سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 46111
تاریخ انتشار: ۴ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » لو رفتن زدوبند 500 میلیونی روابط عمومی دولتی با خبرگزاری خاص در لرستان
Print This Post

در هفته های گذشته خبری مبنی بر زد وبند 500 میلیونی یکی از ادارت دولتی استان با یکی خبرگزاری خاص در فضای استان مطرح شده است

لو رفتن زدوبند 500 میلیونی روابط عمومی دولتی با خبرگزاری خاص در لرستان

به گزارش سلام دلفان به نقل از  لرستان خبر، درگیری بین رسانه های استان لرستان و مدیران روابط عمومی ها به ویژه استانداری اتفاقی است که همیشه آن راشنیده و دیده ایم.

اما شایعه شده این بار در مجموعه ادارات لرستان اتفاقات دیگری رخ داده و منابع آگاه در یکی از بزرگترین ادارت دولتی لرستان جایی اعلام کرده که روابط عمومی این اداره در تابستان گذشته ملبغ 110 میلیون ریال به یکی از خبرگزاری ها که در این پول گرفتن ها سابقه  طولانی دارد داده تا خبرها را منعکس کند.

هنوز سروصدای این موضوع نخوابیده بود که در هفته های گذشته خبری دیگر در شهر پیچید که مجموعه روابط عمومی جدید این ادره کل که بیش از چندماه است شروع به کار کرده به همان خبرگزاری معلوم الحال قرار است مبلغ 500 میلیون ریال  برای انعکاس اخبار پول دهد.

برملا شدن این شایعه موجی از درگیری در بین رسانه های استان راه انداخت که در حالیکه تمام رسانه های استان لرستان مشغول انعکاس خبری ادارات استان هستند چرا فقط باید به یک رسانه پول داد.

مدیر مسول یکی از نشریات استان که نخواست اسمش فاش شود به لرستان خبر گفت: متاسفانه زد و بند و بی عدالتی در بین تعدادی از مدیران روابط عمومی و ادارت به یک امر عادی تبدیل شده است و ما در پول چاپ نشریه خود مانده ایم و بعد یک خبرگزاری مدام در حال ….. است.

وی عنوان کرد: مدیر روابط عمومی این مجوعه دولتی که در تمام دولت ها پست دارد تبعیض شدیدی راه انداخته و با چند خبرگزاری که وضعیت آن ها در بین تمام رسانه ها مشخص است در ارتباط است.

مدیر یکی از خبرگزاری های لرستان که از اتفاقات رخ داده شدن دلخور است می گوید: بر اساس قانون مجموعه دولتی نباید بین رسانه ها در پاداش و کمک کردن تبعیض قائل شود ولی ما می بینیم که در پشت پرده اتفاقاتی رخ می دهد.

وی افزود: عکس هایی از این خبرگزاری با مدیران اداره مربوطه و سندهایی از بعضی اقدامات داریم که اگر ناچار شویم به زودی آن ها را منتشر می کنیم تا خیلی اتفاقات مشخص شود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار