سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 46127
تاریخ انتشار: ۴ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۹ نظر
خانه » اخبار برتر » کاهش ۷۲ درصدی سرقت در دلفان
Print This Post

با اضافه کردن عوامل گشت در سطح حوزه، توانسته‌ايم در بحث اجراي امنيت به کاهش ۷۲ درصدي انواع سرقت دست پيدا کنيم

به گزارش سلام دلفان، سرهنگ علي نجات کرمي در این رابطه افزود: با تلاش مجموعه نيروي انتظامي اين شهرستان دربهمن ماه سال ۹۳ نسبت به مدت مشابه سال قبل شاهد کاهش ۷۲ درصدي مجموع کل سرقتها و افزايش ۵۵ درصدي کشف نسبت به وقوع بوده ايم.

وی بيان داشت: در اين خصوص با اقدامات عملياتي و برگزاري کميسيون هاي همه جانبه و توجه به تغيير تاکتيک، با اضافه کردن عوامل گشت در سطح حوزه، توانسته‌ايم در بحث اجراي امنيت به کاهش ۷۲ درصدي انواع سرقت دست پيدا کنيم که رضايتمندي مردم که بهترين هديه و ثمره ماموريت هاي ناجا مي باشد را به همراه داشته است.

فرمانده انتظامي شهرستان دلفان تصريح کرد: تلاش كاركنان انتظامي شهرستان با ايجاد گشتهاي هدفمند در سطح شهرستان و همچنين تعامل مردم با پليس نيز از ديگرعوامل اين موفقيت بوده است.

سرهنگ کرمي تشکيل قرارگاه پيشگيري از سرقت را گامي مهم در پيشگيري از وقوع انواع سرقت دانست و گفت: تلاش مأموران انتظامي شهرستان اين است كه امنيت كامل را براي شهروندان تأمين کنند.

منبع: مهر

 1. نویسنده دیدگاه: ﺁﻧﺸﺮﻟﻲ
  اسفند ۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۱۱

  ﺑﻪ ﺁﻗﺎﻳﻮﻥ ﻧﺎﺟﺎ ﺧﺴﺘﻪ ﻧﺒﺎﺷﻴﺪ ﻣﻴﮕﻳﻢ….ﺁﺭﻩ ﺩﺭﺳﺘﻪ ﺳﺮﻗﺘﻬﺎﻱ اﻋﻼﻡ ﺷﺪﻩ اﻳﻨﻮ ﻣﻴﮕﻦ اﻣﺎ …. ﻭاﻗﻌﻴﺖ و ﺩﺯﺩﻳﺎﻱ ﺳﻂﺢ ﺷﻬﺮ ﻳﭽﻴﺰ ﺩﻳﮕﻪ…….ﺑﻪ ﻫﺮ ﺣﺎﻝ ﺁﺩﻡ ﻧﺒﺎﻳﺪ ﻳﻂﺮﻓﻪ ﺑﻪ ﻗﺎﺿﻲ ﺑﺮﻩ ﺷﺎﻳﺪ ﺷﻤﺎ ﺭاﺱ ﺑﮕﻴﻦ….

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۱۷

  اره شهر نوراباد مدینه فاضله شده بابا دست بردارید از دادن این امارهای…. هر کسی این امارو بخونه خندش میگیره

 3. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۵۵

  ضمن تشکر فراوان ودعای خیر مردم برای عزیزان نیروی انتظامی دزد های شهرمان خارج از نور آباد می باشند واین روزها زنگ در خانه ها را می زند اگر کسی خانه نباشد دست به کار می شوند البته چشم تیزبین نیروی سر افر از انتظامی در کمین این انسانهای پست وتر سو وبز دل می باشد خداوند یار ویاور نگهبا نان شب بیدار نیروی قدرت مند انتظامی سرهنگ کرمی به اتفاق پرسنل خدا قوت .سا کنین فاز دوم فرهنگیان خیابان خیام وکوچه های منتهی

 4. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۰۱

  تشکر ویژه می شود از پلیس آگاهی نیروی انتظامی دلفان به خاطر جسارت لازم وپی گیری در بر خورد با دزدان محله.

 5. نویسنده دیدگاه: اهالی خرم مسکن،بالاخص خرم 6
  اسفند ۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۴۱

  بسم الله الرحمن الرحیم

  امروز نیروی انتظامی در خدمت مردم ، در کنار مردم و پشتیبان آنان است و آحاد مردم نیز به این نیرو افتخار می کنند و به آن اعتماد دارند . مقام معظم رهبری

  «با صلوات بر محمد و آل محمد (ص) و درود بیکران به ارواح طیبه ی شهیدان و روح ملکوتی امام خمینی (ره)»

  نام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ معاصر مرهون شجاعت ، دلاوری و ایثارگری غیورمردانی است که با توکل به خداوند متعال و استعانت از انفاس قدسی حضرت ولی عصر (عج)در ایجاد امنیت وآسایش مردم با تلاش فراوان جان خود را نثار نموده اند.

  ما جمیع سکنه یافتگان خرم مسکن،بالاخص خرم 6 ضمن تشکر از حافظان نظم و امنیت ،قدر دانی خودرااز تلاشهای ارزنده و عملکرد مسوولان و آحاد کارکنان ناجا به ویژه فرمانده نیروی انتظامی در شهرستان که باتدبیر شایسته توانستند با تعهد ، علاقه و پشتکار، جایگاه امنیت شهرستان را ارتقاء دهند،تقدیر و تشکر می نماییم.

  امیدوارم در سایه ی توجهات حضرت ولی عصر (عج)و رهنمودهای فرمانـدهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای (مدظله العالی) در پاسداری از خون شهیدان گرانقدر اسلام و پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی دربرقراری نظم و امنیت جامعه ی ولایتمدار موفق و موید باشند .

 6. نویسنده دیدگاه: salambrmahdi2580
  اسفند ۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۵۳

  در انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته مردم با توجه به وضع موجود به حجت الاسلام روحانی که مدعی تغییر دروضع معیشت مردم بود رأی دادند.
  دولتی که قرار بود سیاستی را در کشور به اجرا بگذارد که مردم ظرف مدت 100 روز در وضع معیشت خویش به صورت محسوس شاهد تغییرات مثبت بوده و از گرانی های موجود رهائی یابند.
  پرداختن به سیاستی که هیچ گاه مجال اجرا نیافت و مسئله هسته ای که از طرف دولت تدبیر و امید و نظریه پردازان وابسته به دولت به عنوان ریشه تمام مشکلات شناخته میشد مجال دیگری می طلبد. اما مسئله این جاست که چرا باید در حالی که گرانی و تورم امان مردم را بریده است دوباره زمزمه های گرانی نان به گوش برسد؟
  کرایه های بین شهری درست یک ماه قبل از شروع تعطیلات آغاز سال جدید شمسی افزایش می یابد تا سوء استفاده کنندگان بتوانند در ایام تعطیلات این افرایش را تا دو برابر قیمت کنونی نیز برای خود مجاز بدانند. نیز در روزهای بد گرانی مسکن و اقلام خوراکی حالا نان هم گران تر شده تا به تدریج از سبد بسیاری از خانوارهای ضعیف حذف شود! تا به این ترتیب ضرب المثل “یک لقمه نان و پنیر هست!” نیز کم کم رنگ ببازد و دیگر نان و پنیر هم زینت بخش سفره های فقرا نباشد.
  بالاخره پس از مدتی شایعه و تایید و تکذیب قیمت نان همانگونه که از قبل نیز حدس زده می‌شد، ظاهرا 30 درصد به نام اصلاح افزایش یافت که با واکنش‌های بسیاری مواجه شد و هم‌اکنون نیز تبعات آن ادامه دارد. که البته در این اقدام که در ظاهر به منظور اصلاح قیمت نان صورت گرفته بود، وزن چانه تغییری نکرده و به همان میزان قبلی 170 گرم در نان لواش، 500 گرم در بربری و 550 گرم در نان سنگک باقی ماند.
  در شهرستان دلفان اما شاهد افزایش حدودا 60 در صدی قیمت نان بودیم. لازم به تذکر این که چند روز قبل و در جریان سفر رئیس و مسئولان عالی قوه قضائیه، به نمایندگی از دستگاه قضا، دکتر کهزادی، معاون مالی،پشتیبانی و عمرانی قوه قضائیه با اعلام این که “نرخ بیکاری در شهرستان بالای ۲۵% است و بنا بر آمار شهرستان دلفان رتبه نخست بیکاری را در بین شهرستانهای استان دارد” خاطر نشان کردند: “که با توجه به اینکه شهرستان دلفان عضو ۱۰ شهر آسیب پذیر مسائل اجتماعی از سوی وزارت کشور اعلام شده است، مسئولین باید توجه ویژه ای به دلفان داشته باشند”.
  آیا افزایش 60 درصدی نان در شهرستان محروم دلفان ظلم در حق این مردم مظلوم به حساب نمی آید؟
  چرا مسئولین شهرستان و خصوصا فرماندار بومی شهرمان فکری به حال این مردم نمی کنند؟
  چرا قبل از اجرایی شدن فاز دوم هدفمندی یارانه ها و در میان اعتراض و گلایه مردمی که نان غذای اصلی آنهاست، نان گران می شود؟
  نکته قابل توجه در افزایش قیمت نان اینجا ست که به ارتقای کیفی نان در کنار افزایش قیمت توجهی نشده و در واقع نان گران شده بدون آن که کیفیت آن تغییر کند و حتی به شهادت شاهدان عینی بد کیفیت تر و کوچک تر هم عرضه می شود.
  نان در فرهنگ ایران، قوت اول مردم را تشکیل می دهد و از این رو نوسان قیمت آن در زندگی مردم تاثیر مستقیم دارد. ارزش نان برای مردم تا به آنجاست که در دوران ذلت تسلط متفقین در دوران جنگ جهانی دوم، ۱۷ آذر سال ۱۳۲۱ در تهران در پی قحطی نان گروهی به مجلس حمله کردند و گروهی دیگر به خانه نخست وزیر نظام‌السلطنه یورش بردند چرا که در حالی که سالیان سال ایران صادرکننده عمده غله بود اما به دلیل کارشکنی نیروهای متخاصم متفقین که ایران را تصاحب کرده بودند با ارسال غله ایران به شوروی و چاپ بی‌رویه پول توسط دولت وقت، ایران را دچار قحطی مرگباری شده بود

 7. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۴:۲۷

  اولا جاداره از زحمات پرسنل خدوم نیروی انتظامی نورآباد بویژه جناب سرهنگ کرمی تشکر وقدر دانی نمایم اما گله ای که بنده از نیروی انتظامی دارم اینه که چند وقت پیش دزد خونمو زده بود بنده به نیروی انتظامی حوزه خودمون که پاسگاه کنکت هست تماس گرفتم که بیان وصورتجلسه یا اقداماتی دیگه انجام بدن اما در جواب گفتند که ماشین نداریم وهرگز هم نیومدن،چند شب بعد همان دزدا اطراف روستامون اومدن مردم هرچی تماس گرفتن بازم همون حرفو زدند ودر واقع بیخیال مردمن تا اینکه همه اهالی روستا دزدارو فراری دادیم باید خدمت شما مسئول محترم بگم این منطقه هیچ امنیتی نداره ونیروی انتظامی کنکت هم کوتاهی میکنه خواهشی که دارم اگه درست میگن که ماشین نداریم یه ماشین در اختیارشون قرار بدین،روستای یارولی آباد نورعلی(ده پهلوان)

 8. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۲۴

  وضعیت امنیت شبانه روزی مردم مدینه فاضله نشد ه اما احساس می شود نسبت به گذشته نیروهای انتظامی برای جبران ما فات زحمت می کشند که همین هم مایه دلگرمی وامیدواری مردم شده است وبدون به کار بردن حرفهای قلمبه وسلمبه وغلو ومجیز گویی ومداحی خیلی ساده وخودمانی از زحمت کشان وشب بیداران نیروی همیشه بیدار سپاس وامتنان فراوان.

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   اسفند ۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۱۱

   چطور به خودتون اجازه میدید دروغ بگید، این آمار را از کجا بیرون میکشید. چراکه دروغ محضه! نیروی انتظامی …. در سامانه های کشوری مربوط سعی میکنه واقعیت را وارونه جلوه بده! در حق مردم ….. من خودم با این روش ….

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار