سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 45927
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۷ نظر
خانه » اخبار برتر » پذیرش بیش از 94 هزار بیمار در نورآباد
Print This Post

رئیس شبکه بهداشت نورآباد گفت: بیمارستان ابن سینا طی 10 ماه گذشته 94 هزار و 791 بیمار را پذیرش کرده است.

به گزارش سلام دلفان،نورالدین ویسی به موفقیت‌های شبکه بهداشت دلفان در یک سال گذشته اشاره کرد و اظهار داشت: در این مدت بیمارستان ابن سینا نورآباد در بین 14 بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی لرستان رتبه اول را کسب کردند.

وی پذیرش بیماران را یکی از افتخارات شبکه بهداشت نورآباد دانست که این مهم با تلاش‌های شبانه‌روزی مدیریت بیمارستان، پزشکان متخصص و کارکنان سخت‌کوش امکان‌پذیر شد.

ویسی با بیان اینکه این بیمارستان طی 10 ماه ابتدای امسال 94 هزار و 791 بیمار را پذیرش کرده است، گفت: تعداد بیماران پذیرش شده در این بیمارستان معادل تمام بیماران پذیرش شده در همه شهرهای استان جز بروجرد و خرم‌آباد است.

رئیس شبکه بهداشت نورآباد راه‌اندازی بخش چشم‌پزشکی و انجام اعمال چشم‌پزشکی در سال 93، راه‌اندازی بخش جراحی کلیه و مجاری ادراری و انجام اعمال جراحی در بیمارستان ابن سینا در سال جاری، راه‌اندازی بخش روان‌پزشکی با مجوز 19 تخت بستری با حضور یک نفر متخصص روان‌پزشکی در بیمارستان و راه‌اندازی بخش ترک اعتیاد در بیمارستان ابن سینا در سال 93 توسط متخصص روان‌پزشک، اجرای طرح تحول نظام سلامت و کسب مقام اول در بین 14 بیمارستان دانشگاه استان، تلاش در حذف پدیده شوم زیرمیزی و انجام 1500 زایمان طبیعی به صورت رایگان، همچنین کاهش 50 درصدی مرگ و میر نوزادان و کودکان در سال 93 و بازسازی و تعمیر 50 خانه بهداشت و مراکز زیست پزشکان روستایی، تجهیز و رنگ‌آمیزی بیمارستان و تمام بخش‌های آن بیمارستان را از دیگر خدمات شبکه بهداشت دلفان بیان کرد.

 

منبع:فارس

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۲۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۴۳

  خیلی اعتماد به سقفتون کاذبه واسه یه ویزیت متخصص حداقل یه نصف روز باید انتظار کشید به جای معذرت خواهی میایید منتم میذارید

  • نویسنده دیدگاه: ابن سینا
   اسفند ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۳۳

   خدای … ابن سینا دیگه خرابه ای شد.بقیه شهر ها هزارتا بیمارستان دارن اینجور که اینا تعریف کردن از ابن سینا از بیمارستان های اونا تعریف نشده😂😂😂😂😂😂

 2. نویسنده دیدگاه: مراد
  بهمن ۳۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۶:۴۶

  آقای دکتر اینکه میفر مایید مراجعین شما به حوزه در مان زیاد بوده با عرض معذرت دلیل موفقیت نیست .بلکه نشانه کم کاری شما در حوزه بهداشت وپیشگیری است که مردم بیمار میشوند. در ثانی بیمار ستان از چند سال پیش عمل های جراحی و عمل جراحی کلیه داشت. چون مایکی از بستگانمان در آنجا تحت عمل قرار گرفت.درضمن ترک اعتیاد چه ربطی به بیمار ستان دارد.

 3. نویسنده دیدگاه: سجاد
  بهمن ۳۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۳۷

  واقعا کار ترک اعتیاد بیمارستان عالیه کمپ های سطح شهر هر کی رو می بردن ترک کنه اینقد میزدن که طرف ناقص بر میگشت الآن تو بیمارستان با متخصص روانپزشکی دارن معتادا رو ترک میدن.باید انصاف داشت از کارای خوبم تشکر کرد تو شهرمون هیچ چیز درست و درمونی نداریم جز این بیمارستان که انصافا در مقایسه با شهرای هم سطح خودمون که من دیدم خیلی بهتره باید بیمارستان الشتر یا کوهدشتو ببینید که آدم سالم بره اونجا ناقص برمیگرده

 4. نویسنده دیدگاه: بی کس دلفان
  بهمن ۳۰, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۳۷

  تنها داروخانه شبانه روزی شهر با بیمه خدمات درمانی قرار داد ندارد.
  دولت شعارش سلامت است اما در دلفان باید با نرخ آزاد دارو خرید.

 5. نویسنده دیدگاه: کلمراد
  اسفند ۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۱:۰۲

  خسته نباشی
  اینکه هنر نیست در کار سلامت و پیشگیری چکار کردی
  مهم اینه که عامل بوجود اوردنده بیماری مهار شود
  نه ویزیت مریض

 6. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۱:۲۸

  واقعا خودتون خجالت نمی کشید این همه دروغ تحویل مردم می دید
  کدوم بیمارستان
  کدوم پذیرش بیمار
  یا از آخر اول شده یا واقعا بیمارستانهای دیگه فقط اسم دارن و حتی مکانشون نامشخصه

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار