سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 46103
تاریخ انتشار: ۴ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » جاسوسی مشترک سه کشور از رهبران ایران
Print This Post

یک سند فوق محرمانه و تازه منتشر شده توسط ادوارد اسنودن از جاسوسی مشترک رژیم صهیونیستی، آمریکا و انگلیس از مقامات ارشد ایران خبر می دهد.

به گزارش سلام دلفان، هاآرتص نوشت: یک سند فوق محرمانه و تازه منتشر شده توسط ادوارد اسنودن از جاسوسی مشترک رژیم صهیونیستی، آمریکا و انگلیس از مقامات ارشد ایران خبر می‌دهد.

این سند فوق محرمانه که مربوط به سال 2013 همچنین نشان می‌دهد سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا نگرانند عملیات تهاجمی و پیشرفته سایبری غرب، ایران را قادر ساخته باشد که قابلیت‌هایش را با مطالعه و بررسی و نسخه برداری این تاکتیک‌ها، ارتقا دهد.

بعلاوه پایگاه اینترسپت که این سند را منتشر کرده اعلام کرده این سند را ادوارد اسنودن- پیمانکار سابق سازمان سیا- در اختیارش قرار داده است. بر اساس این سند آژانس امنیت ملی آمریکا به ویژه نگران آن است که قدرت سایبری ایران از طریق یادگیری طی حملاتی که علیه این کشور انجام شده، به طور فزاینده بالقوه شود.

در بخشهایی این سند آمده :حملات ایران در پاسخ به فعالیتهای غرب علیه بخش هسته‌ای ایران است و آژانس امنیت ملی آمریکا انتظار دارد این حملات ادامه یابد.

بر اساس این سند، جاسوسی از مذاکرات هسته‌ای ایران و گروه 1+5 را برای حمایت از تصمیم گیران سیاسی به عنوان یکی از طرح های مشترک و موفق آمریکا و انگلیس عنوان کرده است.

در بخشی از این سند مدعی شده، حمله سایبری مخرب ایران به شرکت نفتی آرامکو در سال 2012 از اولین حملاتی بوده که آژانس امنیت ملی آمریکا رصد کرده است.

بر اساس مفاد سند، ایران یکی از قربانیان حملات سایبری مشابه علیه شرکتهای نفتی اش در سال 2012 بوده است.
منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار