند )

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   اسفند ۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۵۸

   اره واقعا قیاس مع الفارق است.خیلی زودفراموش کردیداماتاریخ که فراموش نکرده .دوران اصلاحات دوره تاریک انقلاب مابودهر۹روزیک بحران/فضای بازسیاسی به قیمت توهین به تمام مقدسات /خیانت مجلس ششم \خارج نشینی وپناهندگی اکثرمنتسبین به دولت/شهرام جزایری/مخالفت فرمانداروقت بانصب تمثال شهداکه به گفته وی باعث افسردگیه/جریان فتنه ۷۸روزنامه سلام کوی دانشگاه/و……مواردبیشماری که کشورراسالها به عقب راندندو درنهایت پدراصلاحات که هم اکنون ازسران اصلی فتنه می باشدوبخاطرجلوگیری از هرگونه عواقبی ممنوع ال……شده/خواهشایکبارهم شده به حافظه تاریخ مراجعه کن

 25. نویسنده دیدگاه: خانی
  خرداد ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۰۵

  سلام بر همه دوستان .دردموکراس ترین کشورجهان حزبی که رأی می آورد تمام مسؤلین که عوض می شوند همسو با آن حزب هستند شما کشوری مثال بزنید که از مخالفین استفاده کند.مگر احمدی نژاد به مخالفین اجازه داد که در مسؤلتهای خود بمانند. تا دولت جدید همچین کاری بکند..دوسال از عمردولت روحانی می گذارد ولی اکثر مسؤلین قدیمی هستند .نمونه آن300فرمانداری که هنوز عوض نشدند احمدی نژاد درطول یک ماه اول تمام استانداران و فرمانداران را عوض کرد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار