سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 46028
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » آخرین عناوین » داعشی استرالیایی تاریخ ساز شد + عکس(۱۸+)
Print This Post
سه شهروند سوری به اتهام همکاری با نیروهای ارتش سوریه در استان رقه سر بریده شدند که یکی از آنها به دست یک استرالیایی ذبح شد. به گزارش سلام دلفان، «خالد ...

سه شهروند سوری به اتهام همکاری با نیروهای ارتش سوریه در استان رقه سر بریده شدند که یکی از آنها به دست یک استرالیایی ذبح شد.
به گزارش سلام دلفان، «خالد شروف» یک استرالیایی لبنانی تبار که از سیدنی به تروریست‌های تکفیری داعش پیوسته ۱۰ روز پیش با جدا کردن سر یک سوری به اتهام «همکاری با مرتدین» رسما وارد لیست خونخواران تاریخ شد.

تروریست‌های داعش سه نفر از شهروندان سوری را به اتهام همکاری با نیروهای ارتش سوریه سر بریدند که در یکی از آنها شروف که در حال حاضر با همسر و سه فرزند خردسالش در سوریه زندگی می‌کند، در حضور شماری از داعشی‌ها سر یکی از این سه نفر را برید.

رسانه‌های استرالیایی روز گذشته بدون اینکه ویدیو را پخش کنند، خبرهایی در باره آن منتشر کردند اما در خبرهای خود تنها عکس‌هایی را چاپ کردند که دولت استرالیا در اختیار آن‌ها قرار داده بود.

ویدیو که با عنوان «درو کردن مرتدین» و به مدت ۶ دقیقه و ۴۷ ثانیه است، در تاریخ ۷ فوریه توسط داعش در شبکه یوتیوب قرار داده شد. در این ویدیو خالد شروف یکی از ۳ متهمان به «ارتداد» را گردن می‌زند.

این استرالیایی لبنانی تبار توانست خانوادی «تروریستی» تربیت کند به طوری که در برخی تصاویر منتشر شده، فرزند ۷ ساله در حمل سرهای جدا شده به پدر داعشی خود کمک می‌کند.

شروف قبل از اینکه به داعش محلق شود در استرالیا یک بوکسور بود اما شهرت چندانی نداشت بلکه شهرت او بیشتر از زمانی آغاز شد که در ماه اگوست سال ۲۰۱۳ عکسی از فرزند ۷ ساله‌اش در حالی که سری بریده را با خود حمل می‌کرد در توئیتر منتشر کرد و با افتخار زیرش نوشت: «این فرزند من است» البته شبکه توئیتر عکس را به خاطر اینکه بسیار مشمئز کننده بودند از شبکه حذف کرد.

این استرالیایی که به نام «ابومصعب الاسترالی» معروف است با خانواده خود در سیدنی زندگی می‌کرد اما سال گذشته به همراه همسر و سه فرزندش به داعش ملحق شد. او در سال ۲۰۰۵ به اتهام اقدام تروریستی در استرالیا دستگیر و به ۴ سال زندان محکوم می‌شود. او پس از آزادیش از زندان ممنوع الخروج شد اما با حیله و نیرنگ توانست با استفاده از گذرنامه یکی از برادرانش از کشور خارج شود و خود را به سوریه برساند.

«خالد شروف» داعشی استرالیایی سر شهروند سوری را برید
ذبح شهروند سوری به اتهام همکاری با نیروهای ارتش سوریه
ذبح شهروند سوری به اتهام همکاری با نیروهای ارتش سوریه
منبع: ابنا

 1. نویسنده دیدگاه: راستگو
  اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۳:۰۸

  سربریدن در نزد اعراب معمولی است واینقوم وحشی که خاور میانه را به گند کشیدهاند وبه همین علت خاور میانه را مرزهای خون نام گ زاری کردهاند

 2. نویسنده دیدگاه: شیعه
  اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۰۳

  از این حرامی های روزگار غیر از این انتظاری نیست . خدا را بخون همه شهدا قسم میدم نسل این حرامی ها را از روی زمین پاک کنه…
  خدا لعنتشون کنه این قوم ظالمین رو

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار