سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 46014
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » خداحافظی با «بنزهای پلیس»
Print This Post
به گزارش سلام دلفان، گرچه استفاده از خودروهای تولید داخل در ناوگان پلیس، یک سیاست در نیروی انتظامی است ولی در خصوص خودروهایی که برای ماموریت‌های خاص به کار گرفته ...

به گزارش سلام دلفان، گرچه استفاده از خودروهای تولید داخل در ناوگان پلیس، یک سیاست در نیروی انتظامی است ولی در خصوص خودروهایی که برای ماموریت‌های خاص به کار گرفته می‌شوند و تولیدات داخلی پاسخگوی نیاز پلیس در این ماموریت‌ها نیستند، از خودروهای خارجی و متناسب با ماموریت‌های پلیسی خاص استفاده خواهد شد.
جانشین معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی با تایید از رده خارج شدن بنزهای پلیس در آینده نزدیک، از تست فنی چند خودروی داخلی برای جایگزینی این خودروها خبر داد و جایگزینی سمند با بنزهای پلیس را به شدت رد کرد.
سردار محمدجواد زاده‌کمند در گفت‌وگو با تسنیم، در خصوص تغییر در ناوگان خودروهای پلیس در کشور و از رده خارج کردن بنزهای پلیس اظهار داشت: بر اساس مصوبات قانونی، ما ملزم به استفاده از خودروهای تولید داخل برای تجهیز ناوگان خودروهای نیروی انتظامی و پلیس هستیم.
جانشین معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه استفاده از خودروهای تولید داخل در ناوگان پلیس، یک سیاست اصلی در نیروی انتظامی کشور است، افزود: گرچه استفاده از خودروهای تولید داخل در ناوگان پلیس، یک سیاست در نیروی انتظامی است ولی در خصوص خودروهایی که برای ماموریت‌های خاص به کار گرفته می‌شوند و تولیدات داخلی پاسخگوی نیاز پلیس در این ماموریت‌ها نیستند، از خودروهای خارجی و متناسب با ماموریت‌های پلیسی خاص استفاده خواهد شد.
وی با تایید سیاست نیروی انتظامی برای از رده خارج ساختن خودروهای بنز پلیس، خاطرنشان کرد: در حال حاضر برای جایگزینی خودروهای بنز پلیس، خودروهای خاصی در دست آزمایش قرار دارند و امیدوارم در آینده و پس از اتمام آزمایش‌ها و بررسی‌های تخصصی و فنی، بهترین گزینه انتخاب شود تا جایگزین خودروهای بنز فعلی شود.
زاده‌کمند در پایان با بیان اینکه خودروی سمند به هیچ وجه جایگزین خودروهای بنز فعلی پلیس که برای برخی ماموریت‌ها به کار گرفته می‌شوند، نخواهد شد، گفت: در حال حاضر از خودروی سمند در موارد عام و عمومی استفاده می‌شود ولی برای ماموریت‌های ویژه و خاصی که در حال حاضر با بهره‌گیری از خودروهای بنز انجام می‌شود، به دنبال جایگزین مناسبی از میان خودروهای تولید داخل هستیم.
جانشین معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: در آینده نزدیک نتیجه بررسی‌ها و تست‌های فنی و تخصصی بر روی خودروهای پیشنهادی مشخص می‌شود و قطعاً خودروهایی جایگزین خودروهای بنز پلیس می‌شوند که علاوه بر مشخصات فنی و تخصصی، بتوانند شأنیت پلیس را نیز پاسخگو باشند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار